7099
alaplappal kapcsolatos dolgok
  • static
    #1338
    Hi! Ezt az alaplapot vettem én is nemrég, de van vele egy hatalmas problémám. Ha felrakom a hálókártya driverét amikor újrainditom bedobja az asztalt azt kb. 5 percig nem tudok csinálni semmit. Utána dobja be csak a tűzfal meg a vidcsikari ikonját. Nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mi a teendő.
  • Vegas
    #1337
    hi
    2500+ lockmentes barton cpu + an7 alaplap, megér sztetek 25k-t?
  • Scrat
    #1336
    Na megvan az új cuccos!
    ASUS A8N-E lap, Athlon 64 3000+ s939, MSI NX6600GT PCI-E.

    Na a lényeg, hogy ugye Nforce 4 chipsetes a lap.
    Felraktam a GT Legends-et ami ugye StarForce-os!
    Gyönyörűen FUT!
    Tehát az NF4 chipsetes lappal fut a SF-al védett game!!!

  • Gabesz amd64
    #1335
    Lesz-e MSI K8N Diamond-ból PCI Express x32-es?
  • Kövesdi A
    #1334
    hi meg tudja nekkem valaki mondani hogy . mit tud ez az alaplap !
    !!!!!!!

    Gigabyte GA-K8NF9 AMD 64 nForce4 DDR 400 PCIE 6ch S939
    elöre is köszönöm a segitséget !
  • Kövesdi A
    #1333
    Nem tudom azért jötem ide hátha tudtok sgiteni (TOTO)!
  • TothLaci
    #1332
    Támogatja a DUAL-t?
  • Kövesdi A
    #1331
    hI Szerintetek milyen ez az alaplap szerintetek meg éri az árát 24500 ft
    Gigabyte GA-K8NF9 AMD 64 nForce4 DDR 400 PCIE 6ch S939 várom a válaszokat !
  • Casseus
    #1330
    Valaki segítsen!
    ASUS P5ND2 Deluxe alaplap az tudja a SATA2 winyót kezelni ugy ahogyan az kell????
  • grebber
    #1329
    Probáld ki őket van belölük pár db :D a crackesek mennek de a többi kétes.
  • czky
    #1328
    Nálam csak a Truckmania van ami StarForce-os, de elindul a megfelelő progival és az cd-k lehúzásával!
  • Scrat
    #1327
    De jó hogy megjött az Nforce4-el ellátott Asus A8N deszkám.
    Nem fogok tudni játszani azokkal a game-kel amik SF3-al vannak védve???
  • czky
    #1326
    Asus
  • susubaba
    #1325
    Sziasztok!
    Van két alaplapom,TI melyiket raknátok a gépbe: asus a8v delux vagy a gigabyt GA-K8NSC- ét?
    Sos köszi Réka!
  • grebber
    #1324
    Nforce 4 chipsetű lapokkal valamiért akiknek ilyen van azoknál nem indulnak.
  • öregharcsa
    #1323
    mást nem nagyon hagytál mint az ULI chipsetes lapokat....
  • izb
    #1322
    Kilöttél mindent mint a játékodat:))
    he he
  • Scrat
    #1321
    Mivel nem mennek a SF3-as gamek??????
  • susubaba
    #1320
    Sziasztok!
    Van két alaplapom,TI melyiket reknátok a gépbe: asus a8v delux vagy a gigabyt GA-K8NSC- ét?
    Sos köszi Réka!
  • grebber
    #1319
    Valaki tudna ajánlani valami jó kis alaplapot SATAII legyen rajta,Socket 939-es legyen, NE VIA-s és NE Nforce 4/Ultra/SLI chipsetes (mert ezzel nem mennek az SF3-as gamek) és legyen rajta PCI Expressz!?
    25-33 ezer forint körül.
  • öregharcsa
    #1318
    kivéve ha olyan a táp van amin van 24 tűs csati....de ezt ugye az ügyfél választja és néha nem lehet őket jobb belátásra bírni...sajnos
  • öregharcsa
    #1317
    szisztok

    az átalakítós dologhoz szólnék hozzá....
    nincs gond vele ugyanis nem csinál mást mint a másik oldalra is elosztja a +5v és a -5v ot a grd -el együtt ennyi...egyébként a Sowah forgalmazza és az ottani szervízmérnöktől tudom ezt.ha nem raktok rá átalakítót akkor is menni fog rendesen a gép....a legtöbb konfigot még így szerelik ott is....
  • Scrat
    #1316
    Jaaa még a táp témához...
    Az ULTRA POWER milyen minőségnek számít???
  • Narancs
    #1315
    Szeritem Asus.
  • susubaba
    #1314
    Sziasztok!
    Van két alaplapom,TI melyiket reknátok a gépbe: asus a8v delux vagy a gigabyt GA-K8NSC- ét?
    Sos köszi Réka!
  • Scrat
    #1313
    Remélem nem értettél félre, nem is céloztam semmire!

    Végülis a problémát megoldottam elméletben... a procira kell várnom mindenképp mert nem tudnak hozni sulinetben.
    Ha jövő héten megjön, akkor átalakítóval összeröccentem, mert ki nem bírom hogy itt figyel az MSI 6600GT meg az ASUS A8N-E deszka és nem tudom beüzemelni!

  • Narancs
    #1312
    Ha ennyire spóroltok meg szerettek kockáztatni miért nem vesztek használt gépet? Jóval olcsóbban megkapod a legújabb cuccokat is, max nem te nyitottad ki a dobozból. Nekem full használt a gépem, jóval olcsóbb volt mint boltban. Mindenre legalább 6 hó gari, adásvételit is írtunk.
  • Inquisitor
    #1311
    Emléxem, mikor hónapokig gyűjtöttem egy Chieftek házra meg tápra. Az se tegnap volt, de már csak következő (2006 nyár?) teljes gépátépítésnél kell új, tehát leszólgálta az 5 év garit bőven :)
  • Metwork
    #1310
    Neked is igazad van csak egy rossz táp haza vághatja a gépet míg fordítva nem annyira. Talán az upgrade sorrenden lehet változtatni:)
    Nekem se anyuci meg apuci tolta a seggem alá a cuccost de ott figyel a gépben a Chieftech táp és a gép mellett meg a szünetmentes.
  • Thanatos
    #1309
    pont ezaz hogy amin nem szabad sporolni az a táp meg a z alaplap, a többin azt sporolsz amit akarsz... :)
  • Scrat
    #1308
    Teljesen igazad van!
    Csak tudod az ember azon spórol amin tud... alaplapot,procit,vga-t nem tudsz kispórolni, de a táp cserét elhalaszthatod!

    Amikor kiadsz a fejlesztésre 100-120e FT-ot, és NEM apuci, anyuci tolja a segged alá, akkor bizony örülsz neki ha egyáltalán összejön... aztán majd jöhet a táp is.
    Mondjuk én sem fogom sokáig halogatni, csak a következő fizuig!

    Ezért lesz most a megoldás az átalakító!
  • Metwork
    #1307
    azt nem értem, hogy erőműveket raknak össze emberek és a tápon sporolnak, miért?
  • Inquisitor
    #1306
    "Most komolyan? Mi a baj a Codegennel???"
    Nem is tudom ... talán az, olyan mint a Joker, ha robban akkor mindent visz?
    Vagy az, hogy alá van méretezve, még többi nonamenél is jobban?
    Hwsw-n bemérte egy szervizes, és a 400-as tápjuk kevesebb kakaót ad le, mint a 350-es ...
  • Thanatos
    #1305
    én csak nem dobtam ki anno..., eladni emg ugye menyiért lehetne ? 200ft? :P
  • izb
    #1304
    Na ezta kérdést nem igazán érteni!!
    No comprende
  • izb
    #1303
    nekem nem lesz ilyen gépem és csak magamból indultam ki:)


  • TothLaci
    #1302
    Ha már áttértünk a TÁPos témába, akkor jó a "Chieftec 410W tápegység passzív PFC 12cm ventillátor" az Abit KN8-as alaplaphoz?
  • Scrat
    #1301
    Ne bosszants, mert nem fogom merni összerakni!!!

    Most komolyan? Mi a baj a Codegennel???
    Ja és valaki aki cserélt mostanság 20-ról 24-re lapot... ossza meg plz az élményeit.
    Úgyis egy hét mire összeáll minden! Addig ötleteket gyűjtök!
  • Thanatos
    #1300
    hát nem feltétlen...
    pl van egy 100mhz-s p1em pincében még az eredeti tápjával..., ha emghalna a táp dobhatnám a kukába mert újat nem vennék bele de amig meg van azért jó, arról fut amatrox nyomtató :D
  • izb
    #1299
    ahogy gondolod.
    imádkozom a gépedért és fiam érted is:)