17220
  • BBird
    #1208
    Gondoltam nem szívesen vágok, meg állítok áttetszőséget, mert az már nem olyan verigúd. Reméltem a 7 is tartogat valamilyen apró rejtett opciót.
  • neuro
    #1207
    nem tudod egymásra msáolni a kettőt és "fizikailag" kicserélni a hibás részt?
  • BBird
    #1206
    Az én esetemben a következőt takarja, emberibb nyelven: Van két fotóm. Egyiken az égbolt megfelelő, de a talaj sötét. És készült egy ugyanolyan kép, csak ott az ég kieégett lett, a talaj világosabb. Ezt a kettőt szeretném összevágni, de nem tudom, hogy a 7CE tudja-e!? Ha jól tudom, a CS és CS2 már tartogat ezekre megoldást. Esetleg a Match Color!?
  • neuro
    #1205
    High Dynamic Range - 32 bites grafika, amit főleg textúrázáshoz, bevilágításhoz használnak.
  • Crem
    #1204
    Egyszerűen nem tudom mit takar a "HDR" rövidítés...:)
  • californiastud
    #1203
    már én is meglepődtem, h nem válaszol senki, de nekem fooggalmam sincs arról, amit kérdeztél.
    tényleg, emberek: mivan?:)
  • BBird
    #1202
    Nehéz volt a kérdés, vagy nehéz a válasz? :-)
  • BBird
    #1201
    Azon töprengtem, vajon HDR technikát hogy lehetne legpraktikusabban alkalmazni 7CE alatt!? :-)
  • Cicero
    #1200
    Szerintem pont ideális [NAGY BANNEREK HÍVE] :]]]
  • Crem
    #1199
    Hát...

    Szerintem egy kicsit nagy!:(

    Na mind 1 havonta cserélem!:P
  • Cicero
    #1198
    Jó a banner!
  • Dichter
    #1197
    Naja, most esett le, hogy nagyjából ugyanazt írtad le, csak magyarul :D
  • Crem
    #1196
    Az erdmény ugyan az!:D

    Mellesleg a Gradients (g) a magyar PS-ben a szinátment...



    (remélem)
  • Dichter
    #1195
    Esetleg gradientes maszkkal is csinálhatja alpha channelen, mert ahogy látom, ez lefelé halványul.
  • Crem
    #1194
    Ezt hülyén írtam le,de te érted mit akartam mondani!:D
  • Crem
    #1193
    az áttetszőség azért nem a legjobb, mert a teljes tükörképre vonatkozik. Itt viszont az alap alsó-tükör felső éles.
  • Crem
    #1192
    1, alap kép rétegmásolása... "v" mozgatás Amerre tükrözni akarod.
    2, vektormaszk hozzáadása-raszterizálása
    3, szinátmenet "g" esetleg1/3 kép gauss éltelenítése. Ezek már izlés szerint...
  • californiastud
    #1191
    áhhh...gut!

    azt hittem van esetleg valami egy parancsos verziója ennek. így világos.

    kösszi
  • ivjoe
    #1190
    Tükrözöd, illeszted, áttetszőség!
  • Cicero
    #1189
    htx!
  • californiastud
    #1188
    olyan középhaladó szinten...
    írd le egyszerűen, ha nem értem meg, majd úgyis szólok!:)

    kössszi
  • ivjoe
    #1187
    A merge paranccsal lehet! Up és Down: értelemszerűen!
  • Cicero
    #1186
    Engem az érdekelne hogy kettő layer hogy lehetne összevonni? Tehát mondjuk van egy kör és egy téglalapom, azt összeakarom tenni és közös Stroke-ot akarok nekik
  • Crem
    #1185
    Mennyire értesz a PS-hez?

    Mert ez 3 lépés... HA nem szájbarágósan kell leírni.
  • californiastud
    #1184
    hey,
    hogyan lehet ilyen szexi kis tükröződést előidézni egy képhez??

  • Crem
    #1183
    ok, de ebből a szegényes, választékból melyiket?:)





    nem minőségre, hanem mennyiségre gondoltam
  • ivjoe
    #1182
    De ennek a topicnak még mindig nincs bannere! Valaki szóljon már egy modnak, hogy dobja fel az egyiket.
  • Crem
    #1181
    köszi!
  • Crem
    #1180
    Azt is lehetett volna...

    Majd meglátom!:)
  • TS Zolly
    #1179
    Megtörtént.
  • Dichter
    #1178
    Vagy csak kivágsz egy amúgy is tartalommal teli részt. Alulról fölülről is sok a felesleges sallang. Persze valami hátteret illik hagyni.
  • Harder
    #1177
    Akkor miért nem kicsinyíted le annyira hogy elférjen, majd a széleken egy átmenettel bele mondjuk a fekete háttérbe. ;)
  • Crem
    #1176
    Jah! a Terra Maffia szó direkt van elválasztva (ólvasta a fórumot) mivel oda függőlegesen bekerülne az alapítás ideje. Vagy valami hasonló... PL: science,company, stb...



    Ui: valaki feldobhatná nekem az oldalra kíváncsiságg képp, mert nem volt időm regisztrálni...

    tHx
  • Crem
    #1175
    800x550 volt az eredeti méret,de az logonak kicsit nagy.
    Eredetileg raktam rá egy fisheye-t de aztán azon meg nagyon látszódott az art foto stílus.
    Mivel úgy megvágni a képet nem sikerült, hogy legyen hely a feliratnak ezért döntöttem a torz,kicst fun stílusnál!:))
  • ivjoe
    #1174
    Kúúl!, nem értettem félre. Nekem kicsit torznak tűnik a banner. Illletve az emberek. (Ezt nem egy 1024*768-as képből vágtad???) [íNem szurkálódik, építő jellegű gondolat]
  • Crem
    #1173


    by CreM

    Tessék egy humoros családi kép a TerraMaffiáról!:)
    Mivel sokat nem tudok a csapatról ez egy "béta" logo !:D

    Ui: Ivjoe val ellentétben én inkább a minimal dark-os "dizájnt" részesítem előnyben!:P


    (nem félrérteni joe)
  • TS Zolly
    #1172
    Ne nevess, pont miattad toltám ki a határídőt!
  • ivjoe
    #1171
    :DDDD
  • TS Zolly
    #1170
    Vasárnap este 20h-ig kitolva, a pályázatra beadható banner vagy logo készítésének időpontja.

    Pályázat
  • TS Zolly
    #1169
    Ja. Battlefiel2 topicban osztogattak elég rendesen bünti pontokat offért meg a bünti pontok miatti anyázásért.