47
Blade and Sword
  • Carmageddon
    #47
    ez aztán fasza régi.
  • zsotesz
    #46
    Hi, elakadtam a játékban! A Tri Emperor mausoleumban egy gan jane nevű kardot kéne megtalálni, de sehol sem találom. Van 4 oszlop amit lehet aktiválni, az mire jó? Pls help!
  • NeoMaN
    #45
    LOL
  • NeoMaN
    #44
    Figyuzzatok! Sztem jó ez, adni kell neki 1 órát legalább, mire véleményt mondtok. Én most nyomtam végig a középső karival. (OK, dio tény hogy jobb, de itt a kombók miatt érdekes a dolog)
    Sajna tárgyak, fegyverek nincsenek. Csak 1 páncél és 1 fegyver amid van, ezt lehet ékkövekkel fejlesztgetni.
    Viszont ékkövek és hordaric ugyanúgy mint dióban, utána ezeket lehet a fegyveredbe/páncélodba berakatni a kováccsal. Viszont ki is lehet szedetni őket!
    Van amulet jewel ékkő is amit viszont fegyverbe és páncélba nem lehet beletenni, csak és kizárólag a tarsolyodban hordhatsz. Viszont ez általában sokkal jobb mint a többi...
    Ami viszont kibajó benne, és a dioból nagyon hiányzott: a KOMBÓK!!
    Beállítod a skilleket (sajnos ebből is csak 4x4 van)egymás után hogyan használja, és akkor BUMM...
    Egymás után folyamatossan mortal szerű kombók, akár 25-30 hit-ig! Ez nagyon teccik.
    Viszont az egész gamma pofátlan dio koppintás, csodálkoznék, ha nem lenne per belőle...
  • Jóska Kapitány
    #43
    Szevasztok!

    A kérdésem az lenne, hogy ebben a játékban nincsenek fegyverek meg plust páncélok, mert az én faszikám még mindig kőkorszaki alsójában aprítja az ellent.

    Szevasztok
  • Lynx_TWL
    #41
    hát izé szóval amilyen egyszerű olyan szar:D
  • Adam5
    #40
    nap=nagy
  • Adam5
    #39
    már ne is haragudjatok de ez a dio2 nyomába sem ér...(én mondjuk egy nap dio fan vagyok de akkor is)
  • Lacc
    #38
    Leszedtem én is, eddig vagy 10 percet játszottam vele, és elég sz@r így első ránzésére :D De azért még tolom, hátha megtetszik.
  • Crokin
    #37
    Senki sem mondta, hogy a CRPG-k királya. Csak annyit, hogy trónon van és ez igaz is, ha a kategóriáját nézzük:
    akciójáték rpg elemekkel.
  • HammeRed
    #36
    Nagyon szar.Raadasul nem ujrairhatora irtam ki.Grrrr.
  • Gandibá
    #35
    Jajj most raktam fel öt perce és Drex kolléga példájára cselekedtem. Ez tényleg szar game.. koppintás.
  • Carlos
    #34
    Gagyi!
  • selwik
    #32
    Tudod, ízlések és pofonok unregkém;)
  • Drex
    #31
    eddig ez a game tartja nálam a rekordot :)))

    5 percig volt a gépemen :))))))
  • Drex
    #30
    ezek ingame képek :DDD

  • Drex
    #29
    hi...

    Ez Maga a borzalom.... kb Diablo 1 :(((( '2003 ban ???





  • Gandibá
    #27
    Engem az előzestes hírek alapján nagyon érdekelt a game, és tegnap végre láttam NForce-on, hogy megjelent! Remélem lassan kikerül oda, ahonnan épp töltök!
  • selwik
    #26
    No comment bazze. 800x600 max. felbontás 2003-ban. Pedig érdekelt volna...
  • Esrohnoil
    #25
    Japán Diablo-mod.
  • Csurcsil
    #24
    Hi!
    Felraktam a gamet, es inditas egy szolid fekete kepernyo jelenik meg es lefagy a jatek. Ez erdekes, mert ilyen meg nem nagyon fordult velem elo. Nem tudja valaki mi lehet a gond ?
    koszi a segitseget
  • Mr. Perfect
    #23
    bocs, a vége lemaradt az előbb:
    szóval ezek ellenére még mindíg azt mondom, hogy egy próbát megér mindenkinek. Az év játéka viszont nem lesz az is biztos...
  • Mr. Perfect
    #22
    Hah, kipróbáltam. Azt kell, hogy mondjam, hogy egy az egyben a diabló koppintása (grafikában, billentyű kiosztásban, mindenben) csak távolkeleti környezetbe helyezve. Tulajdonképpen akinek a diablo tettszik annak ez is kellene, hogy tetszen csak nekem valahogy az a kicsi plusz hiányzik ami miatt a diablo az ami.
    Ja és a még a felbontásban is a diablo-t követi max 800x600 :-)))))
    Ezek ellenére
  • Skynet
    #21
    Diablo trónon??:)
    Ezt azért erősen kétlem....
    Főleg mivel a diablo-t legklevésbé nevezném rpg-nek...sima Klick n Kill némi karakterfejlődéssel,gyakorlatilag gagyi sztorival...ennyi...Zseniális:)
  • zaki
    #20
    megjelent...

    2003-12-14 PC Game ISOs Blade & Sword (c) Whiptail Interactive 62x15 MB FAIRLIGHT
  • Mr. Perfect
    #19
    Hát, már ha lesz ilyen. Reméljük, hogy lesz persze, de egyenlőre ilyesmiről szó sincsen :-(((((((((
  • Tuvok #18
    A Diablo-t esetleg Diablo 3 fogja elmozdítani a trónról, de más nem ;)
  • Mr. Perfect
    #17
    Egyébként itt van pár screenshot a játékról. Végül is nem néz ki rosszul, tényleg amolyan diablo szerű a grafika. Azt azért nem hiszem, hogy a diablo-t letaszitaná a trónról, de egy próbát azért megér talán...
  • Mr. Perfect
    #16
    Ha ay nforce-on nincs nuke-olva (márpedig nincs) akkor 99.9% az esélye, hogy jó a törés!!!!
  • Tuvok #15
    bocs az offért
  • Bandew
    #14
    Akkor most a játékról, ha lehet. :P
  • Damned One
    #13
    HY!
    Csak annyi kérdésem lenne hogy jól müxik e a Game, mert mostanában volt egy pár "hibás" törés és szívtam vele rendesen.
    THX!
  • Tuvok #12
    Sose lehet tudni :P
  • traXion
    #10
    Közénk? Többen vagyok? :D
  • Tuvok #9
    Társ? Inkább nem társulok közétek

    Jobb szél ofkorsz
  • traXion
    #8
    Ez kedves tőled MT (meleg társ)!

    Jobb szél, vagy Csingiszkán jobb oldalán?
  • Tuvok #7
    Jah, jobb oldalon meg te
  • Tuvok #6
    csak ezt találtam, kis kereséssel biztos lehet találni
  • traXion
    #5
    Bal oldalon Chin-Gis-Khan van? :D
  • traXion
    #4
    Szép, ingame imagek vannak? :D