26
Pearl Harbor 1941 dec 7
  • sumi
    #1
    Ki tud róla??
  • Tuvok #2
    Japán bombázás az amerikai katonai támaszpont ellen a Csendes-űceánon. Emiatt lépett az USA a II. vh-ba...
  • sumi
    #3
    ez igaz.....de a játékra lennénk kiváncsiak......
  • Tuvok #4
    mert van? ha igen, az érdekelne.
  • zaki
    #5
    jöhetne pár kép + info, ha már topicot nyitottál róla
  • sumi
    #6
    asszem itt vannak...
  • sumi
    #7
    Az a lényeg,hogy az rtl klub reklámozza a játékot,és ha jól emlékszem a reklám végén benyomták az ea logot....
  • zaki
    #8
    ja, de ez MOHAA Rising Sun
  • Nyers
    #9
    És csak PS2-re!
  • Bandew
    #10
    Mi olyan nagy dolog ebben a Pearl Harborban???
    Nem értem, hogy lehet ebből játékot csinálni. (filmet úgy, hogy belevisznek egy "kis" love storyt)
    Az egész annyiból állt, hogy a japánok lebombázták a kikötőt. Ennyi! Ennél csak "eseménydúsabb" dolgok történtek a háborúban. Az egész csak annyi, hogy Amerikának ez volt a második világháború. Akkor már persze egyből hatalmas reklámot kell neki csinálni.
    Gondolom az nincs a játékban, hogy le kell dobni az atombombát.
  • sumi
    #11
    amire én gondoltam,az is erről szól,de ha túléled a kikötői mészárlást akkor a szigeten folyik tovább a küzdelem...( nem survivor!! )
  • sumi
    #12
    ja,DE,szombaton melózok és a szekrényemben van az ujság amiben erről olvastam...asszem a novemberi fhm volt....
  • Punker
    #13
    azért én díjaznék 1 game-t amiben a sárgákkal bombázhatom az amcsikat :)))))
  • Bandew
    #14
    Az felháborító lenne!
  • Charly
    #16
    A globalizáció legjobb orvossága egy két fejlődő államban Egy két államfő szerint!!
  • Bandew
    #17
    Nem, én most arra gondolok, hogy az amcsik mekkora hűhót tudnak csinálni a saját kis veszteségeik körül.
  • Pityuka Fővezér
    #18
    Aztán arról meg csendben essék szó, hogy van olyan feltevés miszerint tudtak róla, és hagyták, mert az amcsi közvélemény nem volt elég háborúpárti Pearl előtt.
  • O0D:
    #19
    Jaja.Ami veluk tortenik az mindig nagy dolog es az egesz vilag tud rola
    ha ott elfingja magat valaki az mar rogton benne van a hiradoban, de videken szarban is uszkalhat az ember.

    Abbol is csinalhatnanak jatekot hogy milyen kibaszasokat csinaltak a japanokkal az A bomba ledobasa utan.. kiserlet embereken, amit az ellensegen vegeznek el es azok meg ki is ertekelik nekik.
    2. Kb ugyan ez a terroristakkal is, miert nincs olyan jatek ahol @rendes@ terroristat kell alakitani????
  • Prank
    #20
    én úgy tudom, hogy egy órával látták a radaron a japcsik érkezését, de azt hitték saját egység...mondjuk ez elég zavarosnak tűnik...
  • Prank
    #21
    egy órával előbb...
  • I.C.ram
    #22
    amerikai propaganda már megint.... Szegény amcsik mindig ártatlanok voltak! Hányingerem van ettől.
  • fm
    #24
    vmit tisztázni kéne sztem:
    most kijött konzolra a Moh:Rising Sun (ami a gamestar szerint talán pc-re is kijön) a Pearl Harbor-ban lezajlott csatát eleveníti föl. jövő év tavasz-nyár körül pedig egy totál új játék jelenik majd meg (pc-re is) a Moh:Pacific Assault, ami szintén erről a csatáról fog szólni. akkor most hogy is van ez? ez nekem picit fura..
  • Pityuka Fővezér
    #25
    Mit fordítottak ott? Szilánkokra bombázták a flottájukat. Midway. Na az csata volt. Az öreg Nimitz szénné alázta a japcsikat.
  • Dexantreal
    #26
    1941. december 6-dika pontosan, nem? Yo, h ráakattam a topikra, majd bevések ide kisebb infot, ha meglelem a forrást...csak most nem otthon vok