22
  • Herds
    #22
    arcade játék? te fogalom zavarban szenvecc
    egyet viszont elárulhatnál, a bf mért hallot?
  • kisponty
    #20
    Amugy nagyon ruhellem a publicon szaladgalo lamakat, azert irtam, amit irtam. Semmi koze az ertelemhez.
  • kisponty
    #19
    A 7-esre akartam valaszt nyomni, na mindegy...
  • Herds
    #18
    te aztán vmi nagyon értelmes ember lehetsz...
  • kisponty
    #17
    Legjobb lenne, ha bele se kezdenel...
  • kisponty
    #16
    Csussz innen a takonyodon....
  • skorpio7
    #15
    Kis unreg IQ83-as vagy ... és az is maradsz ezzel a nagy tájékozottságoddal .Ha meg flamelni akasz , akkor gyere a BF topic-ba és meglátjuk mire jutsz ...
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    hát igen :) szal nem olyan mint a kvék :))
  • Hamed
    #12
    Ja, tényleg halott egy játék.

    Azért választották meg az év játékának még 2003-ban is. Azért van még mindig top10-ben az eladási listákon. Azért fut többezer bf-szerver a világon.

    Unreg okostojás, ha már fikázol nem ártana tájékozódni előtte ;)
  • Mike at home
    #11
    akkor noveljek meg a latotavolsagot a repcsinel, hogy ne suru tejben kelljen szalldosni

    egyebkent nem csaltam bf-ben sose, mert meg arra sem vettem a faradsagot, hogy utanezzek, hogy is lehetne csalni
  • irkab1rka
    #10
    reklám reklám reklám.

    Hrek nincsenek?
  • joebacsi
    #9
    hé "jóemberek" címén ugye nem rám gondoltál?
    jóebácsi :)
  • Herds
    #8
    "ha BF-be végre majd rendesen lehet lőni (ahova célzod oda megy a golyó) akkor még énis megyek :))"
    hát érdekes, sztem rendesen lehet lőni benne(lehet hogy nem kén futni miközbe lösz vkit messziröl? :) ), nah mind1, az a lényeg hogy a "jóembereket" kiszűrje ez a cucc.
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    ha BF-be végre majd rendesen lehet lőni (ahova célzod oda megy a golyó) akkor még énis megyek :))

    amúgy PB jó.. csak kéne hogy rendesen friccsítsék mivel elég könnyű lenne kiszűrni a csalásokat... (megnézi futó processeket és ami wallhack.exe azt kilőni.. stb elég dedósnak tűnő ötlet de szerintem ez nincs a PB-be)
  • gyozo
    #6
    Nem hinném.
    Nézd meg, hogy milyen ütemben szaporodnak a magyar szerverek és a modok. Továbbá néha benézhetnél a Battlefield fórumra, nem két ember szokott beszélgetni ott.
  • Herds
    #3
    de ez mért csak 1.6os patchnél jut eszukbe? mar hamarabb is lehetett volna, nah mind1, az a lényeg hogy most mar lesz
    ...remélem tényleg kiszuri a joembereket.
  • Gugger
    #2
    Remélem DC-ben is lesz!
  • Skynet
    #1
    Ideje volt...