17220
  • jointeer
    #2533
    tutorial.hu-n is van ilyen.
    nem néztem meg ez a dreamveawer&ps tutor?
  • chicco
    #2532
    Sziasztok.Rengetek tök jó tuturt találtam teljes website dizájnhoz.Meg is tudom csinálni fel is szeletelem el is mentem de valahogy még sem jó valami.Mert mikor mondjuk 1 ablakba ami keretes és szépen megrajzolt beleírok valamit azonnal eltolja a kereteket meg az egész szétesik.Ha valaki csinált már így weboldalt és be is tudta kódólni kérem segítsen.
    Website tutor
  • Duddits
    #2531
    Képzeld, ismerem! De még ehez hasonlókat se találtam...
  • jointeer
    #2530
    keressé ne kelljen má mindent a szátokba rágni lentebb ajánlottam egy jó fontos oldalt:@
  • ivjoe
    #2529
    Letöltöd a betűtípust.
  • Duddits
    #2528
    És ez a betű?? Valami spéci? Vagy mi? Mert árnyokakat meg ilyesmit én is tudok, dehogy ilyn legyen a betű...
  • ivjoe
    #2527
    Szöveg + Bevel & emboss + drop shadow az alap
  • Duddits
    #2526
    Erre "megtaníthatnál"! :-) Én is szeretnék ilyet csinálni.
  • Sland
    #2525
    COOL
  • Csoder
    #2524


    Ezt dobtam össze nem rég az új PS 9el, na nem mint ha a 7-esel nem ment volna, csak teszteltem a progit hogy mily újdonságokat lehet benne elsőre fellelni :)
  • Met
    #2523
    én regisztráltam, mivel nem találtam olyan gombot, hogy telefonos aktíválás:)
    megadtam a nevet, email-t, katt a reg-re és aszonta a regisztráció teljes
  • Duddits
    #2522
    De figyelek. De mostár lelehet tölteni is...
  • jointeer
    #2521
    teljesen aberált a pécéd tessék fejszével nekirohanni majd földön taposni-.-
  • Met
    #2520
    Na, most csináltam egy 640x480-as doksit 3000-res resolutionnal, beleírtam 14 pontos betűt és jó. Ez normális?
  • Crem
    #2519
    nem figyelsz!:))

    #2436
  • Duddits
    #2518
    Hát nem tudom...
  • Met
    #2517
    csak a 2 említett progiban
  • Met
    #2516
    most nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek:D
  • Duddits
    #2515


    Mindenhol? Paintba is?
  • jointeer
    #2514
    nem csak aszittem direkt-pixeles fontot használsz és azabaj:ÐÐÐ
    mer az dizájnos:DDDDD
  • Met
    #2513
    ariel rossz?
  • jointeer
    #2512
    rossz fontot használsz
  • Met
    #2511
    Na, emberek, hogy tudok normális betűt írni? Úgy van minden ahogy kellene de mégis pixeles a betű. PSP-ben is ez a helyzet.
    Most meg már kellene normális betűt gyártanom.
  • sajtmester
    #2510
    jaja, biztos király! :DDD
  • Duddits
    #2509
    Nekem a CS is működik rendesen.
  • Met
    #2508
    Nekem a CS2 rohadt lassú meg nem is működik rendesen, photoshop 7 megy rendesen.
  • Duddits
    #2507
    Hoppá!! Akinek van BH accja, azonnal szedje le!

    Adobe.Photoshop.CS2.9.0.Hun
  • ivjoe
    #2506
    Ja, ez az a kép, aszittem egy montázs részlete lesz a kép. Értem, akkor csináld ezt: Fogod a vágóeszközt. Ha rákattintasz, fönt előjön a Front Image gomb. Katt rá, majd ezzel az oldalaránnyal vágd meg. Ha ez megvan, print with preview, ott van a jelölőnégyzet, hogy scale fit to media, tesze bele egy pipát és nyomtathatod is.
  • ivjoe
    #2505
    Átírod a kép DPI-jét.
    Próbálgatós módszer: Ezekel próbálkozz: 72, 96, 120, 300 Ezeket beírod, látod a változást. A trükk az benne, az, hogy minden egyes változtatásnál újra rá kell húzni a másik képet. Tehát megnyitsz egy A4-es képet, a látrehozáskor már be is írhatod a 72- DPI-t (pixel/inch). Majd ráhúzod a képet. ha nem jó, akkor törlöd a ráhúzott képet. Fogod, Image size, beírod, hogy 96 és így tovább. Ha egyik sem lenne jó, akkor próbálkozz olyan értékekkel, ami a legjobb eredményt adó számnál volt. (Ezt csak azért írtam le, mert jó gyakorlat ismerkedni az átméretezéssel.)

    A lényegretörő módszer. Megnyitod mindkét képet. Amit át szeretnél tenni az A4-esre, annak megnézed a DPI értékét. (image size-ban van) pl.: legyen ez az érték mondjuk 300 DPI. fogod, és létrehozol egy olyan A4-es képet, ami ennél kisebb DPI-jű, mondjuk 150 DPI, majd ráhúzod. Ha a ráhúzott kép nagy lenne, fogod és a Ctrl + T-vel lekicsinyíted.
  • Csoder
    #2504
    nekem se... a hangjától a falramászok...
  • drowns41
    #2503
    Nekem se
  • jointeer
    #2502
    há nem szimpatikus baz:@
  • bazza
    #2501
    Kedves vagy!
  • jointeer
    #2500
    iken
  • bazza
    #2499
    ez nekem jött?:D
  • jointeer
    #2498
    de utálom ezt a buzibékát
  • modellmaker
    #2497
    vagyis a wav
  • bazza
    #2496
    Itt egy kép!
    Szóval ez akkor jó lesz egy A4-esre?
    Mer ha igen akkor megyek a suliba és kinyomtattatom.
  • bazza
    #2495
    Nem itthon nyomtatnám, mivel szar a nyomtatóm! :D
  • Nuki
    #2494
    print with prewiew-el nyomtatsz?! (azzal kéne, ha nem :)