5583
  • wizy
    #3301
    na, mondjad a témakört!!!!!!!:-)) én tutira megpróbizom:-))
  • tigeroo
    #3300
    gyerünk, és GRATZ!!!
  • tigeroo
    #3299
    hehe:) neked kb. hány "szíved" volt, amikor végigvitted? nekem most van 4
  • Menyus489
    Szüli
    #3298
    Hajrá!!!! Játszd ki mihamarabb!! :))))
  • tigeroo
    #3297
    császtok! haladok-haladok, hála zseának!
  • Menyus489
    Szüli
    #3296
    Hirdetnék egy kis versenyszerűséget!! Fölhozok egy témát, hogy miről szeretnék razokat látni, majd berakok egy képet hogy kb hogy képzelem el, tiközületek aki akar megrajzolja és akinek a legjobban sikerül aaaazzzztttt megdícsérem :))) (Majd kérem, hogy a bátyám válasszon "nyertest", ő jobban rajzol, mint Monet, vagy Davincsi és ez nem vicc!!!!!! nyert is már egy pár versenyt) és persze berakom illusztrációként az irományomba. Ha mind olyan jól fog sikerülni, akkor mindet :))) Na kinek tetszik az ötlet?
  • Menyus489
    Szüli
    #3295
    "Mindenki ott én" Ezekszerint ott mindenki te vagy? :))))))))))))))))))))
  • Menyus489
    Szüli
    #3294
    Nagyon jól igyekszel!
  • Menyus489
    Szüli
    #3293
    Én is így gondoltam nemis máshogy :)))
  • Davidka
    #3292
    Menyus!
    Sztem ki kéne akkor találni a bolygón más szigeteket is, mert ahhoz hogy egy DomZ űrhajó észrevétlenül leszálljon, nos a fősziget nem alkalmas! Mindenki ott én, könnyen észre lehet venni egy hatalmas hajót (főleg mert rengeteg repülő jármű van).
  • Davidka
    #3291
    Én a nyilakkal irányítom a jobboldalit, a baloldalit meg a wasd gombokkal
  • Davidka
    #3290
    Én ahhoz passzolom :)
    Legalábbis igyekszem :)
    Különben kösz :)
  • wizy
    #3289
    Davidka, gratula!! nagyon jóó lett:-))) én is besegítenék a rajzba, csak nemtom, hogy ahhoz kell passzolnia, amit Menyus írt?
  • wizy
    #3288
    én nem tudom, még végig se vittem, sőt...:-)
  • zsotesz
    #3287
    Végignyomtam a játékot, hát elég érdekes a vége. Nektek sikerült lefotózni mind az 56 élőlényt? Nekem a 7.sorozatból még 4 meglett de több nem. A gyöngyös játékban a jobb oldali gyöngyöt mivel kell irányítani?
  • Davidka
    #3286
    Senki?
    Hát ma nem vagyunk túl aktívak :)
    Különben totál szívtam... Letöltöttem egy játékot a dc-ről, erre kiírja, hogy a cd-n belül hibás egy fájl...

    Azt akarom még kérdezni, hátha valaki tuggya rá a választ, hogy a 3278-as hozzászólásban írták, hogy képeket nézhetünk, ha valamit csinálunk. No de mit kell csinálnnk?
  • Menyus489
    Szüli
    #3285
    Na itt vagyok!!! De csak eddig mert még dolgom van de azért fél óránként benézek van e itt valaki
  • Davidka
    #3284
    Na mi van? nincs itt senki?
    Ha 20 perc múlva se lesz itt senki, én is mentem!
  • Davidka
    #3283
    Igan :)))
  • wizy
    #3282
    ja tényleg, most neked van síszüneted, igaz? :-))
  • Davidka
    #3281
    Úgy csináljuk, hogy én most nem járok suliba :)
    Amúgy küldöm
  • wizy
    #3280
    hogy csináljátok azt, hogy valaki midig fenn van a neten, és fórumozik?:-)) amúgy meg 6tól én is fenn leszek
    Davidka, lehet hogy már későn szólok, de nekem is elküldenéd? megtisztelnél vele:-)
    [email protected]
    előre is köszi, és ha küldöd, akkor érdeklődve várom!
  • Davidka
    #3279
    Én tudok róla. Ahogy írja, a mentésre rámenve egy rohatt hosszú kódot ír ki. Elmész IDE és a lap alján (balra)lévő Darkroom-ba bemész. regisztrálnod kell magad és aztán csinálhatod a dolgokat
  • zsotesz
    #3278
    "Minden egyes mentéskor kapunk egy speciális, több karakterből álló kódot, melyeket a játék internetes oldalán beírva különböző exkluzív képeket, videókat kapunk, sőt, lehetőségünk van egy olyan kódot is kapni, melyet majd a játékban kell beírnunk, hogy egy bónusz tárgyat kapjunk! - idézet a pcdome értékeléséből. Tudtok arról a kódról valamit? Hol lehetne azt beírni?
  • zsotesz
    #3277
    Köszi!
  • Davidka
    #3276
    A tetején kell bemenni! Ott van kb 14 db. gyöngy.
  • zsotesz
    #3275
    A Black Isle szigetnek van másik bejátata? A gyöngy radarom ott még jelez gyöngyöket de ott már egyszer jártam. Ott van valami nagyon rejtett hely amit nehéz megtalálni?
  • zsotesz
    #3274
    Hát én már fölszálltam, de még ott nem barangoltam, úgyhogy visszatöltök egy korábbi állást.
  • Davidka
    #3273
    Űjra kell jáccani... És jobban figyelni... Különben akkor érdemes még gyöngyöket gyűjteni, amikor még nem szálltál fel a holdra
  • zsotesz
    #3272
    Ha végigjátszom a játékot akkor utána van még arra lehetőség, hogy a hiányzó gyöngyöket összeszedjem?
  • zsea
    #3271
    jó éjt! :)
  • Davidka
    #3270
    Én is megyek. Különbe csináltam egy újabb, kedvesebb logót :))))
    na pápá
  • Menyus489
    Szüli
    #3269
    Én is megyek, tegnap megfogadtam ma korábban fekszek le, és szeretném betartani.
    Úgyhogy Jó Éjszakát mindenkinek!!!!!!!!!!
  • zsea
    #3268
    jó éjt!
    gondolkodunk rajta :)
  • CarajoEsp
    #3267
    Hmm. Köszi mindanyiótoknak. Nah ide kell engednem édes anyámat. Majd holnap jövök ám!!!
    És itt egy téma amin gondolkozzatok holnapig.
    Ki milyen második részt képzel el. Szigorúan holnapi téma!!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #3266
    Csatlakozom
  • zsea
    #3265
    éljen!! grat az 1000-hez :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #3264
    Különben Gratula az 1000-hez. Még legalább 10*annyit kivánok neked :)))
  • Davidka
    #3263
    Hepi ezredikhozzászólást CarajoEsp :)
    Ja és a második sorért:
  • Menyus489
    Szüli
    #3262
    3 a magyar igazság+1 a ráadás, és mi pont 4-en vagyunk :)))
    de ki a +1 :))))