11
  • mir
    #11
    Szerintem az ATI driverek nagyo korrektek.
    nekem van egy nVidiám, meg 2 ATIm,(az egyik mobil) és az a helyzet, hogy az ATIkkal sokkal jobban meg vagyok elégedve, mint az nvidiával, bár a három közül az am leggyorsabb.
    a helyzet az, hogy hiába lassabb, akkor is jobbn szeretem az ATIt.
    egyszerűen job...
  • Power
    #10
    Barátom az ATI már akkor chipeket tervezett amikor az NV még nem is létezett. Nem hiszem, hogy a te bizalmadra vannak rászorulva. :)
    A driverekről meg annyit, hogy 1,5 év alatt fordult a kocka, most az ATI driverei jobbak.
  • mir
    #8
    biztos van neki FX 5800 Ultra, oszt ha már megvette, és szar, valamit mondani kell... az illúzió miatt:D
  • Power
    #7
    Chipben csalás... :)
  • LeonSilver
    #6
    Te beteg vagy kÓmám!
    Orvos látott már??
  • Benedekco
    #5
    te is jó barom vagy!
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    miféle csalásokkal? ha a driveroptimalizációra gondolsz ami mostanság egyedüli csalásként felmerült tudtommal, akkor igencsak erősen ajánlott hogy halgass lévén a hozzászólásodból sejthetően inkább a konkurrenciát pártolod (nVidia) amely cég köztudottan akár 10-20% -al nagyobb értékű optimalizációt is elhelyezett a drivereiben!
  • Gresi
    #1
    "...úgynéz ki a tervek most módosulnak némileg, hiszen az ATI egyértelműen még idén év közepe felé integrált DirectX 9.0 grafikus chipeket akar látni az AMD64 alapú notebookokban is..."

    Ez 1 picit ellentmodásos.....Idén, év közepén?????

    Érdekes lenne...:)