4144
  • mozart #4144
    Sziasztok!

    Ma feltettem a játékot.(EREDETI) El is indult. Elinditottam az első küldetés mód első pályályát ami, ugye a Naboo-ún játszódik és a droidokkal vagyok nyertem is. De amikor a Victory felirat után kijön a tabella a statokkal, hogy kimenyi egységet lőtt le, akkor rákattintok arra, hogy "Done" és egyszerüen kilép a játékból mert:

    A(z) Battlefront.exe hibát észlelt ezért leállt. ...

    És ezután újra belépnék a játékba de akkor is ezzel a hiba üzenettel kidop a játék.

    Tudnátok segíteni egy elkeseredett SW FAN.

    Előre is köszönöm!
  • Pate
    #4142
  • Pate
    #4141
    mit csináljak ?
    az AddOn mappába raktam a letöltött pályát úgy ahogy a readme írja de ez jön ki
  • ponty1
    #4140
    Aki nem ismerné a hamachit keressen rá google ben, töltse le és jöhet is játszani, nem is kell hogy eredeti legyen a játék!
  • ponty1
    #4139
    Hopsz, linket elrontottam:
    http://www.planethamachi.com/net_detail.php?&net_detail=Star+Wars+Battlefront+%5BHUN%5D
  • ponty1
    #4138
    Egy nagyon király MAGYAR Star Wars Battlefront Hamachi hálózat adatai itt:

    ][URL=http://www.planethamachi.com/net_detail.php?&net_detail=Star+Wars+Battlefront+%5BHUN%5D]http://www.planethamachi.com/net_detail.php?&net_detail=Star+Wars+Battlefront+%5BHUN%5D[/URL]

    Gyertek ti is játszani!
  • szibi012
    #4137
    És valaki egy jo hamachi címet adjon már légyszi
  • Extraboy
    #4136
    Sziaszok, az lenne a kerdes, hogy prbaltatok mar Hamachin keresztul LANba jatszani? Mert megprobaltam, de csakazert sem hajlando kilistazni a haverom alal kreat jatekot :( esetleg valami tipp?
  • szibi012
    #4135
    CSá nem tudjátok hogy milyen patch kell hozzá?
  • NeoMaN
    #4134
    www.cdgalaxis.hu

    :D
  • kenderzen
    #4133
    minimum 1 netes game cdkey kell:D
  • kenderzen
    #4132
    mit tudsz felajánlani cserébe ?
  • czirbuszj
    #4131
    sürgősen kéne a sw battlefront 2-höz a cd kulcs mert nem tudok vele mul-
    tiban játsszani.
    e-mailem: [email protected]
  • Beni521
    #4130
    cd kulcs és crack kéne, előre is köszi
  • eN00 Begger
    #4129
    www.urs-clan.extra.hu
  • eN00 Begger
    #4128
    Vásárolnák SWBF1-es cd kulcsot vagy magát a játékot. Vagy SWBF2 cd kulcsomat elcserélném SWBF1-es cd kulcsra.
  • Saspolo
    #4127
    hy aki akar játszani az jöjjön a Hamachi hálómra
    Network name:starwarslan
    pass:starwars

    MSN:[email protected]
  • Dorel0
    #4126
    VEGYÉTEK MEG A JÁTÉKOT, ÉS AKKOR LESZ EREDETI CD KULCSOTOK...
  • medog
    #4125
    hello mindenki! :) kihalt a topic? :(
  • Warth0g
    #4124
    Ha vkinek megvan eredetiben a játék az pls vegyen fel msn-re: [email protected] xfire: VSZM ICQ:267007012! Komoly swbf1-es squadot szervez az URS klán az swbf2-ben elért nemzetkozi sikerek után
  • marcuc
    #4123
    multi
  • marcuc
    #4122
    HY! vki tudna adni egy battlefront 1 eredeti CD kulcsot h tudjak vele muliba játszani??? megköszönném
  • Neoncsoves
    #4121
    Miket tartalmaz a szett? Akkor tán tudok segíteni. Ehhez a játékhoz talán van, talán megis van nekem valahol!
  • botigta
    #4120
    Sziasztok
    Megvettem a kisfiamnak a Star Wars the best of PC szettet. Ő még csak 6 éves, én meg már kiöregedtem, úgyhogy segítség kellene: létezik-e a 4 teljes játék bármelyikéhez magyar nyelvű leírás?
    Sürgős, előre is köszi!
  • TimRob
    #4119
    sziasztok, tudna nekem is adni vki a star wars battlefront 2-höz eredeti cd kulcsot? itt a cím: [email protected]

    előre is nagyon köszönöm
  • Geret17
    #4118
    Nos igen nekem is az kéne úgy hogy én is kérek mindenkit hogy msn-en keressen meg engem és irja le nekem pls! meghálálom valami mással tényleg! itt a cimem : [email protected] nagyon kéne pls
  • Kenez Adam
    #4117
    Hello Minndenki.
    Én is imádom a battlefront-ot.De nekem csak az 1 van meg mert a 2 az nem megy.(gyenge gép)
    Azt szeretném kérni hogy valaki adjon egy eredeti cd kulcsot mert nagyon szeretnék vele multiban játszani.
    Kérek ninden SW B1-2 rajongót mert én is az vagyok, nagyon szeretnék vele multiban játszani. Kérek mindenkit
    A lényeg az hogy minden féle képpen írjatok válszt....

    VISSZAÍR....
  • Dani8
    #4116
    ööö.. Hát a kódhoz: Akarsz multyban is játszani? Mert akkor eredeti kell.. Bár ez engem nem zavarna. Mert végülis az csak annyi lenne ha egyel játszanánk hogy nem tudunk egy szerveren játszani, csak ha valamelyikünk a szerver. Bár gondolom te az 1.0-ás verziót használod és akkor nem találkoznánk. Vagyis az unokatsómmal, mert ezt a kódot amit neked adok azt neki szereztem. Szóval multys kell?
  • Dani8
    #4115
    Igen
  • bedevil
    #4114
    Ha jól mondom, akkor mondjatok igent:
    - Ugye csak eredetivel lehet játszani a Bf2-t?
  • Colin Mallory
    #4113
    Hello nagyon kérek mindenkit aki tudja a Satr Wars Battlefront 2-nek a key-t vagyis azt a kódot amit installáláskor be kell írni az emailban írja meg létszi nagyon köszi nagyon fontos lenne! [email protected]
  • tréj
    #4112
    hy all lene gy kérdésem hogy az sw battlefrontott akarom neten játszani gamespy segitségével csak amikor fel akkarok csatlakozni egy szervere akkor azt irja ki hogy evel a cd keyel nem lehet játszani vagy valami ilyesmi nem tudja valaki hogyan tudnák játszani neten????
  • #4111
    Nem tudnátok honnan tudnám letölten a batllefront 1-2-t???
    küldjétek erre az e-mail címre [email protected]
  • Kyle555
    #4110
    A minap megvetem az eredeti Battlefront 2-őt és amikor elindítottam nem jön be a játék, hanem egy kis ablak valami gagyi webcímmel. Lécccci segítsetek!

    (ha tudtok)
  • Kyle555
    #4109
    cső





  • Darth Vader123
    #4108
    jah,én a BF2re gondolok
  • Darth Vader123
    #4107
    Mondja el valaki mi az eredeti cd-key léccike!Nem nekem kell nekem eredeti!Vagy ha meglehet akkor hol lehet megnézni az eredetibe a cd-keyt?
  • pako00
    #4106
    Ja mitkell nyomni hogy betudjam irni??
  • pako00
    #4105
    Ojan kód kéne amejikket ha beirom zsedivel leszek!
  • pako00
    #4104
    Csákány kitud nekem kódodt?????