5583
  • zsea
    #967
    állítólag nforce probléma, csak ezzel nem kerültem közelebb a megoldáshoz :)
    a hivat. fórumon is csak annyit mondanak róla, hogy nem tudják mit lehet vele csinálni...
  • CarajoEsp
    #966
    Mármint nem fagyott a hang.
  • CarajoEsp
    #965
    Nálam ilyen még nem volt. 88pearl/56állat van. Melyik állat tetszett legjobban?
  • zsea
    #964
    ti nem vagytok fáradtak? :)
  • zsea
    #963
    csak az a baj, ogy nálam ez már túl gyakori :(
  • Seth
    #962
    Hát pl a kikötőben(asszem ahol laksz-még az elején) is van egy----azt félrehúzod(ja és a képen Pee'j -vagy hogy írják-csizmája van nyilakkal ) ott egy számítógép, abba lehet beütni valamilyen kódot..
  • zsea
    #961
    igen ahogy azt itt már valaki reekül megfogalmazta:
    -eltűnik a hangeffektek egy része (átvezetők lenémulnak, beszéd esetleg zene eltűnik, a többi marad.)
  • Davidka
    #960
    Nálam is! A vége felé egyszer elment! meg a végén néha akadozott a hang és csak egy valamit lehetett hallani, mint a lépést vagy nyikorgást stb.
  • zsea
    #959
    igen nyolc van egy tekercsen
  • zsea
    #958
    azért én örlnék eki ha a hang problémámat még meg tudnám oldani, elég ideesítő, amikor a legjobb részeknél elmegy...
  • Davidka
    #957
    az hány tekercs? egy tekercsen hány állat van? 8?
  • zsea
    #956
    én sem játszottam a demóval

    (megérte szenvedni vele :)) )
  • zsea
    #955
    56
  • Davidka
    #954
    Miféle panelok? Én a demóval nem játszottam, nem tudtam beüzemelni, ugyanúgy, mint a játékot kb. egy hétig (a "régi" szép idők...)
  • Davidka
    #953
    Különben most hogy újrakezdtem és tudom hol van egy pár állat, fél óra után már 4 tekercsem volt tele :) Most megyek újra a gyárba, ja és hány állat van összesen?
  • zsea
    #952
    tartaléknak :))
  • Seth
    #951
    Ok...mondjuk a demóban is voltak azok a panelok a képek mögött. Azok mire jók?(ja meg olvastam hogy a koca cszmáján vannak a kódok
  • Davidka
    #950
    Aha :) Ilyen hamar?
  • zsea
    #949
    itt vagyok, csak épp egy új logot készítek :)
  • Davidka
    #948
    Nehogy ilyen közel a célhoz adjuk fel, gyorsan vmi témát!!!! Vagy zsea is elment tanulni, vagy aludni?
  • Davidka
    #947
    Igen, az a baj vele, ha egyszer végigviszed többször nem valószínű, viszont itt simán lehet többször is, gömbök meg állatok miatt.
  • Davidka
    #946
    Az kár, pedig ugyanilyen stílus és nagyon jó. Ugrálós, logikai, a harcok kicsit jobban meg vannak csinálva a jobb effektek szempontjából.
  • Seth
    #945
    Én igen...kár hogy csak 8:36 volt az egész :(
  • zsea
    #944
    nekem nincs hozzá videókártyám :)
  • Seth
    #943
    Már csak 57 kell
  • Davidka
    #942
    A Prince of Persiával játszottatok?
  • Davidka
    #941
    Menyus489 nélkül már nem pörög a topic :(
  • zsea
    #940
    bizony én se szeretem az ilyet, pl, mikor tech. okból el se tudom indítani a játékot, keresem a megoldást, és lassan az egész sztorit tudom, pedi, csak az első egy-két szót olvasom el...
  • Davidka
    #939
    Jaja :)
  • Seth
    #938
    Hát ilyen tőmondatokkal elég gyorsan
  • Davidka
    #937
    Jaja, ez igaz, nekem se volt túl jó, mikor a Mafia végigjátszása előtt megtudtam mi lesz a vége, dehát ez a fórum veszélye.
  • zsea
    #936
    és milyen gyorsan :)
  • CarajoEsp
    #935
    Áhh azt elérjük simán. Kiváncsi vagyok ,hogy majd a 10ezer előtt is ilyen aktívak leszünk-e:D
  • CarajoEsp
    #934
    Semmi baj. Erre mondjuk rájöttem volna ha nagyon körülnézek ,de nem akarok véletlenül olyat olvasni ami megöli a játékélményt:D
  • Davidka
    #933
    Megfogyatkoztunk, de azért még igyelszünk az 1000 felé :)
  • Menyus489
    Szüli
    #932
    Rendben, figyelek rá.
  • Menyus489
    Szüli
    #931
    Köszi, neked is a vizsgádhoz! Na mostmár tényleg megek!
  • CarajoEsp
    #930
    Minden olyan üzenet elött ami Spoiler az elé Plz: Spoilert írni.920-ra gondlok.:D
  • zsea
    #929
    sok sikert!
    jó éjt
  • Menyus489
    Szüli
    #928
    Elmegyek, mert kéne aludnom is valamit, holnap ugyanis TZ lesz matekból, aminek nagyon tudok örülni :). Jó éjszakát mindenkinek!