1430
THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • bigfoot
    #442
    csak mágiát ne rakjanak bele mint az oblivionba mert akkor akasztás lesz:D

    egyebként sztem minden Fallout rajongó megtartaná azt a nézetet,szebb grafikával,harc maradhatna persze rakat újdonsággal,új térkép,kurva jó küldetések:D
  • bigfoot
    #443
    mármint a Fallout 3 ba:)

    visszatérve a The Fall ra,ha olyan mint a videóban nekem már bejön:),a post apok a lényeg:D,
  • Lilithn
    #444
    Na most összezavarodtam kicsit. Én 440-kor a BethSoft FO3-ról beszéltem.

    Szerintem a Gaiás cucc még jó lehet. Környzetre nézve is jól néz ki, ha rendes questek vannak benne nem csak "menj oda és nyírd ki" már jó nálam. Meg legyen benne rendes párbeszéd, ne csak
    "Blablabla"
    1) Info
    2) More
    3) Bye

    Erről tud valaki valamit? Mármint a questekről?
  • Lilithn
    #445
    Hát az baromi vicces lenne. Bár a varázsbotokat gond nélkül át lehet alakítani rakétavetővé.;D

    FO: nekem még szebb grafika sem kell. Nekem írtóra bejön még most is a baromi részletes, kézzel rajzolt ám statikus háttér.
  • Lilithn
    #446
    "feltéve ha nem ebben lesz a National Gegraphic összes ronda bogara"

    Milyen bogarakról beszélsz vala?
  • 3P
    #447
    Akkor csak elértettem amit írtál. :)
  • 3P
    #448
    Túl elvontan fogalmaztam. :)
    Szimplán a szoftver bug-okra céloztam, azaz elég sok idegesítő bug van benne állítólag. Igaz mi már a valamennyire felpeccselt változatot kapjuk (1.1.x), de az is igaz, hogy ettől a német verzió már jóval előrébb tart 2.x. Persze az már sok új tartalmi elemet is tartalmaz, mint pl. új küldik, energia fegyverek, új képességek stb... Szóval én csak reménykedek, hogy a mi verzionk már kevéssé lesz bugos.
  • Lilithn
    #449
    Bogarak, bugok, hehehehe. Hülye vagyok, bocsesz. Asztem mutáns bogarak lesznek benne. Álmodozom meg ilyesmi.

    Ja igen! Akartam mondani, van ez az extended versionja...új/szebb/jobb textúra meg modellek, meg mindenféle. Nekünk a sima jut, ha jól értettem a 7M fórumon?
  • 3P
    #450
    Hogy a texturákkal mi lesz azt nem tudom, de arra végső soron akár lehet házi megoldás is találni, ami a tartalmat illeti arra igen a válasz, azaz ha tényleg 1.1.x-es, akkor az még csak hibajvítást tartalmaz sajna.
    Én csendben reménykedem egy 2.x-es patch-ben, még akkor is ha azt mint addont árulnák a játékhoz, hisz relatíve sok plusz munkával jár a kiadónak, illetve valóban addon is, hisz a játéktér a küldetések a cuccok mid-min nőnek úgy mint bármely más játékhoz árult kieg esetén is.
  • Lilithn
    #451
    Vagy egy deutsche verziót kéne rendelni és letölteni azt az english lang pack addont.....
    Kiváncsi vagyok milyen lesz a kedvező magyar ár a nem extended verzióért. 9998 Ft.
  • haxoror
    #452
    Felőlem csillámpónik is lehetnek benne HA(!) olyan moddolható lesz mint az Obli.

    Egy biztos, a klasszikus Falloutnak a 2. résszel vége lett szal a FO3 már mindenképp más lesz és a Beth neve már önmagában garancia hogy az a "más" legalább jó lesz.

    Ami engem igazán érdekel hogy mi a tervezett korhatár, hogy ne az legyen mint Obliban hogy meglövik a tinédzser korosztályt célcsoportnak (és a tartalom is megnyírbálva emiatt) aztán utólag 18+ lesz a játék, ha eleve 18+nak készül akkor jó esély van rá hogy a Fallout világot faszán vissza tudják adni ha viszont szaros multiplatform-konzolra fejlesztenek akkor óvodás hülyeség lesz ami csak fél év és egy tucat mod után fog csak a Falloutra hasonlítani.
  • Lilithn
    #453
    Köszi, tényleg. Legyen egy jó nagy rakás rózsaszín neonos disneyland kaka Fallout címkével, aztán várjak egy fél egy évet, hogy a sok jótét lélek játszhatóvá/élvezhetővé tegye.
    Meg egyébként is! Miért veszett ki a jó történet/dialógus/komplex quest cucc az RPG-ből?? Azt nem fogják belemoddolni, abban biztos lehetsz.
    És az nem is lesz benne, Beth bácsit ismerve, az nem kell a casual gamernek -> vagyis akit célozni kívánnak. De nem vitázom erről többet, meglátjuk azt a létrát.
  • 3P
    #454
    Hát nemtudom. Biztosan én vagyok a kivétel, de nekem az Oblivion nem jó előjel, sőt tovább megyek emiat agódom a legjobban.
    Nem szeretném ha ebben is szint függőek lennének az ellenfelek. Nem szeretném, ha ebben is olyan unalmas 1 soros párbeszédek lennének döntően, s pláne nem szeretném, ha nem sok rafinéria lenne benne.
    Grafikailag ott lehet, mint ahogy az Oblivion is ott volt, de mint RPG...
    Mindegy ez nem egy Oblivion vs. akármi topik, csupán azt akartam írni, hogy lám-lám még az Oblivion sem biztos, hogy mindenkinek jó ajánlólevélnek tűneik egy Fallout folytatáshoz.
    Azonban továbbra is várom, sőt egyre türelmetlenebbül várom, ahogy közeledik. ;)
  • Lilithn
    #455
    Hehehe. Mekkora macera, mászkálás volt összeszerelni a kocsit!
    És az erőmű újrabeindítása... Meg amikor összerakhattad a robotot.
    Meg amikor beetetted magad Renóban a maffia pasas feleségénél? Ott ébredtél a szobában...Leszámolhattál az összes bandával Renóban. De nem volt kötelező az sem. Meg hogy utáltam a Lyndsey...hogy is hívták, barna főpolgármesternő....Pöffeszkedő ribanc.
    Meg a trükközések, amikor telenyomtad droggal a Presidentet..
    Meg amikor megmentetted a gyerekeket a föld alatti bandától?
    Heheheheh. A legtöbb buliból akár ki is dumálhattad magad high inttel.
    Na ilyen nem lesz.
  • Lilithn
    #456
    Ja és ne felejtsük, hogy akár egy death clawt is hozzácsaphattál a csapathoz. Ja és MARCUS, MARCUS! MOST FAVOURITE EVER!!!

    Bethet ismerve az összes mutánst csak gyilkolni kell majd...alá The Mythic Dawn.
  • SötétBarom
    #457
    Meg amikor a boxos csávó leharapta a player fülét ;DDD
    Meg a lezuhant Star Trek shuttle..
    Meg a skynet..

    Áhhhh...
  • Lammer
    #458
    "szaros multiplatform-konzolra"
    hehe azert besirnal milyen jo igazi tobboras dialogusos rpgk vannak ps2re...
    latszik(meg latszik, hogy onlypcs vaty :P) tombol benned a konzol elleni gyulolet... :P
    amugy a multiplatformot en sem tamogatom... vagy legyen csak ps2re, vagy csak pcre stb... nem jo a multi
  • Lammer
    #459
    lyullly naigen... en is visszasirom az idetlen debil special encountereket... istenem meg ma is mennyit rohogok azokon amikor talalkozok veluk :DDDDDdd
    sosemnem lesz mar igazi fallout... fallout rip

    ps: basszuskulcs tok nevetseges, hogy 3700+ szandi@3ghz. 2 giga ram, 512 megas x1900xt, vx924 moncsi stbstb pecem ele a kovetkezo jatekok miatt ulok le jatszani:
    -Fallout 2
    -regi Ufok
    -Starcraft multi(az minden nap :D)
    -Heroesok
    -Neha classic diablo 1-2

    gg

    ez szomoru a mai jatekokra nezve... mindig varok egy nagy projektet... es kb par napig tart a szerelem...
  • haxoror
    #460
    A legjobb az volt Fallout2-ben amikor egy időkapun vissza lehetett menni a múltba és eltörni a water-chip-et hogy elkezdődhessen a Fallout1


    más:
    Alapból az Oblivion elég gyengus DE komplett modok vannak hozzá amik helyreteszik a balanszot és a világot (pl OOO-mod) szal ha a Beth féle FO3 moddolható lesz akkor minden rendben, a vanilla valszeg szar lesz de modokkal már fasza lesz.
  • haxoror
    #461
    Nincs bajom a konzolokkal, más igények.
    Viszont multiplatformból jót még nem láttam.
    Egyedüli kivétel talán a Sudeki az király volt Pc-n is de pl az Oblin csak az nem látja a konzolos butítást aki direkt nem akarja látni.
  • Lammer
    #462
    LOAAAAAAL azt eltorom enis mindig :DDDDDDDD
  • Lilithn
    #463
    Fáj a szívem érted.
  • Giovanni Gatto
    #464
    CD-Galaxisban már kapható, 1990 FT.
  • rotator
    #465
    Az igen, igazi budget kategória. :)
  • 3P
    #466
    És pont holnap megyek Pestre. Főnökömnek valahogy beadom, hogy hihetetlen fontos folgom van a CD Galaxisban... :)
  • 3P
    #467
    folgom = dolgom
  • 3P
    #468
    Remélem, hogy ilyen budget ár után egy szó sem fog eseni itt a warezről, mert az már egyenesen szánalmas lenne.
  • Lammer
    #469
    nah letoltotte mar valaki???
    [vitzel]
  • 3P
    #470
  • rotator
    #471
    OFF: Tescoban már árulnak 250 Ft-ért is eredeti DVD filmet, de szerintem van, aki még azt is warezolja. :)

    ON: Ennyiért valóban lehet, hogy még látatlanban is érdemes rápróbálni. Mindenesetre azért előbb megvárom a véleményeket. Addigra már talán itt, az isten háta megett is kapható lesz.
  • bigfoot
    #472
    bakker ez kurva jó ár!!
    ma este rendelem is!!péntekre meg is jön!
  • bigfoot
    #473
    nah megrendeltem,remélem pénteken már meglesz!!!
    egyebként tényleg remélem nem lesz warez!ennyi pénz semmi,még kocsmába az első kör se jön ki belőle:D
  • Lilithn
    #474
    Azta, ez király ár. Ma asszem dolgom van nagyon sürgős.:D
    (Ennyire akciósnak azért nem gondoltam volna...)
  • Lilithn
    #475
    Azért elég gáz, hogy egy csomót vacakol a SevenM a magyarítással, hogy működjön, meg egy évig elhúzódik az egész, és utána meg fityingért kell eladniuk.
    Vandyke megjegyzéseiből néha nekem úgy tűnik, hogy az egész bulit egyedül csinálja.
  • rotator
    #476
    Én úgy vettem ki, hogy a seven m megkapta a maga kis szokásos jutalékát, csak a fejlesztők szívtak ezerrel, mert nem teljesíteték a szerződésben foglaltakat.
  • KH
    #477
    wove, miért nem szóltatok :)
    ez jó hír, bár még az nwn2-vel se vagyok sehol :(
  • KH
    #478
    télleg, ha bárki segítene / ötlete van esetleg az rpgvault.hun az aloldal fejlesztésében, igazán nyitott vagyok! (azaz, help!) :)
  • Calver
    #479
    Gyalog Galoppos beütés, a halál hídja
  • Calver
    #480
    hoppá! na jó, jusson el a szegedi tescoba aztán beszállok én is a zúzásba
  • bigfoot
    #481
    hát én is éppen most kezdem ám el a FT ot:)
    nah mind1,ott épp most mentem át a 3.bázisra,szal még van visszabőven:D
    péntek megjön a game,azután sztem azzal játszom,FT utánna folytatom!
    FT ban egyebként hogy lehet kiszállni járműből?mert sehogyse tudok!!