17220
  • DJviolin
    #3056
    Tudtommal photoshop-ot eddig még házilag nem magyarosítottak, hanem kiadták magyar nyelven is. Momento asszem a cs2-öt még nem adták ki magyarul. Ez van. Kattingatni kell világtalanul a Filter menüben. :-))

    De lehet hogy tévedek, és egy ráérős ember lemagyarosította, de ilyenről nem tudok.

    Üdv:
    DJviolin
  • Gport
    #3055
    segtíség kellene: magyarításra lenne szükségem CS2 höz...
    Köszy
  • Harder
    #3054
    megnyitod mindket kepet a progiban, majd a kicsit belehuzod a nagy ablakába
  • Rash87
    #3053
    Hellsoztok.

    Lehet h hülye kérdés,de nem tudjátok hogy pl van egy nagyobb kép,és arra hogyan lehet rátenni egy kisebb képet? Mert már 1 ideje ezzel szenvedek,eddig sikertelenül...
  • b-type
    #3052
    thx, rászánom az időt ami kell.
    :)
  • Dichter
    #3051
    Itt is van Elleszel vele egy darabig szerintem :)
  • jointeer
    #3050
    igen, az sok idő:/
  • Dichter
    #3049
    Mivel nem olyan bonyolult rajz, van rá egy elég időigényes ötletem. Kinagyítod amennyire csak tudod, és pen tool-lal körberajzolod. Ezután vektorosak lesznek a körvonalak, nagyíthatod akár lepedő nagyságúra is. Azután meg kiszínezed. Van valami tutorial erről, mindjárt utánanézek.
  • b-type
    #3048
    szeretnék konkrétabb lenni, de nem könnyű..:)
    pont a pixeleken, a kis felbontáson lenne jó változtatni, mivel az eredeti kép amihez nyúltam ekkorka volt, így sajnos be van határolva a mozgás.:(
    Alapvetően azt szeretném elérni hogy jobban kivehető, és finomabbak legyenek a határvonalak.
  • Dichter
    #3047
    Szebbé tenni. Ez olyan konkrét :D Nagyobb felbontásba nem nagyon tudod rakni, mert pixelesedik. Esetleg ha van konkrét ötlet, mit értesz szebbé varázsolás alatt :)
  • b-type
    #3046
    srácok, segítség kellene.
    A linkelt képet szeretném szebbé varázsolni, lövésem sincs hogyan lehetne nagyobb felbontásra mágiázni, vagy bármiféle módon szebbé tenni, szal tudnátok segíteni?
    kép:

    előre is thx, akár kép, akár tanács formájában érkezik. :)
  • Dichter
    #3045
    Légy erős! Nem én satíroztam ki feketére, ilyen a kép :)

    De egyébként nem rossz ötlet, lehet megcsinálom most. Köszi :)
  • Crem
    #3044
    ha a csövet nem satírozod ki feketére, hanem adsz neki egy fémes mélységet élethűbb lett volna.
  • Csoder
    #3043
    Sztem jó kép, csak a pisztoly összeillesztési vonalait próbáld meg eltüntetni.
  • Dichter
    #3042
    Áz. Haveré :) És már így is munkálkodtam rajta, hogy ne látszódjon annyira. Egyébként telefonos kép.
  • jointeer
    #3041
    600ftos pyztoly
  • Dichter
    #3040
    Már csak linkelve. Annyira azért nem nagy durranás :)
  • Dichter
    #3039
    Jóvan, ügyes vagyok, talán png-be kellett volna menteni
  • Dichter
    #3038
    Ezt csak úgy. Semmi komoly, csak tetszett a kép :)

  • Amse
    #3037
    a kis miniatűr képre kell kattani a cs2-őben már nem a szövegre.
  • Atika :o)
    #3036
    Sziasztok azt hogy tudom megcsinalni hogy regebbi photoshopban mukodott hogy lenyomtam a ctrl es rakattintottam egy layerra es ami azon volt azt kijelolte most meg nem csinalja.
  • Dichter
    #3035
    #3031-ben lévőket olvastad? Mennie kell.
  • Met
    #3034
    na ja, de vajon miért nem látszott ami export után látszott?
  • Dichter
    #3033
    Ezzel a megoldással csak az a baj, hogy nem működik, ha a háttér többszínű.
  • Met
    #3032
    na közben megoldottam, úgy néz ki
    amikor webre exportálom ott a színekben beállítottam azt a színt ami nem kell átlátszónak, így jó
    csak azt nem értem, hogy a picsmarekbe nem látszott az a szín se a szerkesztésnél se az exportálás előnézeténél
  • Dichter
    #3031
    Titkos a dolog, vagy esetleg megosztod velünk? Egyébként alternatív megoldás: Kijelölöd a kívánt részt, ha egy layeren van, akkor ctrl+c, ha több, akkor ctrl+shift+c, majd File > New > Background: transparent, ctrl+v. Ezek után save as > valami.png. Ennek muszály működnie.
  • Met
    #3030
    Corelbe importáltam be, pedig ott jó szokott lenni a gif.
    Paint Shop-ban is van háttere, igaz nem fekete.
  • Dichter
    #3029
    Ha mondjuk ACDSee-ben nézed, akkor az ott is marad. De ha mondjuk ide beszúrod, akkor már egyből nem lesz háttere. Ez azért van, mert egy kép mindíg és MINDÍG négyzet alakú.
  • Met
    #3028
    a psd-n van egy réteg, átlátszó háttéren
    elmentem gifbe és ahol átlátszónak kellene lennie ott feketeség van
  • ivjoe
    #3027
    File --> Save as... --> CompuServe GIF (*.GIF)

    Különben nemértem.
  • Met
    #3026
    Vagy egy psd-m, azt szeretném elmenteni gif-be, de az a rész ami átlátszó lenne, fekete lesz. Az exportálás előnézetén átlátszó. Ha png-be mentem akkor jó csak a méretét nem tartja meg.
    Hogy tudnám gifbe menteni átlátszó háttérrel?
  • ivjoe
    #3025
    GIF-be, vagy PNG-be mentsd. (Szvsz inkább PNG.)
    Fogod, kijelölöd a fehér részt, majd nyomsz egy del-t. Erre a háttér nem fehér lesz, hanem szürke-fehér négyzetekből fog állni (defaultban). Majd mented PNG-ben, így a háttér transparent, vagyis átlátszó lesz.
  • Monoton
    #3024
    Üdv!!!
    Azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet lementeni CSAK az objektumot photoshopban!!!
    Tehát nem a teljes ablakot menteni el, hanem csak azt amit a fehér alapra készítetttem.
  • paxyene
    #3023
    nemtom miről beszélsz :C
  • ivjoe
    #3022
    Clone stamp tool? (van más megoldás is asszem, de most jobb nem jut eszembe.)
  • paxyene
    #3021
    itt egy kép ilyesmit szeretnék ha lehet
  • paxyene
    #3020
    Hellosztok! újjab béna kérdésem lesz hozzátok! tehát van egy papírmintám ami gyűrütt hajlott stb (ez egy ecset) és nem tudom hogy hogy lehetne a képet rávinni mert mivel ecset ezért kikell választanom egy színt így meg nem olyan mintha tényleg meglenne gyűrödezve! :) hát remélem értettétek
  • jointeer
    #3019
    omfg:o
  • ivjoe
    #3018
    Kenyeret a népnek!
    Download
  • ivjoe
    #3017
    privi ment