46
Színházi előadások amit most láttál
  • lalakov
    #46
    Lehet itthon valahol külföldi színházjegyet venni?(nem online)
  • sz4bolcs
    #45
    Szülinapomra kaptam jegyet a Parasztoperára (pécsi kamaraszínház).
    ...és most repetáznék, de már nem adják a nyáron.
    Ritkán járok színházba, mindig attól félek, hogy nem tudom élvezni, azt hiszem, színháznál nálam mindig magasabban van a mérce, mint más szórakoztató 'műfajoknál'.
    Szerencsére pozitív élmény volt, az egyik percben még valami poénon könnyeztem, a következőben már a szereplők sanyarú sorsán, a harmadikban meg vagy a zenészek és a kórus zseniális előadásán, vagy a gyönyörű népdalszerű énekek velős tartalmán.
    Szóval jó volt, mindenkinek ajánlom. :)
  • Punker
    #44

    Csörgess meg!
    Mobil revü színészekre és telefonokra

    kissé trágár de jókat lehet röhögni...
  • Aspyrin
    #43
    A tegnapi előadás betegség miatt elmaradt :(
  • n0rb
    #42
    Sziasztok! Nem tudom jo topic-e de egyik ismerösömnek van elado szinházi belépöjegy-utalványa amit idöhiány miatt nem tud felhasználni és joval olcsobban szeretné eladni! (Összesen 40.000Ft értékben.) Érdeklödni: 30/463-76-95
  • Aspyrin
    #41
    Hazaértünk. Nekem kevésbé tetszett az előadás, páromnak nagyon. Szünettel együtt két és fél óráig tartott. Aki már járt az Örkénybe, az biztosan ismeri a székeket, no az egy idő után eléggé kényelmetlen tud lenni ;)
  • Aspyrin
    #40
    Remek topik, nem is gondoltam volna, hogy valaki színházra "vetemedik" a fórumozók közül..:)
    Szóval vasárnap megyek az Örkény Színházba, az "Azt meséld el, Pista!"-ra. Mácsai előadásában fogjuk hallgatni ;)
    Következő hétvégén pedig a Bárkába látogatunk el, Shakespeare Szentivánéji álmát nézzük meg Alföldi Robi rendezésében. Kissé fanyalgok..
  • magus
    #39
    hát miért is lenne
  • htr93
    #38
    ehem...
  • magus
    #37
    hát ennek megint nem lesz túl nagy sikere
  • magus
    #36
    A maratonfutók tiszteletkört futnak

    Aki szereti a vaskos feketehumort, annak tetszeni fog. Kicsit vontatott, ezért sokszor unalmas, de ellehet szórakozni rajta, nem is akar nagyon mást... Ja és a kaposvári színészek vendégszerepelnek itt
  • uv
    #35
    itten-e
  • a.carkey
    #34
    A te topicodat nem láttam. :( De szerintem a filmesben inkább elmenne, mint az általánosban ...
  • uv
    #33
    miért a filmesbe?
  • AnuluWork #32
    50 éves korában, súlyos betegségben meghalt Lesznek Tibor színművész, a Madách Színház tagja. Lesznek Tibor játszott egyebek között a Mario és a varázsló, a Ludas Matyi, Az operaház fantomja és A testőr című darabokban. A színművészt a Madách Színház saját halottjának tekinti. (Magyar Rádió)



    (PS: A topic átkerülhetne a filmes fórumba ...)
  • magus
    #31
    sg kultura rulz?:)

    meglatszik az sg re jarok ertelmisgi szintjen pl, hogy beirokegy muveszfilmet, senki se valaszol, de a resident evil 2-t 6x atbeszelitek:D
  • magus
    #30
    szerencsere nem
  • oneal1
    #29
    a csak egy szöget látta valaki!!
    majdnem bezsartam a röhögéstől!!:D
  • KRi2
    #28
    fú ,én a márió és varázslót láttam mácsai-val madáchban ,nagyonnagyon baró volt. pedig énse izgulok sziinházra ,de ez odatett. maradandó volt
  • ReTeK
    #27
    Phaedra ?
  • Hunnenkoenig
    #26
    Na, egy ilyen topicnak a kulturhalott SG-n valo megnyitasa nagyon nagy optimizmusra vall :-)

    Egyebkent en sem nagyon jarok szinhazba... :-)

    Legutoljara a Grease-t lattam ugy 5-8 eve...

    Regen imadtam a szinhazi elöadasok TV-beli közvetiteset, bar azok inkabb mese es ifjusagi darabok voltak.
    Nem tudom, csinalnak-e meg ilyesmit a magyarok?

    Nalunk sajna csak szar operakat adnak vagy kabaret...

    Egyszer leadtak a Kek szakállu herceg vara-t magyarul egy angol szinhaz elöadasaban.

    Na abbol nem ertettem egy szot sem :-)
    Bar gondolom, ha magyarok enekeltek volna, akkor sem ertettem volna azt a nyivakolast.
  • I.C.ram
    #25
    Az rajzfilmen a legjobb :)
  • BontottCsirke
    #24
    Nemtom, sose én kell fizessek :D
  • szando
    #23
    öccáz két deci kóla? :DDD
  • BontottCsirke
    #22
    Debrecenben a Phaedra az évtized bukása, fizikai fájdalom végignézni, de a büfé egész jó
  • artschi
    #21
    Lesz Pesten az Erkelben a Faust. Ajánlom mindenkinek!
  • szando
    #20
    hoppáré, csak nem kecskeméti vagy ;)
  • davos80
    #19
    Én ismerem, de sajna még nem láttam tőlük semmit.
  • shaba23 #18
    én a vörös postakocsira készülök menni legközelebb
  • davos80
    #17
    Übü király. De csak félig igaz, mert nem néztem ,hanem én jácottam.
  • szando
    #16
    most jöttem haza színházból, molnár ferenc:vörös malmot néztem, kicsit modernebb feldolgozásban..
    nagyon bejött!
  • Pluskast
    #15
    Kb 1 hónapja láttam a katonában a Motel című vígjátéknak szánt förmedvényt. Kritikán aluli volt a darab. Az ellenségemnek sem kívánom.
  • shaba23 #14
    Most néztük meg a Játszd újra Sam című darabot Kern András főszereplésével. Kicsit passzív vagyok színházasdiban, de ez akkor is egy nagyszerű élmény volt. 10/10
    Az mondjuk nem vlágos, ha a kezdés előtt bemondják, hogy kéretik kikapcsolni a mobilokat, akkor egyes tahó kretén emberek ezt miért nem teszik meg
  • PLaci #13
    10 éve a micimackón? Azon énis voltam akkoriban... Tán országosan kötelező volt, mint anno a Honfoglalás c. filmre elmenni?
  • Augustus Gigo
    #12
    Én a Liliomfiék Alföldön-t láttam legutoljára
  • Gladiator
    #11
    Én vmi izén, ami a Mozart életéről szólt. Az kurva jó volt. Csak az baj, hogy a második részről ellógtam, mert mindenki ellógott, egyedül meg nem volt kedvem maaradni. Az operett színházban volt, ezt érdemes megnézni.
  • zaki
    #10
    kb én is :PPP
  • Eye-scream
    #9
    Utóljára 10 éve voltam a micimackón :D
  • PLaci #8
    Magyar szinház?
    Postmodern állatok, még a klasszikusokat sem tudják normálisan előadni...
  • traXion
    #7
    Nem járok ilyen helyekre :)