30
Novel To Fantasy
  • BBird
    #30
    Magával a szolgáltatással nem lenne gond, hiszen aki kevésbé ért a fejlesztéshez, de sok hasznos, jó mondandója lenne... annak remek megoldás (bár leszögezem külföldi ingyenes tárhelyeken jobb kész sablonos megoldások vannak, csak arról sok tudatlan nem tud)
    ... de sajnos sok kis tökmag is csinálja a teljesen felesleges oldalt, és "sz*rnak" magasról a jogilag védett dolgokra. Hiába szólsz neki, hogy senki nem adott rá engedélyt, hogy kitegye (pl.: cikket, magyarosítást, bármi), akkor elkezd ugatni, hogy: "azt sem tudod mi az a net, mit ugatsz bele?", stb.
    Nem egy ilyet ismerek. :-))
  • antijedi
    #29
    hagyuk.... :P
  • Sephi
    #28
    He'! Mibajod a gportalos oldalakka'?
  • BBird
    #27
    Azért az Amnéziával én is elökörködtem. :-))
  • antijedi
    #26
    jah ez a fő probléma..., rpgmakeres gamek szvsz valami borzasztó egy felhozatal :P
    ez oylan stilusu kb mint a gportalos honlapok...
  • BBird
    #25
    Pedig már akkor is sok ilyen volt. :-) Sok kis ingyenes oldalra felrakták a maguk kis rpg játékukat. Volt néhány jó, néhány iszonyatosan gyenge. :-) Nincs RPGMaker topic? Mert ha van, szerintem oda bőven elfért volna. :-)
  • akyyy
    #24
    íazt már én is észrevettem socchk van, akkor még nem tudtam szóltál vona akkor...:P
  • akyyy
    #23
    öhh....izé.....2003. dec. 05. 15:52
  • BBird
    #22
    Beköszöntél, hogy reklámozd a játékod? Tippelhetek? RPGMaker, vagy ilyesmi volt az alkotás? ;-) Olyanokkal tele van a net.
  • akyyy
    #21
  • akyyy
    #20
    kritizálunk, hm?
  • akyyy
    #19
    honnét vesed?
  • antijedi
    #18
    ismét egy tömény értelem topic :D
  • akyyy
    #17
    helo
  • Lacc
    #16
    ööö...hi?
  • Urukha1
    #15
    hi
  • Lacc
    #14
    Már bocs meg minden de nem sok teteje van, azonkívül hogy belehugyoztam a vízbe mert nem lehetett beleszarni :DD
  • Lacc
    #13
    Hát ez de szar :DDD
  • akyyy
    #12
    fIGYELEM!
    Megjelent a játék, vagyis még nem teljesen, de itt letölthető :
    http://akyyy.uw.hu/
    Novel to Fantasy
  • akyyy
    #11
    Jó hírem van. Kész a játék, már csak fel kelll tölteni valahova . Ehez 26 megára lenne szükség...
    Vvalószínüleg majd innen lehet letölteni:
    http://rpgmakergames.uw.hu/
  • akyyy
    #10
    Sajnos :(( nem , mert rövid, az ember azt hinné az csak egy demo...
    De már említettem a Sándornak van demoja, azzal megoldható. meg most abbamarad egy kicsit a készítés egy hiba miatt, a MAker ugyanis elszált. nincs ékezetem. és ez zavarr....
  • mochee
    #9
    Ha tényleg hasonló az Amnéziához, akkor kéne egy demo példány belőle. Megoldható?
  • akyyy
    #8
    még nin cs kész, de hamarosan lehull a lepel.
    a cím amit attál, ott hol van humoir???
  • Sephi
    #7
    Aha kell parodia vagy humor?

    Regeny Rovat By Sephi


    Azt csekkold meg :)
  • akyyy
    #6
    dehogy, a Novel to Fantasy afféle hülyeség, paródia, humor...

    de van egy másik játék is "Sándor" néven, annak már van története, csak az még nincs kész. vam egy demoja, csak az igen lebutított... de ha kell, elküldöm emailba vagy felteszem valahova.
  • Sephi
    #5
    Miert nincs tortente? Akarod irjak egyet? Van vagy 30 fantasy tortentem szal lehetne valasztani :)
  • akyyy
    #4
    Milyen info legyen? kép nincs
    ja, tényleg, hasonlít az Amnéziára, vagyis rpg-szerű játék menet, bár története szinte nincsen, de nem is ez a fontoss benne.
    várható megjelenése kb ugy 1-2 hét.
  • TneX
    #3
    Vagy valami infó?
  • traXion
    #2
    ? Képek?
  • akyyy
    #1
    Novel To Fantasy
    hamarosan kész lesz. egy nagyon jó humoros játék, kb 20 mb helyet foglal. Már csak pár apró hibákat kell kijavítani, és megjelenik. ha valakit érdekelne a beta változat vagy demo, írja ide hogy kell neki.