7099
alaplappal kapcsolatos dolgok
  • kulabácsi
    #5458
    kézkrém rulez :D
  • mrzoltan
    #5457
    yaya jól nyomta a srác...
  • Solten
    #5456
    GigaByte P45 DS3 Világrekord kisérlet

  • Solten
    #5455
    Egyetértek. A P45 DS3 bőven jó, legalább is amíg nem volt ez az árazási anomália, olcsó kitűnő tuninglehetőséggel.
  • Solten
    #5454
    Büszke vagyok rád
  • solo
    #5453
    Van valami nagyon komoly p45 ös giga, valami extreme a neve..Az tetszik, de p45 nem jobb anynival, hogy ennyi +-t fizessek érte :(Ennyibl már tudok venni x38 ast, ph-n esetleg már x48 ast is.
  • DarkSector
    #5452
    Most jót válszoltam régi barátom...???...
  • Solten
    #5451
    Gigabyte P45 tuning segítség
  • DarkSector
    #5450
    VGa-nak inkább 4870-es, ha már ennyit nyomatsz.
  • phoenix1
    #5449
    Léci ha tudnátok mondani véleményt erről a két alaplapról: GA-MA790FX-DS5 és GA-MA790FX-DQ6.

    Esetleg erről az összeállításról:
    GA-MA790FX-DS5
    AMD Phenom X4 9650
    NVIDIA GeForce 8800 GT

    Nem olcsó tudom, nincs is sok pénzem rá, viszont nem szeretnék minden évben új kiegészítőket venni. Még egy apróság, hogyha ehhez a alap konfighoz tudnátok tápot ajánlani. Előre is köszönöm.
  • Morphin
    #5448
    szted?? mind1 h 100-al mész vagy 200-al?? bár szgép terén annyira nem számottevő, mint amit a zord példámban említettem
  • Serpa
    #5447
    kinéztem egy lapot és lenne egy kérdésem.

    vissza venne-e a CF teljesítményből ha a második vga csak 8x-os pcie slotba kerülne a 16xos mellett?
  • solo
    #5446
    Hát, én kÍváncsi leszek az NF es nehalem lapokra:]
  • FlyHigh
    #5445
    Lehet, hogy inkább alu, nem egy túl drága lap. Csak fagyna a gép ha túlmelegedne a lap, ezek szerint már egy éve így használom, mondjuk kb egy hónapja lett tuningolva, gondolom az is dobott rá.
  • MaSzKa
    #5444


    hát én inkább alura típpelnék
  • FlyHigh
    #5443
    Valószínű a kövi rendelésembe azért beleveszek egy ilyen infrás hőmérőt.
  • FlyHigh
    #5442
    80 fok sztem megvan full terhelés alatt, de főzni nem főz. Írják több fórumon is, hogy az északi híd rézbordája elég dúrván tud melegedni, van aki 100fokot mért a bordán.
  • MaSzKa
    #5441
    infrás hőmérőt javaslok 4-5eFt Scythe
  • FlyHigh
    #5440
    Mennyire lehet meleg egy p35-ds3 hűtőbordája? Everest 35 fokot ír, de a borda nagyon forró.
  • MaSzKa
    #5439
    http://prohardver.hu/hir/hat_uj_nvidia_chipsetre_epult_alaplap_is_felbukkant.html
  • MaSzKa
    #5438
  • MaSzKa
    #5437
    elég jó lap ez a Supox de a desing olyan ánuszos :(
  • solo
    #5436
    Hát, aki ilyet vesz az sztem már vÍzhűtéssel nyomja, mivel eleinte biztos 100 felett lesz ez a lap..vagy csak nforce 790i SLI árban: D
  • Solten
    #5435
    Ügyelni kell a CPU hűtőre, a kondenzátor-erdő útban lesz.
  • solo
    #5434
    Dicsake, szines fém!
    XD
    Nagyon komoly lap :)
  • MaSzKa
    #5433
  • MaSzKa
    #5432
  • D4nY
    #5431
    sziasztok! mi a véleményetek erről az alaplapról?

    MSI K9A2VM-FD

    amit kinéztem és megdicsértetek pár napja, annak eléggé felment az ára :|
    ez jó kis lap vagy tudnátok max 14(-15)-ig vmi jó am2 eset ami azért az x4 et is tudja már?
    köszi.
  • phoenix1
    #5430
    Oké, értem.
    A kártya olvasó dugója az alplap alján található sárga csatlakozó felület ahogy mondtad, itt a képen is látható, vagy:

    [img=http://img362.imageshack.us/img362/8205/motherboardmanualgap35dnx5.th.png][img=http://img362.imageshack.us/images/thpix.gif]


    Telefon memória kártya, nem véletlenül SanDisk? Nem tudom pontossan milyen kártya, ettől függetlenül megnézheted ezt a fórumot. Egy picit kusza történet, de talán hasonló, remélem segít.
  • mrzoltan
    #5429
    Jó a lokód.
  • Gomber
    #5428
    Ne fürgyé le :D
  • ReaL KiLLeR
    #5427
    Igazán semmi baj, természetesen nem tartok exluzív "hálálkodó" estet neked abban a néhány percben, amit még végig kell várnom a hasznos segítségért. :-)
  • phoenix1
    #5426
    Fogalmam nincs, bocsi :(
  • ReaL KiLLeR
    #5425
    Biztosan benne van, de már nem szükséges megtalálnom, mert a ProHardver fórumon minden bizonnyal jól elmondta valaki, hogy a baloldalon található sárga csatlakozókra való a kártyaolvasóé. :-)

    Csak ezt a csatlakoztatási problémát felváltotta az, hogy a telefon által gond nélkül olvasható / írható, már egyszer formázott kártya formázását kéri használat előtt a Windows. Miért, akkor mit tegyek, hogy a jelenleg rajtalévő adatokat le tudjam róla másolni a winchesterre?
  • phoenix1
    #5424
    Sziasztok! Tudnátok egy pillantást vetni GIGABYTE EP45-DS3R alaplapra?
    Még azt kérdezném, hogy ez pontossan mit takar?:

    (Note) This motherboard is designed with VRD11.1 power phase, and cannot be compatible with VRD10 designed CPU. Please refer to "CPU Support List" for details.

    Ilyen alaplap jó pl. egy multifunkcionális gépbe, nem irodai hanem inkább a jobb és legjobb gamer mércén. :)
  • phoenix1
    #5423
    Az alaplaphoz tartozó könyvbe pontossan megtalálod, mit hová kell csatlakoztatni 100%.
  • ReaL KiLLeR
    #5422
    Sziasztok!

    (elég aktív, megffelelőbb topikot nem találtam)

    A kérdésem nem tapasztalt / gyakorlott PC - szerelőként mutat be engem, dehát nem téveszt meg senkit sem:

    Van egy igen sokoldalú, eddig ki nem használt memóriakártya olvasó beépítve a számítógépházam egyik 3,5-ös helyére, és most szükségem lett rá anélkül, hogy biztosan tudnám, hová csatlakoztassam a fekete végű, egyetlen kábelét a Gigabyte P35 - DS3L alaplapomon.

    Egy kicsivel több információ arról a kábelről:

    felülnézetből pin-eket tekintve ilyen a vége:

    ::::.

    Hálás leszek annak, aki eléőveszi a kedvemért a Paintet, és bejelöli egy [képen] azt a helyet, ahová kell kötnöm a kártyaolvasót.

    Üdv.:

    Szilvi
  • czky
    #5421
    Inkább vedd meg picit drágábban egy megbízható helyről, mint valami nevesincs, holnapután örökre bezár boltból!
  • kulabácsi
    #5420
    mi ezzel a probléma?
  • Gomber
    #5419
    Találtam 1 weboldalt ahol össze van gyűjtve azoknak a boltok listája akik árulják ezt az alaplapot! Nem hiszek a szememnek...léci nézzétek meg..ITT van!