2267
  • Breki33
    #24
    jaja kormánnyal nagyon jó még mai szemmel is

    amúgy Rallysoknak egy kis bemutató
    Új Rally MOD
  • Ruffi
    #23
    COlin mcrae 2 még jo volt azzal játszottam...bár ilyen lepattanás effektus még ott is volt de afelett elsiklottunk...na meg persze én nem csusztam ki..nem volt mivel ütközni:D
  • Breki33
    #22
    TESCO-ban láttam 1990-ért :-)

    Amúgy nekem még mostis fent van
  • Breki33
    #21
    pont akartam mondani

    volt egy jó fizika anno minek kellett azt elszúrni

    "Ugyan a motor ugyanaz, de erőteljesen továbbfejlesztették a jól bevált verziót"

    Ezen nem tudom sírjak-e vagy nevessek
  • Ruffi
    #20
    Sztem ne adjanak demot hadd reménykedjünk csak...
  • robotnyk
    #18
    ha ez is olyan förtelem konzol portolás lesz mint a 3 minden optimalizálás nélkül, akkor inkább ki se adják.
  • bodesz
    #17
    azért adhtanának 1 demót nem?
    sok ídő an sajna 2004 márciusára ig :(
  • bodesz
    #16
    amigy pic:








    +++:

    A Codemasterstől származó információ szerint hamarosan a PC tulajdonosok is élvezhetik a rally sorozat legújabb részét.






    Az információ maga egy utólag frissített játékkiadási naptár volt, melyet a Codemasters küldött szét a sajtónak, s ebben 2004 márciusára jelölik meg a PC-s megjelenést. Jelenleg screenshootok még nincsenek, de ki lehet indulni az Xbox verzióból. Valószinűleg lényegi változtatás nem esik a játékon, remélhetőleg a grafikát azt továbbfejlesztik, habár az Xbox megjelenítés is nagyon jó.

    Az eddig 6 millió eladott példányt megélt sorozat jelenleg az első számú rallyprogram, és a folytatások mindig elhalmozzák a játékost számos újítással, mind technikailag, mind tartalmilag - habár a szimulátorrajongók korántsincsenek megelégedve az autók fizikájával. A mostani verzióban nagy ugrás a 20 játszható autó, melyekkel külön lehet versenyezni a 2 és a 4-kerékmeghajtású bajnokságban, mindkettőnél normál vagy profi fokozatban is. Ezen kívűl a számos sima pálya mellett még egy Expert Bajnokság és egy klasszikus járgányokat felsorakoztató bajnokság is helyet kapott.



    Grafikailag sem kell panaszkodnunk. Ugyan a motor ugyanaz, de erőteljesen továbbfejlesztették a jól bevált verziót. Legfőképpen a környezetre mentek rá, külön lengedező fűszálak, részletesebb élő pályamenti dolgok, új animált effektek és újradolgozott textúrák teszik tökéletesebbé a játékélményt. Arról nem is beszélve, hogy teljesen új nemzetközi rallypályákat vontak be a játékba ezáltal új kihívásokat teremtve a veterán játékosoknak is. Összesen nyolc ország pályáin mehetünk végig, országonként hat darabon, azaz majd' 50 helyszínt kell alaposan megismernünk.





    Érdekes újítás az is, hogy a tuning alkatrészeket mostantól ki kell érdemelnünk. Futamok közti mini teszteken kell bizonyítanunk, ezzel segítve a fejlesztőmérnökeinket, akik a teszteredményekkel a zsebükben képesek lesznek megalkotni az új alkatrészeket. Részletesebb infók a játék PC-s megjelenése után várhatók.
  • Blasta
    #15
    Amúgymeg:
    ricsárd börnsz rálli ROXX
  • zaki
    #14
    túl nagyok, így nem nyomom őket
  • zaki
    #13
    itt vannak már képek
  • Blasta
    #12
    devárom
  • zaki
    #11
    vágom, de a 1 árban vannak kb a gépek
  • MrTressy
    #10
    oda xbox van irva nem ps2 :P
  • zaki
    #9
    vazze, már csak ennyi? én még 65 ezeért vettem tavaly szeptembernen a ps2-t + 20 a chip
  • PLaci #8
    Xbox:
    Alapgép + 1 Joy = 50e Ft
    Alapgép + 1 Joy + Halo + Midtown Madnes 3 = 60e Ft (asszem a Cora-ban)

    Ki-chip-eltetés: 12-15e Ft (másolt játék + Mp3 + DVD + DivX)
  • zaki
    #7
    nekem ps2-m volt... majd talán veszek jövőre 1 konzolt... csak hát nem 2 forint...
  • PLaci #6
    Vegyl Xbox-ot, és téged nem fog érinteni...
  • zaki
    #5
    ez az utolsó smiley nem kellett volna
  • oneal1
    #4
    csak nehogy olyen leygen mint a 3 mer akkor nem kell rallyzni még egy darabig:D
  • Nyiri
    #3
    jajdejo
  • PLaci #2
    Most vett a hétvégén öcsém Xbox-ot, csak kicsippelteti és már játszhatok is..
  • zaki
    #1
    na, végülis lesz PC-re is, márciusban jön...