11
XP + Philips 107T5 váááá... :(
  • Breki33
    #11
    már van 53.03
    amúhy használj Powerstrip-et
  • Calver
    #10
    ez kell neked
  • kasika
    #9
    na, én közbe meguntam sok szarozást, már nem Veled, hanem úgy amúgy, szal annyi lett, hogy hopp 52.16 kuka --> visszaálltam 45.xx nemtom :DDD és frankó = nVidia *******************, amúgy innentől topic off, moderátorok vagy mi bocsi, Ice Cave thx bye
  • icecave
    #8
    De gondolom XP csak 85öt enged. Mindegy is, csináld, ahogy leirtam, jónak kell lennie.
    Ja, meg feltelepitheted moncsit (sokak szerint nincs értelme, de sztem van néhány funkció miatt)...
    Másra nem tudok gondolni /pillanat.
  • kasika
    #7
    Na figy aszongya, hogy 71 KHz, ami 1024*768-ban 89 Hz, papíron, meg winfos bírja is
  • icecave
    #6
    Milyen frekiket bir a moncsi???
  • icecave
    #5
    Hát akkor ott be tudod lőni az XP alatt afrekit, nem? Tudom, az játékoknál nem megy, de utána tedd fel Nvrefesht, és állitsd be, hogy mindig a moncsi által megjelenithető legnagyobb frekit állitsa be az egyes felbontásokhoz...
  • kasika
    #4
    Azzal kezdtem, hivatalos, nem hivatalos progival is próbáltam, de naon hullagyáros és én meg szeretnék jáccani... Jah, amúgy akartam, csak nem írtam, hogy Asus GF 2 MX 400 Pro, 52.16-os driver, több asszem nem kell... Ha igen mondjátok, ja meg ugye Win XP :D, bár nemtom, hogy inkább sírjak e... ;(
  • icecave
    #3
    Nvidia refesh progival próbáltad már??
    Én úgy játszok 100Hzen UT2003al...
  • kasika
    #2
    Naon kéne egy kis help: a helyzet a következő; most vettünk egy új moncsit (Philips 107T5), azt ugye nekem is gondjaim akadtak ezzel a Hz dologgal. Próbáltam egy csomó progit, mindent! és egyszerűen halál, elindítok mondjuk egy gámát és halál kiírja, hogy bocs, de nem megy monitor kikapcs, helló... Én meg ülök ott, hogy miva? Közben összes hajam kihullott, pedig még elég fiatal vagyok... :(( Vki segítsen lécci, ne mondjátok, ,hogy már le van írva, stb, aki tud és ráér meg akar, az írjon nekem mailt vagy ide egy okosságot, plííz...!
  • icecave
    #1
    ???