1430
THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • 3P
    #281
    Sajnos nekem kimaradt...
  • KH
    #282
    hogy is mondjam, rákérdeztem erre a márciusra (hogy tényleg meglesz-e, vagy csak az SSE szórakozik), de nagyon kitérő választ kaptam
    szerintem még ha igaz is, már a SevenM sem meri elkiabálni :-/
  • 3P
    #283
    Hát nem nyugtattál meg... De hát tényleg ezek a "tények".
    Egyszerűen nem értem, hogy mi megy a háttérben. Ha jól tudom a teljes nyelvi anyag szeptember elején kész volt, a játék német és orosz nyelven régen kint van. Akkor vajon mi tarthat eddig? Nem a SevenM-re célzok, mert ahogy tudom velük is szórakoznak. Azért ez már inkább siralmas... :(
  • bigfoot
    #284
    hát sztem próbáld ki!!nagyon nagy game!
  • 3P
    #285
    Asszem az lesz. Nem vagyok semmi jónak elrontója. ;)
  • bigfoot
    #286
    a fall készítői csinálták!a hangulata hasonlít a fallra
  • Calver
    #287
    oldalán olvasgattam, jónak tünik de h lehet beszerezni? se torrenten se dc-n nem találom...
  • bigfoot
    #288
    hát 2004es februári pcguruban volt full game
  • reeedman
    #289
    hello!nekem meg van a játék de csak spanyolul nincs hozzá még angol nyelv?ha van akkor hol lehet beszerezni?
    thx
  • bigfoot
    #290
    hát guruban full magyarítva volt
  • reeedman
    #291
    és azt a gurut honna lehetne most beszerezni???
  • KH
    #292
    szerintem reedman a The Fall-ról beszél, BigFoot meg a másikról, nem? :-)
  • bigfoot
    #293
    jah igen most látom!bocsi...
  • 3P
    #294
    Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a játék nyitó mondata. Picit elfoult lehetek, de eddig nálam a kedvencem a "War, war never changes...". Na jó mindegy, hogy mi lesz, csak jönne már végre.
  • Calver
    #295
    spoiler kéne mi? láttam introt - német verzió -, de semmi extra nincs benne...
  • haxoror
    #296
    Ha tényleg egy Fallout színvonal következik utána akkor felőlem lehet a war-os a nyitómondat
  • 3P
    #297
    Ááá! Csak egy provokativ mondat akart lenni. :) Egyébként én is láttam a német intrót.
  • reeedman
    #298
    igen én a fall-ról beszéltem:D
    nincs akkor még hozzá angol nyelv??
  • 3P
    #299
    Egy RPGVAULT -on megjelent hírt idéznék ide:

    Hosszú hallgatás után Carsten ismét megjelent a The Fall egyik fórumán és az alábbi váteszes bejelentést tette: "Az US változat master verzióját márciusban küldjük ki a partnerünknek. Ez nem azt jelenti, hogy a játék akkor hozzáférhető lesz, de már nagyon közel állunk a fejlesztés utolsó fázisához."

    Ebből azért már picit bizakodóbbak lehetünk, s talán a magyar nyelvű változat is hamar itt lesz ezek után.
  • 3P
    #300
    Na elhött a március...
    Újjabb halasztásnál ez volt a megjelölt hónap, hát kíváncsi vagyok, de igazából elég pesszimista már a hozzáállásom.
  • bigfoot
    #301
    hát kíváncsian várunk:)
    majdcsak megjelenik ebben a hónapban!!!
    10e lesz ugye?
  • 3P
    #302
    Az utolsó infók alapján igen. Reméljük, hogy tartják is.
  • 3P
    #303
    Az új patch kapcsán nagy sok finom infómorzsa olvasható az RPGVAULT cikkében.
    Sejtelemes utalás is olvasható, hogy ez közelebb visz bennünket az angol verzió megjelenéséhez is. Remélem, hogy a magyar verzióhoz is, illetve bízom benne, hogy ezen határozottan pozitív javítások benne lesznk az érkező magyar verzióban is, vagy legalább is lesz lokalizált patch a magyaroknak is.
  • bigfoot
    #304
    na vmi úr hír??
  • 3P
    #305
    Na lassan márciust is a múltnak adjuk. Esetleg valaki tud már vlamit a hazai megjelenésről?
  • bigfoot
    #306
    hát igen lassan itt az április!lehet majd húsvétkor
  • 3P
    #307
    Na ja. Mindig lesz egy új dátum, lassan hozzá szokunk, de én láttatlanban kibékülnék egy húsvéti megjelenéssel...
  • bigfoot
    #308
    én is!addigra remélem a gépem is jó lesz
  • 3P
    #309
    Na újabb 1 hónap telt el. Sajnos nem sok újdonság van megjelenés ügyileg, s Húsvét is elmúlott, talán majd kora nyár? Nem tudom...
  • KH
    #310
    én már totál lemondtam róla :-/
    gyömöszkélem a SeVeNM-et, hogy mi a helyzet, elég kitérő válaszokat adnak, a játék angol fórumát teljesen leszarják az SSE résézről, azt is láttam már, hogy Carsten valami új céggel foglalkozik
    szerintem kifutottak az időből és nem találtak angol kiadót, így belesz@rnak a többi kiadásba is
  • 3P
    #311
    Hát ez nem jó hír. :( Remélem, hogy azért egyszer csak kijön, főleg, hogy kész a teljes honosítása, illetve a szövegek le vannak fordítva magyarra.
    Na mindegy a remény még megmarad addig, amíg le nem veszi a Sevenm a honlapjáról, hogy meg fog jelenni.
  • KH
    #312
    ezt érti valaki (német)
    Azt írták, hogy Carsten bejelentette a német 1.1 verzió elkészültét
    basszer
    a SeVeNM ismét nem adott egyenes választ, ők is visszajelzést várnak az SSE-től, és azt írták, hogy a honlapjukon úgyis kinn lesz az információ
    (szerintem már teli lehet a tökük az egésszel)
  • bigfoot
    #313
    kész a magyar?
    és nem tudják kiadni??
  • 3P
    #314
    Ahogy vissza emlékszem, úgy szeptember-október környékére elkészült a teljes szöveg honosítása, mármint a fordítás. Asszem akkor volt a hír, hogy elküldték beépítésre. Akkor jött a hír, hogy inkább az angol verzió mellé tennék a magyar feliratot, ami számomra kedvezőbbnek tünt. Most már azt mondom, hogy német hang mellett is jó volna a magyar feliratozás...
  • bigfoot
    #315
    csak lenne már
  • erx13
    #316
    én most huzok valami spanyol verziót, remélem elboldogulok vele :D
  • 3P
    #317
    Por qué? Hablas el español?
  • bigfoot
    #318
    :D
  • bigfoot
    #319
    na megjelent már??
  • 3P
    #320
    Hát sajnos nem. A SeVeN M-nél, még mindig ez áll: "Tervezett megjelenés: 2006. tavasz". Hát a tavaszból már nagyon kevés idő van, de talán nyáron. Még bizakodom, de hja objektíven nézem, akkor remény már lassan-lassn elszáll...