5583
  • Davidka
    #3181
    Persze az egész fekete-fehér... Nem tudok színezni :(
  • Davidka
    #3180
    Nah, JPG-ben 95 kB, GIF-ben 46 kB -- persze sokkal csúnyább és darabosabb...
  • CarajoEsp
    #3179
    meeeeee!!!!
  • Davidka
    #3178
    Jah, mégse.... elnéztem, 100 kByte lett... küldhetem mélben valakinek?
  • Davidka
    #3177
    Én itt vagyok, kész a beszkennelés meg a többi, de elég nagy mérete lett a fájlnak...
  • Menyus489
    Szüli
    #3176
    Van itt valaki?
  • Menyus489
    Szüli
    #3175
    Szívesen :))
  • Menyus489
    Szüli
    #3174
    Akkor valami olyan állat lehet, ami elbújik, ha észreveszed, rámész a kamerával stb. Próbáld meg valami csellel lefotózni.
  • RoBee
    #3173
    Amúgy köszi!
  • maxius
    #3172
    Már rég végeztem ott, csak 2x mentem vissza maximalistaként...
  • zaki
    #3171
    ki beszélt itt képregényről? nem itt kellene kidumálni a biológia dolgozatot, a tcm 2004-et, meg ilyen dolgokat, ennyi.
  • Davidka
    #3170
    Ott majd megjelennek szörnyek, vagy megjelentek akikkel küzdeni kell, azok az állatok :)
  • maxius
    #3169
    A slaugther houseban látok egy állatjelet a bejáratnál(ahol az ajtót el kell tolni), de nem látom az állatot...
  • Davidka
    #3168
    Nézz körül a Pedestrian Districben! ott van egy csomó ajtó, amibe be lehet menni és a legtávolabbiban, ahova egy csillag kártyával mehecc be, egy csomó van!
  • RoBee
    #3167
    Hy!
    Igen megvan már a detector, így mentem a vulcanhoz is, meg volt még egy hely, de ott csak 3db volt, még meg szerettem volna nézni, ami ott a slaughterhausnál van,de azt nem tudom, hogy kívülről, vagy belülről lehet megközelíteni, amikor kívülről megyek mindig le akar lőni vmi védelem.
  • Menyus489
    Szüli
    #3166
    Megköszönném :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #3165
    Azt tanácsolnám hogy nézzd meg a térképen, ott kijelzi hol van gyöngy, persze ehhez meg kell venned a Pearl detectort Ming Tzu boltjában. Ha több gyöngyöt ír ki egy helyre ott több van ha egyet akkor egy (Minő meglepetés :)))) Remélem segítettem
  • RoBee
    #3164
    Sziasztok!
    Nem tudjátok, hogy hol találhato sok gyöngy a játékban, mert nekem még 11db kell, hogy megvehessem az ürhajtóművet, a vulcanban már voltam!
  • Davidka
    #3163
    Én itt vagyok, nekem is szarakodott a net :))
    Majd nemsokára beszkennelem és elküldöm neked menyus :)
  • Menyus489
    Szüli
    #3162
    Most elmentem egy időre mindjárt jövök!! (Remélem akkor nagyobb lesz a forgalom :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #3161
    Ma nem tudom folytatni az irományom, mert a másik gépen van és az foglalt :(((( Majd holnap folytatom.

    Továbbra is várok...
  • Menyus489
    Szüli
    #3160
    Viszont úgy látom rajtam kívül senki más :((( de azért várok
  • Menyus489
    Szüli
    #3159
    Na megérkeztem!!! Szarakodott a net úgyhogy most tudtam csak jönni. De mostmár vagyok!
    Egyetértek Carajoesppel szerintem se off a JÁTÉKHOZ készített írás vagy képregény. Erről jut eszembe Davidka, ha már sikerült beszkennelned el tudod küldeni nekem? (kérlek :)))
  • CarajoEsp
    #3158
    Nem tartom oof-nak a JÁTÉKHOZ tartozó képregény elkészítését.
  • Davidka
    #3157
    ok,majd megpróbáljuk :D
  • zaki
    #3156
    nekem 8, felőlem itt is el lehettek, csak ne offoljatok annyit...
  • Davidka
    #3155
    Igen... nekem ez egyre meg, akár az általános eszmecserébe is lehetne :)))
  • zaki
    #3154
    nem muszáj a gumiba nyitni, lehet ide is
  • Davidka
    #3153
    Hát azért kicsit kapcsolódunk a témához, viszont azokra a helyekre nem hinném, ogy írnánk, amiket mutattál, oda nem csak mi írunk, az a baj, legföljebb saját topicot kéne létrehozni a gumiban...
  • zaki
    #3152
    Cat-nek igaza van: ez nem chat, hanem fórum. jó lenne, ha itt a játékról dumálnátok, mivel azért van a topic. itt lehet off-olni, vagy itt.
  • Davidka
    #3151
    Csak úgy jött. nemtom kitől. menyus akart folytatást és csinált egyet.
    Cat-nek: Hát nem muszáj, de mi itt szeretünk, ha a játékban elakadtál kérdezz, ha meg nem, akkor nem értem mér látogatod a topicot
  • Cat #3150
    muszáj itt csetelnetek?
  • wizy
    #3149
    én vagyok:-)))
    úgy látom, hogy én mindig a mérföldköves számokról maradok le... 2700,2800,2900,3000:-))
    tulajdonképpen honnan is jött ez az írásos-rajzolásos őrület? csak mert nekem nem egészen tiszta...
  • Davidka
    #3148
    Nah, még mindig nincs itt senki???
  • Davidka
    #3147
    Ok, hello
  • zsea
    #3146
    képregényre már én is gondoltam :)) küldahogy gondolod

    most megyek suliba, csak beugrottam a lyukasórában :))
  • Davidka
    #3145
    Ok :D
    Egyébként tegnap, amíg nem voltam itt 3000 után gyártottam egy képregényt menyus írása alapján, 1 oldal van meg. Majd beszkennelem és elküldöm mélben, vagy berakom ide.
  • zsea
    #3144
    ép időben :)), kérd meg menyust, hogy egy héttel előre küldje legközelebb :)
  • Davidka
    #3143
    Nah, itt vagyok :)
    Megkaptam a leveleket :D
  • CarajoEsp
    #3142
    Nah énis megyek aludni. Élljen Hillys!!!!!