1205
nazannya
  • QuippeR
    egy-egy kép alapján nehéz elvonatkoztatni a nőktől, akik hordják, de most elsősorban a fehérneműkre gondoltam
  • pilboy
    a nők vagy a fehérneműk???
  • QuippeR
    #828: 3.
    #830: 1.
    #832: 1. 3.
    #835: 1.
    #836: 1.
  • Kata
    tigrismintás pici hálóing, nagyon édes szerintem:

ilyen bikinim van, csak rózsaszínben :), nekem nagyon tetszenek ezek a szabásúak. Természetesen hozzávaló bikini-tangával:
  • Kata
    kimondottan intim helyzethez való fehérneműcske, rózsaszín szőrme "kerettel", és szabadon hagyott didikkel :)):

finom, lycra-s body, az ilyeneket kedvelem, szépen rásimul minden dombra és hajlatra, nem zavarja meg a vonalak tisztaságát :)):

egy mintás szatén együttes:
  • Kata
    kis corsage tangával, és hozzávaló szinte királynői hálóköntössel, nekem nagyon tetszik:

aranyos kis virágmintás top és alj a melegebb napokra, enyhén áttetsző a korábbi kék garnítúrához hasonlóan, csak a minták itt jobban "fednek":

kissé átlátszó, leopárdfoltos mini hálóing:
  • Kata
    aranyoska, harisnyatartóval, ráadásul kedvenc színemben :):

átlátszó tüll hálóing:

ez iszonyú jó, hasonló szőrmeszegélyes cuccot be akarok szerezni :)):
  • Kata
    egyszerű, kicsit áttetsző topocska, én hasonlókban alszom, mert kényelmesnek tartom. Aranyos a szívecskés mintázata: kislányos, de az átlátszósága miatt mégis vérpezsdítő :):

vékony anyagú top és alj, önmagában csak merészebbeknek, illetve fényszegényebb helyre ajánlott :)):

megint egy csíkoska, fűzős szabásban:
  • Kata
    teljes melltartó, akár topként is jó:

az ilyeneket szeretem, finom sima anyag, átlátszó, mell részen fodros betéttel, hogy takarjon is valamit, hasonlóm van, de lehet beszerzek ilyet is :):

előzőhöz hasonló, csak ez teljesen átlátszó, kis csipke-rátét a dekoltázs felett:
  • Kata
    finom mintázatú fűző, hozzávaló tangával. Egy megfelelő színű szoknyával akár önállő fölsőként is megállja a helyét, báli szezonra különösen aktuális:

elől fűzős kis áttetsző top, aranyos, lenge otthoni viseletre :):

na, az ilyen finom csipke nekem is tetszik, ami szinte sík, nem domború relief stílusú. Kis fűzős top, önmagában csak merészebbeknek :) Hasonlóm van, csak az nem csipke, és nem áttetsző :)):
  • Kata
    ennek már kicsit jobb a szegélye, szabásában egyik kedvencem, de nekem más színűek/anyagúak vannak:

a kis csíkoska, egy corsage és tanga kollekcióban. Még azt mondom, a csipkével is aranyos, pedig nem rajongok a csipkékért.

ugyanaz a corsage közelebbről:
  • Kata
    ilyenem van rózsaszínben, feketében is, egyik kedvencem nagy melegben:

farmer utánzatú, de sztreccs anyagú bikini (ugyanilyen a tangája is):

jó szabású bikini, az előzővel egyező anyagból, az a piros-fehér, aprókockás, fodros szegély szerintem nem kéne rá:
  • Kata
    félkosaras, ilyenem is van, csak mintás szatén, bizonyos dekoltázsú ruhákhoz ez a jó melltartó:

detto cowboy-os stílus, csak mellemelőként, hozzávaló alsó résszel:

szintén félkosaras, most dívat ez a fajta csíkos anyag, a csipkeszegély szerintem túmaccs rá:
  • Kata
    3/4 kosaras átlátszó kis aranyosság:

köntös, nekem nagyon tetszik:

ilyenem van, csak a melltartó rész nem átlátszó, így topként hordható. Kicsit cowboy-os a rojtok miatt:
  • krisztike
    Itt az 1. jönne be...:-)
  • krisztike
    A 2. nagyon tetszik,majd szólok az embernek lessen rá egy kicsit.
  • Kata
    ez az első fehérnemű bejövős. A túlzott csipkés izémizékért nem vagyok oda. Ha átlátszó, ha nem, a simának vagyok híve. :)
  • kcsbubi
  • kcsbubi
  • kcsbubi
  • kcsbubi
  • kcsbubi
    [IMG] http://pix.dox.hu/pix2/f362fed3720c2908d7a26792a6d903ea.jpg [/IMG] [IMG] http://pix.dox.hu/pix2/ab823fc8f99828d936a654e834cee158.jpg [/IMG]
  • kcsbubi
    [IMG]http://pix.dox.hu/pix2/862ba77163384dd626316fb2b19f8d30.jpg [/IMG] [IMG] http://pix.dox.hu/pix2/f311cdfe567ede60d2c6c42681aa9f24.jpg [/IMG] [IMG] http://pix.dox.hu/pix2/f22dbfa0430e3e38b0cdcd1d10428cc1.jpg [/IMG]
  • kcsbubi
  • Jozs23
    Egész jó kis képek vannak rólad a weblapodon. :)
  • Jozs23
    Aúgy vagy 3-4 éve idejárok de mindegy. Amúgy az Andi barátnőd eléggé sokat mutat magáról, de nem rosz csaj.
  • Jozs23
    De azért igazam volt ugye, van egy pár jó kis ruci.
  • Jozs23
    És mi a címe az oldaladnak?
  • Kata
    Már megvannak, köszi. Nagyon szépek is vannak köztük. Ha valami emberi nyelven lenne, már le is adtam volna a rendelést. :D
  • Jozs23
    Pl Ha az ATTITYD re mész fent akkor négy galéria lesz bal oldalt
    ezek: Attityd sidan 1 aláhuzva
  • Jozs23
    Mindig bal oldalt lesz aláhuzva a galéria neve
  • Jozs23
    Majd a KOLLEKTION menüben fent lehet választani mindegyikben van sok kép
  • Jozs23
    VÄLKOMMEN TILL VÅR KOLLEKTION ra kattintasz
  • Jozs23
    Ird be a címet
  • Jozs23
    Pedig rengeteg van ott. Az egyik képről lestem le ezt a címet. Megmondom hova menj:
  • Kata
    Hm. Ez valami dán, vagy milyen nyelvű oldal, nem igazán találtam el rajta. Még nyelv-válaszási lehetőséget sem láttam. Valami aloldalra elkecmeregtem, de ott meg modell hölgyekről voltak adatok. Vissza meg már nem sikerült jutnom, úgyhogy nem láttam ott fehérneműket.
  • Jozs23
    A www.mydeepsecret.gotdns.com oldalról mi a véleményed Kata?
    Ott vannak érdekes cuccok!
  • MIMACSKA
    Hú találtam néhány gyönyörű darabot, majd otthonról linkelek!
  • Hangianix

A szoknyat meg a felsot nem lattam hozza a markaboltban.
  • Kata
    Ezzel én is mindig így vagyok... :D Mindig kinézek valamit, és akkor közlik mosolyogva, hogy az egyik legdrágább holmijuk. Na paff.