108
Szal...
  • Flyingparadise
    #108
    A jobbegyenesembe
  • Flyingparadise
    #107
    Mellesleg van itt jó pár koponya, erről viszont az az igaz mondás jut eszembe, hogy jobb a semmi mint a .... .
  • Flyingparadise
    #106
    Csak jelezni akartam neki, hogy jó kedvre derített. Nem akarok veled vitába szállni. De szerintem aki x éve kommentel semmivel nem különb vagy más mint aki kevesebb vagy éppen több ideje. Persze más de nem pont emiatt. Bár valamilyen szinten nyilván ez is meghatározza a személyiségét. Ha jól tippelek homo sapiens. Ettől függetlenül lehet örül neki, hogy valaki veszi a poénját. Mert én vettem. Százszázalékosan. Igaz inkább a tarkón bemenő és köldökön kijövő jégcsap kedvez a fekete humornak.

    Erre nem feltétlen várok választ csak az információt közöltem vele. Bár remélem nem alkalmazza, de ha igen, megkímélem a szenvedéstől a mentősöket pedig a takarítástól. Főleg ha az erdőbe kimenős módszert válassza.
    Utoljára szerkesztette: Flyingparadise, 2018.07.05. 19:22:44
  • Pluskast
    #105
    Az élet.
  • Zephyr Retiring
    #104
    Erre majd akkor kaphatsz életszerű és hiteles választ, ha majd ignoráltak..
  • Musachy
    #103
    Lehet, azóta már megtalálta a biztos módszert, csak már nem tudja közölni.
  • Zephyr Retiring
    #102
    Sanszos, hogy egy 14 éve kommentelőt már egyéb dolgok érdekelnek mostanra, de kedves tőled, hogy reagáltál rá

    Ami a "koponyás" muksó" hozzászólását illeti, na az már keményebb dió lesz. Őt ugyanis valamikor valamiért ignorálták köreinkből, tehát mostanság válaszra ne nagyon számíts tőle..
  • Flyingparadise
    #101
    Ott a pont..
    Mellesleg télen egy magas alkoholtartalmú szilvapálesszel, úgy, hogy már előtte megittál egyet besétálsz az erdőbe az se fájdalmas.. De nem akarok ötleteket adni. Remélem csak szimpla kíváncsiságból kérdezted..
  • Flyingparadise
    #100
    Bocs hülyeséget írtam... Inzulin!!!
  • Flyingparadise
    #99
    Lidokain!
  • Flyingparadise
    #98
    Sziasztok! Mivel ott a tojáshéj a fenekemen, mint fórumozó.. Gondolom kizárt, hogy témát indíthatok.Márpedig eszembe jutott egy. Ha valaki tud hasonlóról átirányítana? Dolgok amik idegesítenek... Mellesleg mivel stresszt okoznak az pedig elvileg csúf betegségeket akár ide is be lehet passzírozni. Engem speciel a galambok. Mondjuk legjobban, van egy kis srác. Imádom a gyerekeket de ennek az idióta szülei vettek egy műanyag!! Nem is tudom, hogy juthat eszébe valakinek ilyet gyártani... Szóval roller. Az olyan hangos mintha berezonálna tőle a beton és a házam is..
    Elképesztő. Már addig jutottam, hogy nézek az aprón hirdetéseket és van egy ugyanolyan gumikerekű.:)) Viszont amikor már pár napja fel alá lavírozott. Nem bírtam megállni és átmentem hozzájuk. A gyerekhez nem szóltam egy szót se, mivel engem már megijesztett gyerekként a hülye idegbajos szomszéd. Aki gyerekkel úgy merészel kiabálni vagy agresszívan beszélni, hogy nem az övé, az nagyon csúnyán szégyellje magát és gondolkodjon el mielőtt cselekszik.
    Szóval átmentem a szülőkhöz és ha ideges vagyok akkor elég meggyőző tudok lenni. Azóta az a roller meg sem mozdult. Ettől független megveszem a kis srácnak. Egy ötezres... Nem egy nagy pénz egy gyerek boldogságáért. Meg amúgy nagyon jó kis dolog mert ugye löknie kell magát ez ilyen kétlábas.
    Viszont a galamboktól teljesen ki vagyok készülve. Nem attól, hogy sz...k, hanem attól, hogy huhog. Mint a bagoly. Egy ideig azt hittem bagoly mert az ráadásul rosszat is jelent. Mondjuk annyira nem vagyok babonás de amit jelent az pont ide illik. Aztán meghallgattam a youtubon. A bagoly az inkább rikolt élesebb hangon. a galamb inkább huhog mint a bagoly szerintem. Lényeg, hogy teljesen ki vagyok tőlük készülve. és rengeteg van... Valamit lehet ki kell találnom ellenük. Még a szomszéd amíg élt légpuskával szedte őket. Na ez az amire nem volnék képes....
  • TökeszMukesz
    #97
    Ami engem majdnem kicsinált az 4db 9%-os sörike és arra rá, huzira két deci wiskey kicsi kólával... ezután oszolj volt haveréknál, egyedül rám jött a mehetnék, mászhatnék. Szóval a bátorság és nem odafigyelés eredménye hála Buddhának csak annyi lett hogy egy kerítés kiszakított egy 1cm X 1cm-es darabot a vádlimból, de a terveim között szerepelt egy hattalmas híd megmászása is...
    Szívböl örülök hogy nem jutottam el odáig:)
    Mert... jöttek a biztiőrök hogy arra kéne elhagyni a területet, amit ellenállás nélkül elfogadtam...
    Ezek után kb 5másodpercre elkezdtem kocogni, csak úgy az autóúton, egy ismeretlen városban Walesen belül, mert hát már régen terveztem hogy sportolok valami hasonlót... hamar egy olyan zsák"utcá"ban találtam magam a tengerpart mellett, világítoótoronnyal, de semmi más egyéb, se ház, se semmi, hogy oda vissza kb 5-6km lehetett. A lényeg hogy visszafelé halál fáradtam, az iszapban egyik cipőm oda... első ház dörömböl (hajnal) hívjanak taxit mert meghalok... onnan már csak szorítottam hogy elvigyen a taxi derékig szutykosan pénz nélkül... hála bankkártya volt nállam és elvitt...
    Eredmény: két naponta járok kötözésre 3 hónapig, sántítás 3hét.
    Monnyuk adott élményt rendesen:)
    A növérkék nem hitték el hogy sokat ittam és nem emléxem mi történt, de kevés angollal nem volt sok kedv magyarázni:)
  • F1ú
    #96
    Up

    Nincs olyan dolog amivel fájdalom nélkül is meg lehet halni?
  • Darkboy
    #95
    Belehajolsz a ventillátorba (aminek nincs rácsozott fedele) :D
  • miskacyca
    #94
    tök jóóóóó
  • Aquir
    #93
    vagy egy igen nagy gyorsulásba (egy sebes koccsi hozzájárulásával)
    figyelni kell ám
  • GregSB
    #92
    Egy gyors Supernovába pl.
  • legensy
    #91
    Amibe még bele lehet halni, az, amitől félek is mindig :( hogy egy emeleti ablak becsapódik és a kitörő üveg leesik és levágja a fejem, és ez ellen még körültekintő figyelemmel sem lehet védekezni.
  • iko
    #90
    koporsó, simán beléje halnék :o
  • Mike
    #89
    ja
    a villánypásztor körül meg lótetem hegyek vannak
  • Z
    #88
    Váci úti dugóba! Mert állsz a kocsiddal, és a fejedre esik egy atombomba. Ekkor megszívtad, mert nem tudsz elmenekülni onnan a dugó miatt!!!
  • legensy
    #87
    télen a csatornán lógó hatalmas jégcsap leesik és átszúrja a fejed a köldöködik.
  • Prank
    #86
    ???
  • Déta
    #85
    Most hallottam először az egész albumot! :D
    Banyeg. Életemben ilyen tehetséges csapatot nem láttam.
    Hajrá fiúk!!
  • Sephi
    #84
    A vadasz jon hazafele kezeben egy nyullal. Belep a szobaba es szol a felesegenek hogy legyen szives elokesziteni vacsira az alatot. elmegyen alszani majd egy ora mulva folebred es erzi hogy hasmenese van igy elmegyen a budira. De meg azelott a felesege bedobta a kolotyoba a nyulnak a beleit de elfeledte lehuzni.

    Par perc mulva a ferj kijonn holt sapattan.

    -Te aszony....
    -Mivan?
    -Te... en kiszartam a beleimet!!!
    -Ne!!... es fajt?
    -Az nem... de amikor viszadugtam oket...



    ahahahahahaha
  • [HUN]PAStheLoD
    #83
    ja.. én kb fél percet láttam hallottam belőle de már az sok(k) volt
  • Taranov
    #82
    már az elnevezés is rémísztő :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #81
    logo rulzz


    ami ÖL: MEGASZTÁR
  • Pyx #80
    éc :-/
  • tomsolo
    #79
    pl. SZÍNKAVALKÁD. Abba nagyon könnyű beledögleni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #78
    hahah :)
    de a LÓ nak nagy szellemi meg lelki sokk látni a kedvenc lovasa halálát :D
  • Loál János #77
    De legalább kiírhatják az elején, vagy a végén, hogy egyetlen állat sem sérült meg a forgatás alatt! :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #76
    csak a cowboy töri nyakát :)
  • Galy
    #75
    ez komoly?
  • Loál János #74
    Jaja, nem nagyon bírja a sokkot. :D

    Viszont a westernfilmekben jól hasznosították ezt a képességüket, de persze finomítva azzal, hogy nagyon kis feszültséggel és áremerősséggel ütötték meg őket. Ennek az eredménye egy látványos bukás (pl. rálőnek a cowboyra, az meg lovastul esik akkorát, mint a ló :D), de ilyenkor a lónak semmi baja sem lesz, mert úgy rándul össze az áramütéstől, hogy még a lába sem törik el. Tehát van egy szép jelenet anélkül, hogy az állatok megsérülnek/elpusztulnak.
  • I.C.ram
    #73
    Isten ments, csak érdekességképen beírtam.
  • Taranov
    #72
    És ki akar egy lovat megölni?
  • I.C.ram
    #71
    Tudtátok, hogy egy lovat megélehet ölni egy lapos elemmel is?! Rádugjátokra a lóra, és kapásból megbassza az áram.
  • [HUN]PAStheLoD
    #69
    hahaa
  • A nick nevem
    #68
    25 kV