57
Szal...
  • Aramir
    #17
    Az utolsó Ps2-es tipusról leszedték, mert a kutya sem használta, vagy valami ilyesmi volt az indok.
  • lowdog
    #16
    hali
    kérdezném, mi a helyzet az i.Link-kel?
    a ps2-m dobozára az van írva, hogy nem támogatja...
    ezt csak most vettem észre, létezik, hogy külön lehet olyat kapni, ami támogatja és olyat ami nem? ebben hol a logika?
  • Police88
    #15
    DESERT STROM
  • Sephi
    #14
    Sephi nem vesz 6k-ert semilyen jatekot amikor ingyen is emgszerezzi ha akarja :)
  • Rincewind
    #13
    Sephi? Nem hiszem. :)
  • Petyus_
    #12
    Látod Rince ha azt mondod van egy eladó 6k-ért, Sephi lehet megvette volna. =))
  • Sephi
    #11
    Hihe :) Koszike most majdnem beszereztem. Nem baj maradunka sportokna' :)
  • Petyus_
    #10
    Nem is mer kujjajó! =)
  • Rincewind
    #9
    BG Dark - Alliance egy okádék, 2 forintot nem ér.
    Single player-ben fél órás mulatság, aztán beleunsz. Két játékosban már kicsit tovább tart, talán elvagytok vele egy óráig is, de aztán elő nem veszed többet, olyan unalmas, monoton szar. :P

    Ha valaki mazohista, vagy kimondottan erre gerjed, annak van egy gyári példányom, tökéletes állapotban, egyszer használtam. 6k-ért elviheti.

    >>>Sephi

    - Half Life-ban például van egy korrekt két játékos rész. Direkt PS2-höz készített új epizód. Még nem nyomtuk végig, mert tesóm beleunt, de nekem egész jónak tűnt...

    - Az új Lotr game is elég korrekt ilyen téren. Bár csak hallottam, nem próbáltam, mert az is ilyen hack 'n' slash, sz'al attól én távol tartom magam. :P
    Érdemes kipróbálni, lehet nektek bejönne.

    Sajna más coop game nem jut az eszembe. :(

    Jó az aláírások! :D
  • Petyus_
    #7
    BG: Dark Alliance.

    Jófajta hack n slash játék, coopban iszonytatóan komoly, haverral rengeteget nyomtuk PS2-t. =) A GC verziót is meg fogom venni!
  • Sephi
    #5
    A Baldur's GatE???
  • Bandew
    #4
    (asszem ez megjelent PS2-re is)
    Vagy ha ez nem akkor a Two Towers biztos.
  • Bandew
    #3
    Return of the King
  • Petyus_
    #2
    Baldur's Gate?
  • Sephi
    #1
    Playstation 2 tema...

    Baz... most neztem at az egesz internetet infoert es nem igaz hogy alig talatam par jo kis ketjetekos akcio jatekot... Ez nem igaz...

    Meg Ps1-re tele volt 2 playeres jatekokkal bazz csak hogy megemlitsem a Future Cop meg a Herc's Adventure par kedvencem.

    Nem tud senki loyan akcio jatekot mondani Ps2-re amit rendesen vegig lehet vinni ketjatekos uzemmodban es nem bunyos vagy sportjatek?