7099
alaplappal kapcsolatos dolgok
  • MaSzKa
    #4698
    de tudod milyet kell?
    a múltkor már említettem :P




  • Solten
    #4697
  • MaSzKa
    #4696
    küldjél majd :D
  • Solten
    #4695
    ?? elgurult azt esti gysz Maszek? ;)))
  • MaSzKa
    #4694
    áíóíóíőáŰŰAccording különféle forrásanyagba mind belső, és kinn Egyetemes abit Motherboard Company; abit szélnek eresztett sok személyzetet különböző osztályokból az ő HQ-án belül amibe Tajvanban alapozott. Ez követ egy mozgást a korábbi HQ címből Nei-huban új bolthelyiségbe Nan-Gangben amit csökkentse a költséget csak múlt hóban.


    Az ostromlott vállalat alul volt az ő szerencséjén ezóta a, majd CEO idegesen babrált a nyilvános vállalatokkal tárolj reményt állítások szerint. amibe még nem véglegesítették az újabb kutatást és eredő bírósági ügyeket, azonban, Universal Scientific Industrialba eladták az abit márkát, és használták a bevételt lesimítsák a tartozás közül néhányát aminek a nyilvános vállalat felmerült.

    Universal Scientific Industrial Co., Ltd egy DMS / ODM OEM gyártó 4C-ben, (Számítástechnika, Telekommunikáció, szórakoztató elektronika és Car Electronics) iparok, amik másik vállalatokat igénybe vesznek ők, hogy megtervezzenek (némely esetben) és irántuk állítsák elő. a márkák, van ügyletük tartalmazzák a LE-t, Dell és ASUS, Since USI tartoznak ASE-höz, legnagyobb Félvezető gyártóknak egyike a világon ma, ami tartalmazták őt, hogy elintézés alatt álljanak egy társaságra a Carlisl-val csoportosíts nem túl régen. Egy vallatni, ami a szándék, hogy vegyék , hogy abit volt, Azonban miután beszerezték az abitat egy ajánlatban különféle nagy játékos között viaskodj, híresztelve, hogy legyenek ECS, Foxconn és Asus, eredeti példány abit támogatás legnagyobb része, és az értékesítő csapatról fektettek admin személyzetek maradva, mint csinált a PM csapatnak az összes kulcsfontosságú mérnökkel folytatnia kellett a gyártást kifinomult ízlésű főáram alaplapokba, Hogy 2006. eleje.

    Mivel közül a vég közül 2008. július, legnagyobb része a Kutatás, és Fejlesztés csapat birtokol volt elrendezett tova, és között 3-4 ember felől majdnem minden tervező osztály felől áruvizsgáló hozzá Field Application Engineer túl. Mindenki felől a korábbi PM csapat, akiből

    Nézni abit USI-ára beszerzésére, egy vallatnia kell amerre fejelik őket? Új előadásokat, és események úgymint CeBIT és Computex javasolják az alaplap sorakozó volt még elég erős. találgatom az eredő előírás nem volt mik kívántatt és ebbeli minőségükben a munkabeszüntetés magától értetődik. csinál ennek közepest egy vég abitbe, Vagy egyszerűen egy vég az alaplap részbe, amíg a vállalat csinál egy szubtilis váltás, hogy sorba álljak hívabben mivel USI csinálhat könnyen, mégpedig: jegyzetfüzetek, UMPC és fénykép keretek. Dare, megkérdezem, vajon a fénykép keret lehet overclocked?
  • solo
    #4693
    Cf miatt veszem...
    mert majd karira beújÍtok még egy 4850 est.
  • solo
    #4692
    Mert normális cf es lapot szeretnék..
    És asus párti vagyok nagyon..
    És mert lustavagyok elmenni még 576 ba a sztókerért.
  • Solten
    #4691
    Akartam írni, ha nem szeretnél CF-et, inkább P45. De ezek szerint tárgytalan.
  • MaSzKa
    #4690
    miért nem 1 1xű giga lap? p45?
  • solo
    #4689
    Nekem cask a cf miatt kell..Meg mer gizda.XD
    És tesómnak meg oda akarom adni a p5k-t.
  • MaSzKa
    #4688
    annyit simán visz még az ip35 is
  • solo
    #4687
    Nemprobléma..CAsk nem rohad bele, ha 1,4 mat akarok adni majd a 8400 asnak 3,6 ghz-n XD
  • MaSzKa
    #4686
    az nem gáz de akkor valószínüleg kevesebb áramot tud adni a tuninghoz
  • solo
    #4685
    Nah, egy gyors kérdés, mert ezzel még én se vagyok tisztába..
    Nemsokára szándékozom venni egy asus rampage formulát.CSAk ugye annak ott van felül a proci mellett a 8 tűs csatija..
    MI van akkor ha csak 4 et tolok bele?
    És mi van, ha kell neki a 8, és nincs olyan 8 as csati a tápomon?

    Erre kÍváncsi lennék, hogy ha kell átalakÍtó akkor tudjak venni, és ne ezért rohangáljak mÍg a gép meg a füldön hever..
  • ates84
    #4684
    igen és?
  • MaSzKa
    #4683

  • MaSzKa
    #4682
    érdekes teszt szinte semivel se gyorsabb a p45 a p35-nél
    http://www.ipon.hu/elemzesek/intel_chipszet_evolucio___ii._resz/232/1
  • MaSzKa
    #4681
    olcsó alaplapra felesleges drága cucc :D
  • Solten
    #4680
    Gigabyte alaplap Intel Atom szívvel

    Intel gagyi és a Giga kondenzátorok:

  • Solten
    #4679
    790GX deszkák

  • Solten
    #4678
    Ezt. De vegyél inkább valami jó kis Gigabyte-ot...;)

  • CroftManor
    #4677
    Mondjatok nekem mai legjobb Asus alaplapot légyszi, miylen érdemes lecserélnem a mostani P5Bmet.
    Lehet, h rossz a hőfokmérője, vagy milye, mert az everest CPU magokra játék alatt 90 fokot ír, ha így lenne már rég lekellett vona kapcsolnia magától a procinak...
    Szal tudtok ajánlani mai Asus alaplapot?
  • CroftManor
    #4676
    Ok
  • Thanatos
    #4675
    ehe, és tényleg, nem tudok, sorry :D
  • CroftManor
    #4674
    Tudsz olvasni?
    no comment...
  • davidka003
    #4673
    "Lehetőleg NE Maszka válaszoljon, köszi" nc
  • Thanatos
    #4672
    ha lehetlőeg maszka válaszojon akkor mirét nem pm-et irsz neki? nc...
  • CroftManor
    #4671
    kösz, a soundmax nekem is volt még xpn. Most hogy vistám van HD audionak írja magát.
    amugy ez miatt kérdezem
  • Solten
    #4670
    pl. asus support oldal..

    Valami SoundMAX nevezetű csoda.
  • CroftManor
    #4669
    Hol tom megnézni, h nekem milyen típusú raltek HD Audio hangeszközöm van? Mert kerestem az eszközkezelőben, de így konkrétan, pl h ALC882, ALC883 így nem találtam.
    Lehetőleg ne Maszka válaszoljon, köszi
  • MaSzKa
    #4668
    az abit se ment csődba úgy néz ki
  • Solten
    #4667
    Máshol azt írják hogy az nvidia ezt tagadja.. Majd kiderül...
  • MaSzKa
    #4666
    máshol azt írját szósincs erről

    pl hoc.hu
  • Solten
    #4665
    Nvidia chipsets are history

    Game over.
  • MaSzKa
    #4664
    én mind 3-at elindítom és a 2 lassút lelövöm :D
  • Inquisitor
    #4663
    Olyan, mint az "Itt a Piros ..." játék, el kell találnod, hogy a megadott FTP-k közül éppen melyik ami emberi sebeséggel megy. Persze mindíg másik. :D
  • MaSzKa
    #4662
    én is onnan nyomom le csak lassú ott
  • Solten
    #4661
    Ezek a folyékony-nitrogénes-agyatlanságok annyira életszerűek...
  • Inquisitor
    #4660
    Bennem van a hiba ha én realtek audiohoz és hálozati vezérlőhöz a Realtektől töltöm a friss drivereket?
  • MaSzKa
    #4659
    nagyon jó tuininglap

    http://www.ipon.hu/hir/c2d_e8600_tuning_625_ghz_majd_644_ghz/3603