2267
  • ricsi1
    #1226
    ja ,és még egy,nem vmi élvezhető game...
  • ricsi1
    #1225
    már rég írtam hogy fent van,d,e azér köszi.
  • Atlasz
    #1224
    Sziasztok.

    Az mitől lehet hogy nálam az autónak nincs hangja.
    Csak környezeti zajok vannak.

    Köszi előre is a megoldást.
  • #1223
    Egyszerű. Semmi uninstall nem kell. Nem autorun menüből telepíted,hanem elindítod a setup.exe-t az 1. cdről.
  • [NST]Cifu
    #1222
    Tárgytalan, látom, hogy két másik file dátuma is változott, tehát ezeknél lehet a hiba... :)
  • [NST]Cifu
    #1221
    Kérdés: aki a SEN**A-ról szedte le, annak nem CRC-s a 2.-es CD "dev-cr42.r51" file-ja? Akár WinRAR 3.0-val, akár TC5.0-val próbálom, CRC hibát jelez, leszedtem újra a file-t, és ugyanaz...
  • ricsi1
    #1220
    ja,és eltudnám képzelni a zenei aláfestést esetleg.
  • ricsi1
    #1219
    tapasztalatok:
    simán elmegy úgy is ha fent van az ACE mega
    a kocsik ugyan olyan szarul kanyarodnak a hóban ,mint a sivatagban
    nem láttam töréseket,mégha fának mentem sem.
  • ricsi1
    #1218
    nagyon keény...Uninstallal rakja fel...
  • ricsi1
    #1217
    először uninstallra kellet tmenni,cska most nincs elég hely:(
  • ricsi1
    #1216
    HI!

    berakom az 1. CD-t ,de telepíteni NEM engedi:



    pls help!
  • loser
    #1215
    lol
    most leszedjem vagy ne???????

    még nem késö válaszolni.....
  • Nyiri
    #1214
    Ertelmes jateknal soha nem csalok, de ez nem bir lekotni.
    Vegigvittem a 2WD-s bajnokit, de mar a 4WD-hez nincs erom.
  • DraveN
    #1213
    Hello!
    Felinstallálom a colin 4et betölti a versenyt de utána kilép!ez mért van?tud valaki segiteni?
  • magus
    #1212
    EZÉRT A SZARÉRT TELEPITETTEM 5-DJERE?

    nahat javaslom senki se toltse le ennel szarabb valamit e eletemben nem lattam

    kezdjuk ott hogy szggat mikor kb 500 poligont mozgat meg.... lol

    barmilyen gombnyomast, vag ykormanymozdulatot 1 mp mulva fog fel.... lol

    fizika? realizmus? semmi.... lol

    Van ertelme? nincs ..... lol
  • zoli80
    #1211
    akkor nem tudom mi a gond,nekem is ez van fent:(
  • IMYke2.0.0.0
    #1210
    Catalyt 4.3-al.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • zoli80
    #1209
    esetleg nyomja valaki 9500proval?ha igen milyen driverrel?
  • zoli80
    #1208
    szardarab ez is,a 3 is szarakodott,megmakkantak a hangok stb.mas jatek nem sir csak ezek.asszem hamarosan delete én is.
  • magus
    #1207
    nemtom ezt a szart feltelepieni. eloszor csonttafagyott. aztan kiirta hogy rossz kotet, beraktam amiert ugatott aztan kkirt ahogy error es kilepett. errol ennyit shift felete nem erdemelte meg azt hogy kiprobaljam
  • zoli80
    #1206
    legal torolve de semmi.
  • zoli80
    #1205
    A WMV-K LEIRTVA DE IGY IS BASZIK ELINDULNI:(
    MIK AZOK A LEGAL CUCCOK?
  • Alexease
    #1204
    Persze nalam gondnelkul ment, csak en turelmetlen vagyok es nem szeretem a folosleges, lassito, csicsa dolgokat:)
  • Alexease
    #1203
    De az a legjobb, ha minden WMV filet atnevezel *.WMV.OLD -ra! Ez a tuti. Nalam is igy van, minden teljesen gyorsan mukodik, es nem kell mindig megvarni inditasnal, meg a jatekban a videeo szarakodasat. Ugy sem er semmit:)
    A jatek meg nem keresi, kapjak be. Meg a legal cuccokat is kiszedtem az elejerol, igy pik-pakk indul, nem kell gombot nyomogatni:))))))
  • zoli80
    #1202
    mi az hogy novideoval inditas?
  • zoli80
    #1201
    fent
  • zoli80
    #1200
    na megvolt az install és inditaskor fekete képernyő aztán oriásfagyas,a szutyok demo gond nélkul futott.codek pack nincs fen,klite volt de azt is lekaptam.9500pro vidikártya,2500+ proci.mi a szar lehet?
  • Takigabi
    #1199
    dehogy törlik két felhazsnálónál még nem törlik
  • Joker Hun
    #1198
    De ott van online lehet megmutatni mit is tudunk.
  • ceas
    #1197
    Ez egy fos! Habár nekem az autó már nem csúszkál úgy, mint az előző verzió, de most meg nem kanyarodik. Néha egyszerűen már letöröm a kormányt annyira csavarom, de az autó meg megy előre egészen egy fáig általában. De volt hogy 100-120-nál berántom a kormányt, az autó reakciója erre a nagy büdös semmi, megy mintha mi sem történt volna, ja mindezt szakadó esőben, elvileg sáros felületen és nem csúszik, hanem megy. Néha egyébként már-már egész jónak tünik a játék aztán mindig jön valami ami ráébreszt arra hogy ez még mindig, nem más, mint a codemasters aranytójó tyúkja.
  • Alexease
    #1196
    De amugy sem ernek sokat az autok:) Pl. a Ford Trasit semmire sem jo:) Meg rendes fizika sincs, hogy poennak lehessen erezni az extrem autokat, csak gyorsulasban es vesebessegben van kulonbseg.
  • Alexease
    #1195
    A bajnoksagot elvileg ~4 ora alatt ki lehet vegezni. De azzal csak a palyakat, alkatreszeket adja meg. Talan a megnyeresevel, egy-ket autot.
    Valszeg a bonusz autokat, az Extreme torest, a tukrozott palyakat, a Group B modot es autoit, es talan meg a Test palyakat is csak a fizetos kodokkal adja meg.

    Bar nem biztos, meg nem jatszottam vegig, es ahogy allok, nem is fogom 100%-osan megnyerni a bajnoksagot:))
  • bodesz
    #1194
    nem tom ti hogy vagytok vele de nekem szerintem ez is csak 2-3 max 4 napra elég mert colin3 at is 2nap alatt vittem végig mined kupát nyertem szóval ez se lehet nehéz hogy csaljatok és nem sok még kezdőknek is szerintem 2 hát max lehet
  • bodesz
    #1193
    de pff ne adj hdc hez mert ha már 2en lesznek benne 1 azanosítoval akkor törlik hamar a reget :D
  • Met
    #1192
    Hát bazz, alig jött ki de már csalni akarsz. Esetleg nem jutott az eszedbe, hogy végigvidd?
  • Nyiri
    #1191
    valami cheat-t tudtok adni?
    megnezem a rejtett autokat es torlom :)
  • FactorG
    #1190
    az:)
  • Alexease
    #1189
    tegnap mentem vele 2-3 szakaszt. Azert el lehet vele bohozkodni:)

    Ami mosolyfakasztoan nevetseges, az a visszajatszasban a kulsonezet:)) Foleg olyan autonal, aminek a kozepen van egy antenna. Olyan, mintha akorul forogna mindig az auto, es csak folyamatosan csuszna az uton elore, oldalra es kozben pattog mint egy doboz, mindenfele gravitacio nelkul, egyszeruen csak az uthoz tapadva. Nagyon LOL!!

    Ezert nem is nezek visszajatszast:) Belulrol, menetkozben meg el megy ugy-ahogy, de visszanezve egyszeruen nevetseges:))
  • ricsi1
    #1188
    innenha kell jelszó holnap tudok adni.
  • Alexease
    #1187
    Mindenhonnan (DC, fizetos FTP, SMS Web stb.).