4144
  • Johnyy
    #1340
    OK! MIndent .
  • Serpa
    #1339
    ja-ja.
    + Naboo és Geonosis.
  • Hmuda
    #1338
    Mármint melyikbe? Itt minden jármű vezethető.
  • Johnyy
    #1337
    Jah, ugye be lehet szállni a csirkébe?

    HOT és Endor a legjobbb ;)
  • Hmuda
    #1336
    Én is birodalmi voltam, és csak a képek miatt vettem elő a pisztolyt, hogy ne tolakodjon be annyira a képbe a fegyver.
  • Serpa
    #1335
    sokkal jobban néznek ki, mint a korábbi képek.


    pistollal egy Tie-Fighter ellen ?
    :)
  • Hmuda
    #1334
    Naszóval:

    Bespine - Platforms: kitünő pálya a légicsatákra. Sok sok vadász mindkét oldalon, légelhárító ütegek stb.



    Bespine - Cloud City: Egy szép pálya, nekem tetszik.



    Endor: szerintem az egyik legszebben lemodellezett pálya a játékban. Vigyázni kell a lépegetőkre, mert az ewokok csúnya dolgokat művelhetnek velük (lásd a filmet). :-)



    Geonosis: nagy és élvezetes, de főleg a járművek miatt. Jó lett volna bele a nagy homokvihar amit a becsapódó gömb keltett, de attól még egész jó pálya.



    Hoth: nem is érdemel szót, annyira jó. Tökéletesen hozza a film hangulatát.



    Kamino: zuhog az eső, villámlik, dörög az ég és intenzív csatározások folynak a városban. Egész jól sikerült pálya, de attól még E2-es marad. :P



    Kashyyyk - Islands: az egyik mostohagyerek. Elég ötlettelen és unalmas. Valahogy a kilóméteres faerdők tetején lévő Wookie faluknak jobban örültem volna, ahhol minden lépésedre vigyázni kell, mert lezuhansz.



    Kashyyyk - Docks: ugyanaz mint az előző, tehát ez is elég gyengécske, nekem abszolút nem jön be. Csak az vitt bele némi egyediséget, hogy a lépegetőknek át kellett kelnie a vizen, de ennyi.



    Naboo - Plains: meglepően jó map. Lehet mókázni a gungan romok között. És persze a legnagyobb előnye, hogy itt végre lehet irtani a lópofákat.



    Naboo - Theed: ez is egész jó...



    Rhen Var - Harbor: igazából fogalmam sincs milyen pálya, csak a képet csináltam rajta. :-)



    Rhen Var - Citadel: Hát felemás. Jó map, de elég egyhangó látványilag.



    Tatooine - Dune Sea: pofás, van rajta minden. Sharlack, buckalakók, homokfutó, nedvességfarm. Jó pálya játékmenetileg is.



    Tatooine - Mos Eisley: attól eltekintve, hogy túl fehérek a házak, egész jó.



    Yavin 4 - Temle: a kép megtévesztő. Bent a sűrű bozótosban jól lehet kommandózni. :-)



    Yavin 4 - Arena: Érdekes pálya. Sokat lehet vele szenvedni, mire valaki elegendő fölényhez jut. De ez a jó benne. :-)

  • Smuge
    #1333
    Ilyen fegyvermodelleket legutobb 3-4 éve láttam már nem azért. Joval többet lehetett volna kihozni belölle
  • Johnyy
    #1332
    Én még nem láátam, de nem fogok csalódni mert nekem a sw az már csak jó lehet,,
  • Smuge
    #1331
    Mondtam én ilyet?
  • NeoMaN
    #1330
    multizni kell vele, nem a grafot csodálni singlében...
  • Johnyy
    #1329
    Az már neked nem is sw játék amibe nem lehet fénykardod?
  • Smuge
    #1328
    Nagyon vártam a játékot de valahogy nagyon nem jön be. Imádom a star wars világát, de szerintem nagyon elcseszték ezt a battlefrontot. Tulságosan egyszerü a karakterek megvalósítása, a fegyverek kinézete meg szerintem pocsék. Ha nem Star Wars játék lenne, hanem más neve lenne kiváncsi lennék mit mondanának. Na mind1 . Többet vártam iszonyu csalódás:(
  • Lacc
    #1327
    Biztosan lesz dedikált server, irták, csak még hivatalosan nem adták ki a játékot, igy a sevrert se. Pedig még linuxos is lesz, irták. Mondjuk ez minimum egy ilyen játéknál...
  • Hmuda
    #1326
    Nemsokára egy kis bolygóscreen sorozat jön.
  • Lifeforce
    #1325
    Ha elindul egy vacak tnt2 vga karival, akkor be tudom lökni grafikus felületen, különben nem tudok belőle szervert indítani addig amíg nem lesz rendes dedikált szerver...
  • Serpa
    #1324
    elkelt.
  • Serpa
    #1323
    priviben jelezze az akinek kell egy wco account.
  • CB SNIPER #1322
    én meg 2ig suliban :D
    de még mennyire rossz hir.. :((((
  • Hmuda
    #1321
    Ajjaj, ez rossz hír. :-(
  • Lifeforce
    #1320
    akkor megnyugodhatsz mert nincs parancssoros dedikált szerver...
    Ha nem is lesz akkor biza megölik a játékot multiban :(
  • Hmuda
    #1319
    Ah én meg 5-ig egyetemen rohadok. :-(
  • hapi
    #1318
    köszi akkor várok
  • haxoror
    #1317
    az van hogy leállt az a kurva atw
  • hapi
    #1316
    Mi van a wandoo-val nem tudok belépni pedig még van jelszom is. megváltozott a cime?
  • Beers
    #1315
    53ig hiányzott,de már felrakták :) !
  • haxoror
    #1314
    sőt ha állsz egyhelyben akkor is :)
  • Braveheart
    #1313
    Az mit is takar? Minél gyorsabban megyünk annál jobban elmosódik a környezet?
  • Lacc
    #1312
    Van motion blur. És változatlanul idegesitő :D
  • Xboxman
    #1311
  • Davidus
    #1310
    király;)
  • Davidus
    #1309
    És elég ritkán van PC-s játékban. Inkább csak a konzol átiratokban(MGS2, GTA3 stb).
  • Serpa
    #1308
    #1161
  • Lifeforce
    #1307
    Bírjátok már ki reggelig...
    Reggel kb 10 órától lesz szerver.
  • Davidus
    #1306
    Még 2.5 cd
  • Davidus
    #1305
    Tényleg van motion blur?! Csak azért kérdem mert az a kedvenc effektem:D
  • Serpa
    #1304
    up.
  • Lacc
    #1303
    Mivel még nem adták ki...
  • NeoMaN
    #1302
    Na mégegyszer, hátha vágja valaki:
    Hogy tudok hozzáadni a bithumen-es torrenthez monnyuk suprnova-s linket? vagy hülyeséget kérdezek? szal hogy azoktól is tölcsön....?
  • Serpa
    #1301
    még nincs.