1430
THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • grebber
    #81
    Mér azt leszedted??Honnan??

    Innen szedem. "majd" ha lesz időm.
  • pluhi
    #82
    Persze, már ezer éve a suprnováról.
  • grebber
    #83
    The_Fall_Last_Days_of_Gaia_PROPER_GERMAN-GENESIS na már ilyen is van.
    Valamelyik csak elfog indulni.
  • grebber
    #84
    Na már nem is kell ez a PROPER verzió mivel 3-an szedtük egyikünknek sem akart nagyon jönni.

    De ELINDULT!!!!
    Nem kellett más minthogy az alap gamre rádobni az 1.5-ös patchet és annak a crackjét.

    Kicsit belenéztem ,grafikai beállitások menüt hirbe sem láttam és igy ahogy van eléggé cingár.
    Sikerült valahogy eladnom minden ruhám cuccom és ott álltam egy szál alsóneműben. :)

    Holnap meg amikor lesz időm tolom vele.
  • KH
    #85
    szuper!
    ha ne adj isten igazán belemerítkezel gyárthatnál néhány screenshotot is, és akkor végre csinálthatnák valami galériaszerűséget...
  • pluhi
    #86
    Nekem tűrhető sebességgel jön a Proper suprnováról. Estére lenn is lesz talán.
    1.5???? nem hangzik túl jól.
  • KH
    #87
    hát, aszonták, egy nagy bug-fest volt a játék a kiadásakor (az első patch még akkor jelent meg, mikor a boltokban még nem is jelent meg a cucc)
  • grebber
    #88
    Aki leszedte vagy leszedi és rájön hol lehet a grafikát állitani az ossza meg mert igy khm nem valami szép.
  • Methylisocloro
    #89
    Tud valaki angol forditásról?
  • grebber
    #90
    Na csináltam képeket.
  • pluhi
    #91
    Első blikk, most fáradt vagyok elmélyülni benne.
    1. Gépigény nagy. Szép memory leak effektusokat produkál. (Kb. mint a Bloodlines)
    2. Grafika elég gázos. Finoman szólva érdekes megoldásokat látni texturakézelés és árnyékok terén. Felteszem az új Catalystet hátha jobb lesz.
    3. Szinte semmit nem lehet állitani (grafikát abszolut nem). Körül fogok nézni a hivatalos forumon ez ügyben.
    A Proper amúgy egyből az 1.5-ös patch-csel és hozzá való crackkel jön. Mellesleg laza 15 percig szüttyögött a patch, mire felment.
  • haxoror
    #92
    First personba nem lehet kapcsolni a kamerát?
    Amúgy fasza képek :)
  • grebber
    #93
    Nekem is addig tette fel a patchet.
    Remélem van valami megoldás a beakadgatásokra,meg a grafproblémára.
  • KH
    #94
    kitehetem az rpgvault.hu-ra?
  • pluhi
    #95
    Gyorssegély:
    -o kapcsolóval inditva bejön az options. Az árnyékokat vegyétek ki! Áll. ettől megy szarul. (khm) Ja és ha nincs 256Mb-os vidkarid, vedd visszább a textura részletességet. (khm2, maxon is randácska)
    Később többet.
  • pluhi
    #96
    Ja és a járék nem komálja a driverből beállitott élsimitást és anisot. Szal kapcsoljátok ki ezeket.
  • grebber
    #97
    Persze nyugodtan.
  • grebber
    #98
    Tettem fel még pár képet
  • KH
    #99
    kijött az újabb (1.6) patch...
  • grebber
    #100
    Miket javit lista nincsen?
  • KH
    #101
    hát, a hivatalos oldalon van németül (aztat én nem értem), meg az NMA-n találtam egy rövid angol fordítást...
  • haxoror
    #102
    Mikor lesz angol verzió?
  • KH
    #103
    jah, télleg, a fórumon bejelentkezett valaki, aki lefordította valami programmal a német verziót
    nem sokára letölthetővé teszik ezt a katyvaszt, és akkor bárki próbálkozhat vele
    a cucc elismerten nagyon rossz :-)
    Hivatalos angol verzióról nagy a csend
  • grebber
    #104
    Akkor már inkább magyarítást csinálnának. :)
  • KH
    #105
    na ja, ha van, aki nekiesik a német szövegnek :-)
  • malter
    #106
    up semmi info english verzsönröl?elég gáz a német verzio,annyit ugatnak benne,de semmit nem értek belöle,graf törhetö,viszont nekem szaggat mint állat P4 3g,ati 9600al :/ nem nagyon találtam még meg a forrást,mert nem létezik,hogy a hl2 simán megy ez meg nem
  • pluhi
    #107
    Hogyne létezne.
  • Methylisocloro
    #108
    elég csak megnézni a Bloodlinest, a HL2 grafikus motorjával milyen ronda és lassú programot hoztak össze
  • grebber
    #109
    Na újabb patch immár 1.6.5.
  • Esrohnoil
    #110
    Bővebb info itt.
  • haxoror
    #111
    No news about the english version?
  • Esrohnoil
    #112
    Arról nem találtam semmi újat. :(
  • bigfoot
    #113
    na hogy áll az angol verzió??
  • bigfoot
    #114
    semmi hír??
  • edios
    #115
    Asszitem,h ennél azért egy picit népszerűbb játék lesz
  • bigfoot
    #116
    én is!
    csak az a baj hogy nincs angol változat
  • grebber
    #117
    Nekem nem jött be.Sok a bug annak ellenére is hogy a patch már 1.6 ha nem több már.
    Az angol verzió is szerintem ilyen bugos lesz.

  • grebber
    #118
    The Fall: Last Days of Gaia GOLD

    Április vége.
  • bigfoot
    #119
    huh az kira!én tuti kipróbálom ,mert a fallout2 is tetszett és abban is volt pár bug :D
  • haxoror
    #120
    Remélem az angol verzsönhöz jön egy új pecs is :)

    FALLOUT FOREVER! (nem is volt annyira bugos :P)