10
Hogyan lehet egyszerűen több gépet kezelni, olcsón?
  • Gerry
    #10
    Nekem meg pont ilyen eszköz kéne, 2 bill, 2 monitor 2 egér, és egy gép, tudtok ilyet valahol olcsón? (10e HUF alatt)
  • PLaci #9
    Létezik, a haverom PC üzletében egy ilyet használnak arra, hogy a netezésre (driver, bios, stb letöltésre) használt és a szervizelés alatt álló géphez ne keljen külön bil., egér és monitor...
  • csabawarchief
    #8
    hehe nincs első üzenet :Ð
  • Punker
    #7
    biztos hogy kapható.
  • Batka
    #6
    Köszi, szerintem ez az. Legalábbis a szöveg szerint. De a második ábra nekem baromi fura. Mintha pont az ellentettje lenne (aminek nem sok értelmét látom, több helyről irányítani egy gépet?). Vagy rosszul látok?
    Amúgy szerintem jó lesz. Kapható ez nálunk?
  • Punker
    #5
    5554 HUF
  • Punker
    #4
    http://www.sfcable.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=PROD&Store_Code=SC&Product_Code=KVM-2SET erre gondolsz?

    nálam ez: Multi-PC Controller VGA / Keyboard /Mouse PS/2 Átkapcsoló 2-1 5 554 HUF
  • Punker
    #3
    létezik valami buddyizé a neve.
  • Batka
    #2
    Üdv mindenki!
    Úgy fest szerencsém lesz beszereznem egy egész korrekt gépet a mostani mellé. Mindkettőt szeretném használni, de nem fogok ezért 2 monitort, egeret, bill.-et venni. Valahol láttam már olyat, hogy monitor-switch, amivel 2 gépet lehetett kötni egy monitorra, és egy gombbal lehetett váltogatni. Létezik e olyan, (és ha igen hol és mennyiért), amire monitoron kívül egy egeret meg egy billentyűzetet is lehet rakni? Lehet hogy láma kérdés, de fontos. Köszi!