17220
  • magus
    #1328
    jo marmint az aki csinalta...
  • magus
    #1327
    na ilyen szintu stencilt hogy lehet csinalni? en probalgattam stencillel szorakozni, de ilyen jol nem sikerult. utana rajzolgattad vagy hogy?
  • californiastud
    #1326
    nah, akkor megpróbálom megszerezni:)
    köszi
  • neuro
    #1325
    Hmm most próbálgattam az új Illustrator Live Trace funkcióját. Azzal lehet hasonló dolgokat csinálni egyetlen kattintással.
  • californiastud
    #1324
    háát jóó...:(
    azért köszi mindenkinek, aki válaszolt!
  • neuro
    #1323
    Rajzold át kézzel, erre nincs filter.
  • Crem
    #1322
    mivel PHOTOSHOP oldalról lévén szó, VÁROM a new logot!!!!!





    Ui: fasza a mostani is, csak hát a név kötelez!:)
  • Crem
    #1321
    :)

    Hát sajnos ehhez hülye vagyok!:)

    A PhotoImpact Pro ban van valami hasonló filter, de még nem igazán próbálgattam...
    Max. ha addig nem kapsz választ utánnanézek.:)
  • californiastud
    #1320
    naaah, senki nemtud vmi okosat mondani a kérdésemre??
    Crem? :)
  • neuro
    #1319


    Én ezt még Illustratorban csináltam próba képpen. Azóta sem készült el: még hiányzik az árnyákolás nagyrésze a jobb oldalról.
  • californiastud
    #1318
    Dichter ezt vágom.
    A kérdés az, h melyik filter/plugin tud ilyet?!
  • Dichter
    #1317
    Ha ez segít, akkor szerintem valami filter, vagy plugin. Alap Photoshop 7.0 nem tud ilyet. Vagy ha tud is, akkor nem olyan egyszerűen.
  • californiastud
    #1316
    pontosan!
    nem akarom ezt a két példa-képet összetenni egy képpé, dehogy!

    Az érdekel, h ha van egy képem egy jó csajról, akkor azt hogyan tudnám olyan stílusba átalakítani, mint amilyen a képeké. Tehát, h ezt a "rajzolt" érzést keltse...
    Remélem érthető...?!
  • Amse
    #1315
    Szerintem az érdekli, hogy miként lehet ehhez a 2 képhez hasonlóan megcsinálni 1 fotót.
  • Crem
    #1314
    Lehet, hogy csak nekem nem egyértelmű, de pontosan mit is akarsz?:)

    A fekete kép (http://www.hugohoppmann.de/head/hannah.gif) egy stencil képre hasonlít a legjobban... ezt akarod az alsó képen látható sárga háttére rárakni?
    kicsit pontosítsunk.
  • californiastud
    #1313
    úgytom maszkolni kéne az eredeti képet, de sajna nemtom mit merre hogyan...
  • KirkHammett
    #1312
    Szerzel egy képet és Illustratorban körberajzolod, vagy lehet nyomni fejből is.
    Szerintem...
  • californiastud
    #1311
    itt a másik kép url-je:
    http://www.hugohoppmann.de/head/hannah.htm
  • californiastud
    #1310
    no, kedves kollegák. azt kérdezném, h hogyan lehet ilyen képeket összeboltozni?


    elég egyértelmű, h ezek egy-egy fényképből lettek megcsinálva, de nem nagyon vágom, hogyan lehet az ehhez hasonló "rajzokat" előállítani. Esetleg aki ismer egy ilyet bemutató tutorialt, azt megköszönném!
  • Crem
    #1309
    kivágtam 5db képet, hogy "vág" az ember brush tool-al. Érdekel? Vagy közben megtaláltad a tutorialt?
  • ivjoe
    #1308
    Ha találsz valami jót, szójjá!
  • Darkboy
    #1307
    akkor király... én is keresek ftp-n :P
  • ivjoe
    #1306
    Elolvassa? TEle van képanyaggal meg videóval! ÉS ez benne a jó! 8Gb? HA lenne sok időm, na jó, rengeteg időm, megnézném. NE a letöltési időről beszélek, bár az se semmi! HAnem azt a 8 Gb-t megnézni! Jah, meg angolul se tudok :CCC Kötsög német!
  • Darkboy
    #1305
    8 GB-ból? Még szép :) Összeset elvolvassa, azt szevasz itt lesz egy profi ps-os :D
  • ivjoe
    #1304
    Sokat lehetne belőle tanulni...
  • Duddits
    #1303
    8GB?? Szép... Szerintem szedd le azt.
  • ivjoe
    #1302
    Ezeket torrenten találtad?

    HA van valakinek hasonló, jó cucca, szólhatna. Htx!
  • alph4
    #1301
    Én ilyeneket találtam:

    TOTAL.TRAINING.FOR.ADOBE.PHOTOSHOP.CS2.DVDR2-AG (2,67GB)
    TOTAL.TRAINING.FOR.ADOBE.PHOTOSHOP.CS2.DVDR3-AG (2,84GB)
    Adobe Photoshop CS Total Training CD (530MB)
    DIGITAL_TUTORS_PRINCIPLES_OF_PHOTOSHOP_CS (170MB)
    Total.Training.For.Adobe.Photoshop.CS2 (8GB!!!)
  • Crem
    #1300
    DIGITAL TUTORS PRINCIPLES OF PHOTOSHOP CS-AG erről a tutorialról van szó.

    Én úgy kaptam kölcsön. Ha esetleg nem tudod megszerezni, kitalálok valamit, hogy elérd. kb. 200Mb...
  • Harder
    #1299
    tudsz adni egy linket ahhoz a tutorialhoz?
    a brush tool - ha ugyanarról beszélünk akkor - ez pl.: http://www.ephotozine.com/techniques/viewtechnique.cfm?recid=21
    de ez rajzeszköz, nem kimondottan kivágásra van.
  • Crem
    #1298
    Emberek valaki használja a brush tool-t?

    Most néztem meg egy tutorialt, valami eszméletlen egyszerű vele, bonyolúlt képekből kivágni részleteteket!!!
  • blackgamer
    #1297
    ImageReady-ben próbálok animált gif-ként menteni, de mentéskor nem kérdezi meg, hogy milyennek szeretném a gif minőségét, és az eredmény nem túl szép
    valahol lehet módosítani a quality-t? vagy ez standard (nem hiszem)?
  • Dichter
    #1296
    Nemmindegy? Én bounding box-al csinálom, ha nem kell forgatni. De talán még azt is lehet vele.
  • Gladiator
    #1295
    megoldottam, köszönöm szíves segítségeteket
  • ivjoe
    #1294
    TE aztán tudsz tapintatosan fogalmazni... :DDD
  • ivjoe
    #1293
    Free transform??? (Ctrl + T)
  • Gladiator
    #1292
    annyira jó dolog ez a PS CS2 tryout verziója, cask kár, hogy lassan lejár, pedig én olyan jót szórakozok vele és szeretném örökké használni, de nincs kedvem megvenni.

    aki értette az pls priviben. htx
  • Dichter
    #1291
    Ctrl+c ctr+v mint a szövegeknél. Automatikusan új layerre kerül az új kép. Utána fogod a kijelölő eszközök közt található nyilat, és fent a check-boxoknál beikszeled, hogy show bounding box. Utána megragadod valamelyik végét, és elkezded húzni. Shift lenyomása mellett tartja a képarányt is.
  • Duddits
    #1290
    Hogy tudok képet beilleszteni és utánna azt még méretezni? DVD borítót akarok csinálni.
  • BBird
    #1289
    Színkavalkád, tüzijáték és fergeteges party fények? ;-)