31
  • Norberto91
    #31
    Én a második pályán elakadtam szal hagytam a fenébe:D am úgy olvastam hogy nem lesz "next"genre..egy ideig biztos..
  • sambauer
    #30
    UP :D
    Most vinném végig először a játékot de a 22-ik küldinél nem olvassa tovább a lemezt :D:D Amúgy Sony végleg letett a frencsájzról ? Nem lesz semmiféle folytatás "next" genre ?
  • Tegzes Bálint
    #29
    Ez a pálya nem az utolsó hanem még van egy 3-4 pálya ja és akkor kell a csajszira lőni mikor éppen tölt és igy tovább.
  • elijahwood
    #28
    utolsó pályán vagyok, a háztetőn kell lövöldöznöm csak az egyik csaj nem tudom lelőni. máshova már nem tudok menni. mit kell tennem??
  • bajbanlévő
    #27
    tényleg? aaaaaaaaaaaaz jóóóóóóóóó
  • bajbanlévő
    #26
    mert azok a hülye angolok nem tudják normálisan leírni (magyarul)
  • bajbanlévő
    #25
    azt én is tom, de hol pontosan? a Skobel épülettől merre?
  • sigmavirus1
    #24
    Londonban
  • bajbanlévő
    #23
    hello! nem tudja vki h hol van a peugeot 406 alias taxi?
  • Fido4life
    #22
    Meghát a textúrázás, az naggyon morbidra sikerült a Black Monday-ben..
  • Fido4life
    #21
    Jah, a történetet még most se értem... Kikellet nyírni azt az öltönyös fickót és mér ? Mer kinyírta a haverjaidat ? Azt nem is lehetett látni.. A Getaway-ben volt cél, a fiadért csináltad az egészet.. Viszont Sam részei egész jók (attól függetlenül, hogy nem tud ütni se) meghát a lövöldözős részek nem változtak..:)
  • sigmavirus1
    #20
    Hát ja...rongybaba effektus elég vicces...meg a történet s eolyan jó. De az első rész az egyik kedvencem.
  • Fido4life
    #19
    Nem mondanám szarnak, csak kevésbé realisztikus mint az első :)
  • sigmavirus1
    #18
    Huu..jó régi ez a tápik is.
    Persze hogy jó a Getaway, de a GTA val össze sem lehet hasonlítani. A Getaway inkább az élethűségre megy, és ez tetszik is benne. De a 2. rész viszont szar.:)
  • Fido4life
    #17
    Láccik néhányan nem tudják mi a jó.. Sztem nagyon jó a Getaway mind a két része, a lövöldözések sokkal, de sokkal jobbak, taktikusabbak a GTA-nál, és ha kapsz néhány golyót, nem futsz tovább rendesen, mintha semmi nem történt volna, hanem lelassulsz, és vérnyomok keletkeznek a ruhádon, szal nagyon klafa :D Egyedül az autózás tényleg unalmas, de a lövöldözős részek pótólnak...
  • sigmavirus1
    #16
    Én 30 EUR-t fizettem érte!
  • Tom3 #15
    Cdgalaxis-ban mar 5990Ft legalabbis kb 59 990Ft-os Ps2 geppel
  • sigmavirus1
    #14
    Hmmm, én elvittem azért!:)
  • Sephi
    #13
    Ingyen se vinnem el!
  • sigmavirus1
    #10
    Getaway 30 EUR-ert, megeri?????????
  • Tom3 #9
    NINCS PS2 EMU !!!
  • Sephi
    #8
    Hya es az a monoton belvarosi kozlekedes vaz. A GTA elso reszeben hangulatosabb volt. Valami felorat kell menni kocival es ha szerencsed van emgtalani a helyszint akkor eszmeletlen unalmas lovoldozes kezdodik. Masrol ez a jatek sajnos nem szol.
  • Sephi
    #6
    Szar jatek! Nehogy megszerezd! unalmas nagyon!
  • Tom3 #5
    Mennyi ido mig atrakjak?
  • zaki
    #4
  • Tom3 #3
    ok sorry átrakom
  • zaki
    #2
    nana, ilyen névvel topicot nem nyitunk, főleg nem itt, hanem a konzolosok szobájába kellene, mivel ilyen játék nincs még pc-re
  • Tom3 #1
    Szuksegem lenne a Getaway cimu gamere csak nem tom honnan tolthetem le?Esetleg DC++ is erdekel meg warez oldal is!