1986
  • Freakyboy
    #1986
    ha valaki is ide téved még valaha itt egy kis uniqum
    Quantum
  • MR ME
    #1985
    akinek megvan az új
    SPACE BUDDHA & TOASTED - Reality Check album az ne habozzon megosztani :)
  • CamelX
    #1984
    Napi jajj :D
  • MR ME
    #1983
    ja gondolom h nemigen zavart az ott senkit, meg h senki nem maradt szertelenűl azért :)
    jövőre nekünk is le kéne nézni már
  • CamelX
    #1982
    Volt fehér lovas rendőr, meg zöld elefántos gyümibáros :D kiskocsi, nagykocsi, krosszmotor, kvad, egyénileg vagy multiban :D ehhez képest megvolt az atmoszféra. olyannyira hogy az OMSZ ki is mutatta a részecskeváltozást :D
  • MR ME
    #1981
  • MR ME
    #1980
    és mi újság volt rendőrfronton? volt vmi incidens vagy ment minden simán?
  • CamelX
    #1979
    Eddig bírtuk. Atom volt, de még mindig nem vagyok egy nagy fesztivál arc. Rokkantsági igazolványt instant megkapnám :D
    Legalább akit nagyon szerettünk volna hallani azt hallottuk. Hétvégi line-up már nem annyira nekünk lett tervezve :)
  • CamelX
    #1978
    Na, itt vagyunk, uccsó éjjel próbáljak aludni... :) Ugrabugra, dagonya, mindenamitakartok, mindenki helyett aki akarja :D
  • MR ME
    #1977
    nem lenne rossz am :(
  • CamelX
    #1976
    Well, that escalated qrvagyorsan :DD
  • MR ME
    #1975
    mi meg végűl kihagyjuk :D
  • CamelX
    #1974
    Megyek :D (válasz reakcióidő = atom :D)

    Amúgy sem a Hadra-n se az Access-en nem tudok bankkártyával fizetni valamiért. Nem értem, pedig Visa dombornyomott, és gyakorlatilag csak azt bizonyítva h márpedig nem a kártyával van gond, rá 10mp-re vettem 1 game-t a Steam Summer Sale-ről :D
    ...úgyhogy... irány az Akt records... meg a kp valuta, meg levenni a számláról a zsét amit felraktam... meh... :D
  • MR ME
    #1973
    tárgytalan, meglett
  • MR ME
    #1972
    és te megtalálod a veboldalon h hol lehet jegyet venni pesten? mert lehet fáradt vok de sehol semmi, cska online fizetés
  • heisenberg100a
    #1971
    én
  • MR ME
    #1970
    vki jön Sun fesztre?
  • zotya10002
    #1969
    + egy " r " ami kimaradt! Sorry!
  • zotya10002
    #1968
    A fancbaaa! :)

    Mindig valaki elszúrja!
  • MR ME
    #1967
    hogy miért? mert a régi jó arcok akik még tudták mi is az a goa mind kihaltak, a partyk szarok, progresszív megy orrba szájba, a drogfogyasztás olyan mértékben nőtt h már a rendőrség is kiszemelte a szabadtéri partykat, ahol szépen meg is jelennek kutyákkal a bejáratnál és viszik be az embereket, nyáron eddig 2 szabadtéri buli volt/lett volna, egyiket (deeprog) meg se hagyták tartani (persze lehet köze van hozzá annak is h a kedves szervezők a szervezőkocsival szállították a drogot amit szépen le is fülelt a rendőrség), a múlthét pénteki tgt bulin is kinnvoltak, bekötőútnál álldogáltak begyűjtőautókkal, kutyákkal, el is vittek 10-20 embert, a bulin összesen 60-70 ember lézengett emiatt...ezek után neked lenne kedved elmenni egy "jót" bulizni? :)

    én eljutottam odáig, h már alig hallgatok goát, egyszerűen nem vonzz már a dolog, és ismerőseim is hasonlóan érzik magukat, szóval éljen a happyhardcore :)




    azért szomorú h eddig fajúlt a dolog, dehát ez van ha vmi divatba kerűl, ellepi a szenny
    persze a full illegál családias bulikon még részt veszek, azok élvezhetőek is, megvan a feeling, megvannak a jó arcok, megvan a jó zene, de ezekből a bulikból sajnos nem sok van már :(
  • RAMyMamy
    #1966
    ki van halva a topik, miért van ez :(
  • mila69en
    #1965
    áááá nem szívjál többet:DDD
  • MR ME
    #1964
    "aki bevallása szerint elég depressziós típus volt, s ilyenkor mindig goát hallgatott"

    :DDDDDDD

  • Regiujzenek
    #1963
    Valóban, nem az a lényeg, hogy depressziós e vagy sem. Már régről származik ez az azonosítás és én is találkoztam olyannal, aki bevallása szerint elég depressziós típus volt, s ilyenkor mindig goát hallgatott. Mindenesetre az biztos, van valami hatása a lélekre.
    Persze ez nincs kifejtve a cikkben, ebben igazad van. A zene a lényeg.
  • mila69en
    #1962
    a címből ítélve én arra számítottam hogy esetleg valakit kigyógyított a goatrance a depresszióból vagy depresszióssá tett....komolyan behalok ezen az irományon semmi köze a címéhez... sorry mi az hogy tipikus depressziós zene?:XD itt felröhögtem:D
  • Regiujzenek
    #1961
    Elérkeztünk a goa trance stílushoz is:
    [URL=http://regiujzenek.blogspot.hu/2012/10/goa-trance-depresszio-ereje.html]Goa Trance - A "depresszió" ereje[/URL]
  • Szolikaaa
    #1960
    Aki szereti az egyedi, különleges nyakláncokat, fülbevalókat ők bátran szemezgessenek ezekből a gyöngyszemekből! Különleges, nem mindennapi darabok, mindenki megtalálhatja benne önmagát, és vigyázzatok mágiával is meg lett hintve az összes remekmű, áldást és békét hozva viselőjére!
    Egyedi nyakláncok, és fülbevalók a goa szerelmeseinek
  • mila69en
    #1959


    valaki mondja már meg 3:41-nél melyik talpa szám megy?
  • zotya10002
    #1958
    Jövőre csak ügyesebbek lesznek!

  • OrioN the S
    #1957
    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • OrioN the S
    #1956
    Bezzeg, ha csináltak volna Ákosnak egy nulladik napot...
  • OrioN the S
    #1955
    szemtanú beszámolója...
  • MR ME
    #1954
    szánalom!
  • mila69en
    #1953
    ezek a patkányok senkit sem hagynak már szórakozni
  • vandor21
    #1952
    http://www.youtube.com/watch?v=k4y7CL9kgFY&feature=plcp
  • zotya10002
    #1951
    Itt van tőlünk nem messze:-)De még egyszer sem merészkedtem el oda:-)

    Biztos komoly lehet!
  • MeTaL
    #1950
    holnap indulás ozorára :P
  • pamparampa
    #1949
  • RAMyMamy
    #1948
    köszi szépen előre is :)
  • zotya10002
    #1947
    Nehéz lesz!

    De talán meg lesz :-DD

    Majd írok!