133
Gorky Zero: Beyond Honour
  • kisAKOSH
    #133
    eladó az Aurora Watching eredeti akit érdekel kérem írjon:

    [email protected]
  • gergely007007
    #132
    Valaki segitsen nekem elakadtam ott ahol az a küldi hogy hatoljak be a számitőgépközpontba és töröljek le v.mit!!!!! ha v.ki tudna nekem segiteni akkor erre az e-mail cimre küldje el [email protected]
  • SPR1NG
    #131
    nem az övére válaszoltam, sok embernek lehet a problémája a számítógépközpont, sok haverom tőlem is kérdezte, én másoknak segítek :)
  • Shep
    #130
    Majd 2 év után biztos aktuális még a kérdése :)
  • SPR1NG
    #129
    Shark96, te egy elég ostoba ember vagy. 1 a számítógépközpontba való bejutás egy küldetés.
    2 a kód nélkül máshogy nem jutsz ki te okostojás :)

    amúgy a kód nekem 1865 volt.
    az első szám biztsoan 1, az utolsó kette biztosan 65 ( ha valakinek nem menne az 1865)


    GÉPIGÉNY:

    Windows 98/ME/2000/XP /Intel Pentium III 400 MHz vagy kompabilitis/128 MB RAM /DirectX® 8.1 vagy annál jobb./ 16 MB RAM /CD-ROM/500 MB hely kell a játékhoz (ajánlott) /Windows 98/ME/2000/XP Intel Pentium III 800 MHz vagy kompabilitis 256 MB RAM /DirectX(R) 8.1 vagy kompabilitis videókártya 32 MB RAM
  • kyle007
    #128
    PLS valaki írja meg a gépigényét.
  • Shark96
    #127
    mert én végigvittem anélkül.
  • Shark96
    #126
    de mi lesz ha működik a kód? mi történik? mit kapunk? mi lesz a következménye? mert ha kiakarjuk játszani a jatekot ahoz nem kell a számítógép központ.
  • ddavidd
    #125
    a számítógépközpont 4 jegyü számkódja nem:
    -7957
    -1648
    akinek esetleg más volt irja le pls!
  • Meggiver
    #124
    köszi:d
  • mratb
    #123
    Meggiver
    A kódok a robano anyaghoz a laptopodban találhato direktiva parancsban van benne.
  • ghost cb
    #122
    Én végigvittem 2 éve a játékot, bár néha 100× kellett egy pályát körbejárnom, sikerült! Jobb érzés lesz, ha magadtól jössz rá. Amúgy nincs mit!
  • Meggiver
    #121
    De az jobb lenne h valaki megmondaná hol lehet megszerezni:D
  • Meggiver
    #120
    Aki tudja a kódot pls írja le.
  • Meggiver
    #119
    Hi

    Vki segítene?
    Az a küldi h fel kell robbantani az 1. és 2. robbanóanyagot. Elmegyek az 1.-höz és egy számítógépet találok. Visszamenni nem tudok mert be van zárva az ajtó. Fenekestül ferforgattam az egész helyet, de nem találtam a kódot a géphez.
  • azonosabb
    #118
    A SZÁMÍTÓGÉPKÖZPONT 4 JEGYŰ KODJA 7957 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • azonosabb
    #117
    nem tudja valaki, hogy mi a számítógépközpont 4 jegyű kódja?
  • Fecuss1
    #116
    vki segitene?
  • Fecuss1
    #115
    Hellótok
  • darkprince
    #114
    Nekem is eltartott egy darbig, mire rájöttem, de a kódot a kezdeteknél kell keresni.
  • darkprince
    #113
    Köszi. Tárgytalan.
  • darkprince
    #112
    Tudja valaki mi a belépési kód a központi számítógépnél? Ez a hang alapján való azonosítás nekem nem igazán megy. Please
  • pozsy
    #111
    A 7. szinten van 1 számítógép 1 zsákuzcában. Az ajtó bezárul mögöttem.
    Hogy lehet kideríteni a kódot?
  • pozsy
    #110
    A raktár végében van 1 szoba, ott az 1ik gépben bannevan a cuccod helye.
  • kitt2000
    #109
    helló.elakatam a 2 küldetésnél ahol lopakodva kell menni el jutotam a raktárba de nem tudom hogy melyikbe van a felszerelésem nekem a f raktár 6294 be nincsen akkor honnan tudom meg hogy melyikbe van .köszönöm a segitséget elöreis.
  • pozsy
    #108
    Tudja vki, h hol van a Szerver kód XD7 elsö része?
    Én csak a másodikat találtam.
  • grebber
    #107
    Most olvastam róla valami folytatásgyanús készitménye is lesz a gamenek: Gorky Zero: Aurora Watching
  • ghost cb
    #106
    Töltsd le a magyar verziot.
  • titike
    #105
    segitség!
    akinek magyar van nem tudná elküldeni a magyarítás részt mert nekem angol nyelvü az egész előre is köszönném.
  • Zsom
    #104
    valaki továbbment a 7. szintél?Sofronovot kell megkeresni a gyár vezetőjét , bejártam ez egész szintet, van egy piros záras ajtó ,bent egy crackelhető számítógép,de nem tudok bejutni,és majdnem biztos ,hogy ott kell továbbmenni,
    körbejártam mindent 10x és semmi, tud valaki segíteni?
  • Davidka
    #103
    jó, jó :) csak mikor azt írtam, akkor fél órája csak a gombok csipogását hallottam és ideges lettem :) aztán it elpanaszoltam, és blegondoltam, mivan ha mégse hatra végződik :) és végül talán 1365 lett :)
  • ghost cb
    #102
    na kérlek feljetsd el egy picit a helyp szót...
  • Davidka
    #101
    nah, jókor szólok, már meg is oldottam
  • Davidka
    #100
    megint elakadtam... szal az a bajom, hogy van valami ajtó, amit kódokkal kell kinyitni, de nincs kód, csak a gombnyomások hangja... Láttam, írtátok, hogy 1648 a megoldás, de nálam nem... valami 1346 lehet, legalábbis az hasonlított a legjobban, de sehogy se sikerül... :(
  • Davidka
    #99
    franc.... megyek nyugodtan, észrevesz egy csávó, riaszt egy csomó mindenkit, de egy közülük halhatatlan volt!! hiába lőttem, nem sérült, a többi már rég mekhalt, arra meg az összes fegyverem elhasználtam!! Aztán elfutottam és leráztam :)
  • Davidka
    #98
    megtaláltam... egy szellőzőben kellett elmenni, csakhogy a legtávolabbi és legnépesebb szobában volt, szel belémlőttek, de fel tuttam mászni...
  • Davidka
    #97
    :(
    gondoltam, hogy ezért nem mondod meg :D
  • ghost cb
    #96
    jah szarügy. Ezért nem fogom göltenni a gémet meg a mentéseket ugyhogy kénytelen leszel figyelmesebben körül nézni, mert nem emlékszem hogy ilyen helyen elakadtam volna. Sorry.
  • Davidka
    #95
    jah, már bejutottam, körbe is néztem, amennyire bírtam, de nem találtam semmit... se ajtó, se semmi... és emberélet szempontjából csak az enyim forog kockán, mer ölni nem tudok :) nincs fegyverem :P
  • ghost cb
    #94
    Mi az hogy nem lehet bejutni mert sok ember van?!
    ISMERTETEM A KÜLDETÉSÉT KATONA! Teljesítse a kijelölt feladatot, emberélet nem számít. Jusson be az 5. ajtón!
    Szal csak annyi, hogy ne legyél ilyen tesze-tosza, nincs lehetetlen csak tehetetlen. Ugyhogy be lehet oda jutni!
    Luck and load!