17
  • Cat #17
    semmit, mert károkozás mértéke után perelhetsz
    namármost egy klikk a törlés, kb. 3 sec, ezt forintositsd kárértékre... ugye hogy megéri perelni?
  • Demon Eyes Kyo
    #16
    és az mit tud?
  • mrzool
    #15
    Van.
  • Demon Eyes Kyo
    #14
    Itthon van valami spam törvény?
  • Csatti
    #12
    A multkor egy spamirtokat reklamozo spamet kaptam...
  • Darth Sith
    #11
    basszák meg. kapjon villamos széket az aki spamezeik. már kurvára elegem van belőlük.
  • Yfel
    #10
    Én a Hotmailes címemet egyszer ejtettem el egy website-on (írtam egy üznetet és a kedveskék kitették, hogy melyik email címről jött)

    Erre négy-öt napra elkezdett elönteni a SPAM.

    Azóta használom azt a címet regisztrációra és az itthoni címemet csak barátoknak-családnak adom meg. Így egyszerű a SPAM-ot kordában tartani :)

    Y
  • [DCF]SkipeR
    #8
    en se adom meg az eredei cimem semmilyem olyan oldalra, amiben nem bizom meg.
  • [DCF]SkipeR
    #7
    Hát. amit en hasznalok emailt, oda egy spam se jott. csak freemailes spam, de az turheto :DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    én megadom mindenhol .. naponta nézem és nem jön spam!
  • Yfel
    #5
    Dettó.

    Csak néhány alapszabályt kell követni ahhoz, hogy soha ne kapjál SPAM-et.

    Az én email címemre még soha nem jött ilyen.

    Y
  • b
    #3
    nemhogy, biztonságilag aggályos, hanem teljesen tönkretette az smtp alapu levelezést.

    nekem már percenként jön egy új spam, úgyhogy nekem már sajnos a /dev/null-ba mutatnak az email címeim. gáz! :(
  • Cat #2
    és vannak jopáran... indexen volt hogy egy magyar egyetemista többmillió forintot bukott rajta
  • Zoldalma
    #1
    " és nigériai disszidensek által ajánlgatott mesés összegeket ígérő kéretlen levelek megállítására."

    A felelmetes az hogy ezt meg valaki be is veszi...