5583
  • grebber
    #5583
    Beyond Good & Evil 2 - új részleteket tudtunk meg a játékról
  • grebber
    #5582
    Beyond Good & Evil 2 - mégsem játszhatunk offline
  • takysoft
    #5581
    A játékot várom, nem egy trailert.

    de azért köszönöm a hírt :) Mindig jó egy-egy információmorzsa.

    Meg annak is örülök, hogy Ubi a kiadó/fejlesztő. Ők odateszik magukat, és a játékosokért fejlesztenek, nem csak a pénzért.
    Ennek az utóbbi Assassin's Creed részek elég jól meggyőztek :)
    (szóval ők nem az EA :P )
    Utoljára szerkesztette: takysoft, 2018.11.15. 14:18:10
  • grebber
    #5580
    Beyond Good & Evil 2 - izgalmas lesz a december
  • robi3
    #5579
    érdekes lesz a sztori! trailereket gondolom láttad?
  • grebber
    #5578
    Beyond Good & Evil 2 - 2019 végén érkezik a béta
  • grebber
    #5577
    Újra mozgásban a Beyond Good & Evil 2
  • PiszkosFred
    #5576
    Mindegy, sosem fogom megerteni ezt a fajta mentalitast, de ez mar legyen az en problemam.

    Nemi friss info tegnaprol
  • silverchain
    #5575
    Itt minden férfi egyednek félig állatteste van, és csak a nők maradtak emberek? Ez valami egyedi háttere a világnak, vagy újítás? Mondjuk nincs semmi baj ezzel elsőre, az ilyenfajta manga/hentai párhuzam is bejön:)
  • nxs
    #5574
    Meddig is szoptatták a népet a folytatás illúziójának csecsén? :D
    Szerintem jogos ha valaki nem akar tucat copy/paste nyílt világú behánytok Ubi játékot egy "cult classic" folytatásáért cserébe.
  • PiszkosFred
    #5573
    Lehet igazad van, nem tudom, kiderul. De ne legyunk mar annyira magyarok baszki, legalabb 2 percig oruljunk egy 14 eve vart folytatasnak azelott, hogy elkezdjuk a sirankozast... jesszus.
  • robi3
    #5572
    Only it's not Jade! Ancel came to the stage and proclaimed that this follow-up is a prequel set before Jade was even born. Could this be her mother? Who knows, but it seems likely enough.

    Ez szerintem egy nagyon nagy hiba, illetve az erős online rész is plusz az első rész Jade történetét írja le és talán mindenki őt várta vissza a képernyőre illetve a malacot, :) ehhez képest most felépítenek egy nyílt világot egy komplett univerzumot aminek semmi köze nem lesz az elsőhöz majd talán 2-3 folytatásban visszavezetik az eredetihez, de ebbe már sokan belebuktak lásd Mass Effect és Dragon Age és az utóbbi nem volt főszereplő centrikus játék mint ugye a ME is lásd Shepard, na őt is sokan hiányolták. Szal Jade kihagyása szerintem nagyon nagy hiba lesz!
  • PiszkosFred
    #5571
    !!!
  • PiszkosFred
    #5570
    If you've been waiting for news about BG&E... well, here you go! We are delighted to confirm that Michel Ancel is currently working with the Ubisoft Montpellier Studio on a new Beyond Good & Evil game.

    Forras
  • takysoft
    #5569
    köszi :)
  • grebber
    #5568
    Beyond Good & Evil 2 - Valami közeledik?
  • PiszkosFred
    #5567
    Beyond Good & Evil 2 is finally happening :)
  • takysoft
    #5566
    steames változat nekem jó volt asszem
  • PiszkosFred
    #5565
    Megvolt eredetiben anno, de mar csak a doboz es a poszter van meg belole :) Tavaly vettem meg gogrol, ugyanez a 2.0 feljavitott verzio, es siman futott, nem volt semmi gond mai konfigon. Annyi aprosag esetleg, hogy magas felbontason neha apro villogo texturak vannak az eleterot jelzo resznel, de ha leveszed 720-ra (ami boven eleg), akkor nincs az sem.
  • zsotesz
    #5564
    steam-en is akciós :) , nem tudom mennyire van optimalizálva, még anno a gamestarba volt teljes játék, de az előző konfigomon túl gyors volt, a videoknál meg nem volt szinkronban a hang a képpel
  • PiszkosFred
    #5563
    Par oran belul ismet (nyari) akcios lesz a gog-on a BGE. Ha esetleg vkinek hianyozna a gyujtemenyebol, ki tudja... :)
  • takysoft
    #5562
    amúgy próbáld a kompatibilitási opciót.
  • takysoft
    #5561
    milyen verzió?
    valami steam/gog, gamestar-os melléklet, régi retail patch-el, vagy anélkül...
  • Gábor3
    #5560
    Win 7-en nálam a játék nagyon belassul, olyan mint a lassított felvétel, a hang pedig normálisan megy. Próbáltam állítgatni a grafikát, de nem segített, egyszer azt tudtam elérni, hogy a kép volt gyors és a hang lassú.:/ Hogy lehetne ezt megoldani?
  • zsotesz
    #5559
    minek kellenek a mentési kódok?
  • error56
    #5558
    Sziasztok, tudna valaki segíteni?
    Tört verzióval játszom, és nincsenek mentési kódjaim. Tudna vki ebben segíteni?
  • Evin
    #5557
    Arra sosem fog felmenni. Szerezd be a GOG (gog.com) verziót.
    Vagy talán a Gamestar-hoz adott is felmegy, de a GOG-os 100%.
  • xzsiki
    #5556
    Sziasztok!
    Szeretném feltelepíteni a régi BGE-t (3cd) de az utolsó pillanatokban leáll minden és nincs meg a telepítés. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.
    Os.: Win7 64bit
  • balee4
    #5555
    Az achievementeken kívül nincs. :)
  • Shid
    #5554
    Tartalmi különbség nincs a 2003-as és a mostani HD változat között.
  • balee4
    #5553
    PS3-ra is jön, de PC-re felesleges, lehet nagy felbontáson is játszani és ma is gyönyörű a játék
  • Evin
    #5552
    Én egyelőre Xbox 360-ról tudok. Talán jön PS3-ra is, de PC-ről semmi hír.
    Egyébként az én véleményem szerint szinte semmi különbség az eredeti óta.
    Kivéve ha valakinek nincs meg az eredeti, akkor megéri.
  • robi3
    #5551
    a hd verzióról már hallottatok?
    azt kiadták pc-re is?
  • Seth
    #5550
    Abban sem más a ruhája. Ugyanaz az egész játék
  • robi3
    #5549
    a playstationos változatban an valami különbség vagy csak az hogy a jade-nek más aruhája?
  • Evin
    #5548
    Lentebb a link, szerintem tedd fel a magyarítást, és kezd újra.
    De Shauni, Jade újságírói álneve.
  • PiszkosFred
    #5547
    A legjobb, és talán az egyetlen magyar BGE oldal, érdemes átfutnod, sok kérdésre fogsz választ kapni.
    LINK
  • robi3
    #5546
    hát igazából figyeltem de angolul van ezért nem sokat értettem de akkor a shauni a jade második neve vagy családneve?
    de egyébként a végén valami olyat mond hogy shauni doomz ezért nem világos számomra az összefüggés mert jade ugye ezek ellen harcol akkor miért shauni doomz? az olyan mintha az övéi lennének a szörnyek
  • Evin
    #5545
    shauni = Jade, de ez már a játék eleje fele kiderül. Te nem figyelted miről szól?!

    Melyik főellenség? A nagy izé a háttérben szerintem a kicsi "teste". A kicsi meg a főkolompos.
  • robi3
    #5544
    sziasztok az lenne a kérdésem hogy a játék végén a főellenség az mi mer a szörny az oké de az a másik az mi? meg ki az a shauni mert üzenetet küld a játék folyamán a játék végén meg azt a nevet hajtogatja a szörny meg az másik emberszabású valami