232
...Kóla, Puska, Sültkrumpli...
  • [DFL]vajdi
    #1
    #1 .......
  • [DFL]vajdi
    #2
    Mi az a nagy szabadság amerikában? elmondaná valaki?
  • O0D:
    #3
    1.Az hogy mindenki azt lőhet agyon akit akar ( kivéve néhány zsinagógába járó embert, meg vezető-barom politikust ), és pénzel megválthatja a bűnét.
    2. A nemzetek fölötti szabadsága. Azt az országot szállhatja meg amelyiket akarja - buta jelszavakkal - , és még a többiek tapsolnak is neki.
    nekem ezt jelenti a szabadsága...
  • Bandew
    #4
    Semmi. Csak beledumálják az emberek fejébe, hogy Amerika mekkora állat egy hely, de csak egy nagy leprafészek.
    Senki ne dőljön be!
  • [DFL]vajdi
    #5
    remélem addig lövöldöznek mig elhullanak mind
  • [DFL]vajdi
    #6
    etetik itt a világot a szarral... nem értem hogynem látják át az amcsik a vezetők hazugságait, meg az egeszet ami körülöttük folyik
  • ThePartyFace
    #7
    A hulyek nem latjak at a politikat:P
  • [DFL]vajdi
    #8
    mosolyukon tul nem latnak semmit :D
  • csabawarchief
    #9
    nemtom :)
  • The Garrett
    #11
    gumiba már van egy fak aff fak aff jueszéj topik :D
  • SoDI---
    #12
    ...Kóla, Puska, Sültkrumpli...

    Jó film, de Ken Park-kal együtt kerek :)
  • zaki
    #13
    muterom nemsokára Los Angelesbe költözik, csak nem nagyon akarják a vízumot neki megadni
  • PResident Evil
    #14
    akkor inkább Kanada !
  • SoDI---
    #15
    Persze hogy nem, ha egyszer oda akar költözni!
    Udorító ország az, tanulmányi útra, vagy túristaként érdekes lehet néhány hétig-hónapig, de semmi pénzért nem élnék ott.
  • Lazarus
    #16
    Nem undorítóbb mint ez
  • Hmuda
    #19
    Hát lehet, hogy külsőleg tényleg majmok mind, de én a 10 hónap alatt, míg kint éltem nagyon megszerettem az országot és főleg az embereket. Akkor mondjatok véleményt ha személyesen megtapasztaljátok, hogy mind hülyék. A politikusokat meg mióta tekintik embereknek? :-)))
  • [DFL]vajdi
    #20
    hát éppenséggel én nyitottam az AFA fórumot...
  • [DFL]vajdi
    #21
    usa a legbetegebb ország a földön...

    amugy meg az amerikai zászló kb mint a horogkereszt
  • [DFL]vajdi
    #22
  • [DFL]vajdi
    #23
  • [DFL]vajdi
    #24
    nahát azt ne mondja senki hogy normalis ország ahol 30 embert lőnek le naponta, mert nem a politikusok lövöldöznek...
  • Shaman
    #25
    Hát én mán vótam kinnt igaz csak 1-2 hónapig,de sok pozitív tapasztalatom nem volt ellentétben egy-két előttem szólóval.......
  • The Garrett
    #26
    Ottvan fekete PÁKÓÓ :D
  • zaki
    #30
    :DDDDDDDDDDD
  • Shaman
    #31
    Sztem kurvára nem irigykedik senki.....
    Minek tenné? Nem kerül túl sok pénzbe kimenni,eccerüen csak itt nem vakítja el az embereket az ami pl. téged elvakít.
    Egyébként érdemes megnézni a Topic cím alatt említett dokumentum filmet. Ugyanis aki esetleg nem tudná a Kóla,puska,Sültkrumpli az egy dokum. film. Nézzétek meg,s írjátok meg a véleményeteket.
  • Punker
    #32
    már töltöm :)))
  • [DFL]vajdi
    #33
    viszont azt ne feledd hogy a gazdaságát és az épületeit milyen múltra építette... az emberek természete meg abbol adodik, hogy TV leszivja az agyukat.

    Kóla puskában van az a kis rajzfilm amerika történetéről, elég jó... , és tök igaz, félelemben élnek az emberek.
  • Tikal #34
    és ezt te elhiszed? felszines udvariasság, később meg majd ők akarnak tőled vmit, vagy szarnak majd rád ha gondod van.

    mivel egy 250 millios orzág, hulla gazdag stb még jo hogy sok a látnivalo de nem hinném hogy több mint bármely más országban, minden hely érdekes, és ezek elmulnak, nekik pl kurvára nem érdekes hogy felhőkarcolok vanak a fejuk fölött.
    mindent a pénz irányit, egy érdekes musor volt legutob spektrumon a reklámokrol, arrol hogyan hálozzák be a gyerekeket a zenével (MTV) stb, nagyon tanulságos dok film volt. szo volt pl a limp bizkit felfuttatásárol, akik pl nem azért lettek hiresek mert jo énekesek, hanem mert épp őket tették oda, csak eszközök, és ezek az ezközök mindig változnak ( britney és társai ), persze ez nem csak usaban van, sajnos ma már mindenhol... de ők a gyökerei mindezeknek...

    ja, és kanada rulez, tiszta amerika külsőre de europaibb mentalitás, nagyobb közbiztonság, értelmesebb emberek, tisztaság stb...
  • [DFL]vajdi
    #35
    ez nem menő duma, és nem irigykedésből van, hanem mindenkinek más a véleménye, és sokaknak nem tetszik amit bush + blair művel
  • Tikal #36
    ja, félelemben, emlékeztek a washingtoni orvlövészre, több mint 10 embert lőtt le egy sniper puskával, de az amcsik még több puskát akarnak, hadd vegyen mindenki. a legális fegyverek száma az usában megközeliti a 250 milliot, vagyis a lakosság számával azonos , és akkor az illegális fegyverekről nem is beszéltunk...
  • [DFL]vajdi
    #37
    hát igen, sajnos már nálunk is megy a hypno dolog... ezér is nem nézem a TV-t,
  • [DFL]vajdi
    #38
    pl most a gyönyörű új felhőkarcolokat ártatlan irakiak meg más ország katonáinak életéből építik (sajátjaikról nem is beszélve)
  • [DFL]vajdi
    #39
    kóla puskához: charlton heston családját kéne lelőni, "nem is tudom mit szólna hozzá"
  • Xboxman
    #41
    +SOK SOK ászia ami azért nem egy nagy pozitívum(nem raszizmusból mondom)
  • [DFL]vajdi
    #42
    nyitottam egy forumot, most kimondom amit csak gondolok, zavar? :D
  • [DFL]vajdi
    #43
    jah kanadában van egy pár zsidó
  • [DFL]vajdi
    #44
    amugy meg ez egy forum... beszélgetünk, mér "kussolnék be" ?
  • Tikal #45
    ???
  • Tikal #46
    hol nincsenek? :)
  • [DFL]vajdi
    #48
    hát pl a WTC-ben nem voltak, miko beleszallt a repulo :DD