20
  • poach
    #20
    Visszajárnak?! Itt vagyunk vagy mi a szösz! Hogy úgy mongyamviccagyöttünk ehhe!

  • magus
    #18
    valojaban volt civilizacio (atlantisz) a dinok elott, csak elpusztult az egesz fold felszine, de ok meg elotte eltudtak menekulni es ma is visszajarnak ide megnezni mi lett a regi othonukkal...
  • Hacker
    #15
    Amerikai? AZ EURÓPA UNIÓÉ A JÖVŐ! :)
  • Hacker
    #12
    Vár bizony. már nem tudom hol allottam, hogy jön egy ilyen aszteroida, csak naaaaaagyon messze van, így nem is igazán foglalkoznak vele átha elkerül minket. Ha mégse akkor ATOMOT A MOCSOKHÁZINAK!
  • Chappy
    #10
    szerintem még maradtak többen is
  • Lynx_TWL
    #7
    azt írják dinók előtt korszakban volt ez..
  • Dömper Ármánd
    #6
    Ezt, honnan olvastad ki? A cikk méretet nem említ. Azért, mert sziklának nevezik, azért még nagyon nagy volt (már persze, ha igaz a sztori, és tényleg létezett ez a kavics). A levegőt ezek az eszközök különben sem úgy szennyezik be, hogy idejönnek és dohánygyárat építenek, hanem a becsapódáskor keletkező és e felső légrétegekbe felszálló por a problémás, ami igen komoly változásokat tud előidézni az időjárásban.
  • Pintyőke
    #5
    Hetenkent rukkolnak ki ilyem es ehhez hasonlo talalgatasokkal. Kezd unalmas lenni. :T
  • Darth Sith
    #4
    ez érdekes. de azt állítom hogy a harmadik ilyen végig söprő pusztítás azt mi fogjuk magunknak csinálni. :///
  • Bonewerkz
    #2
    hm... ha egy kozmikus megabombat, ami atrendezte meg a vulkanizmust is a foldon, tuleltek a dinok, akkor a egy kis kavicsot, ami csak a legkort szennyezte be, miert nem eltek tul?
  • MAFLA
    #1
    A harmadik majd sikeresebb lesz..ha nem lépünk túl önmagunkon..