8
No MCI device open
  • NeoMaN
    #8
    Nem kell a média playert feltenned, elég csak a WinMediaCodec 7-es vagy mi a neve.....
  • [Jakuza]
    #7
    Van siman windowsmediacodecs8.exe es van windowsmediacodecs9.exe is.
    Itt a WMC 8.0 as codec.
    Igy nem kell a playert feltenned.
  • Marcell
    #6
    Koszi, en is igy emlekeztem (hogy megmarad a regi verzio is), de foloslegesen nem akartam felpakolni a 7-est. De folrakom, es remelem talalok benne uninstallt is :)
    Koszi a segitseget, remelem ezzel mukodni fog.
  • ollie
    #5
    próbáld ki, bajod nem lesz. egyébként ha felteszed az új media playert úgy tedd fel, hogy nem rendeled hozzá a fileokat, így a régi medi playerrel fogja azokat továbbra is lejátszani. sőt mindenképpen rajtamarad a régi media player is, mert le lehet külön idítani a windows könyvtárából, asszem: mplayer.exe.
  • Marcell
    #4
    Es nem lehetne kulon CSAK a codecjeit felrakni (ugy, hogy megmarad a 6.4-es verziom es nem kerul installalsra a 7.1? :)
  • ollie
    #3
    Itt találsz playereket és akár csak a kodekjeiket is:

    Windows Media
  • ollie
    #2
    Hát mindenféleképpen fel kell nyomni a media player 7-et, de legalább a codekjeit. Az mp7-ben található ugyanis az említett interface, ami beépül a windows rendszerbe.
  • Marcell
    #1
    Az ehavi PC GURU melleklete a Car Tyoon nevu jatek, ami baromira megtetszett. A telepites utan, latok par bevezeto animaciot+az introt, de a nevvalasztas utan ezt a hibauzenetet kapom: No MCI device open. (Windows Media Control Interface)
    Gondolom, hogy valami codec problama lehet, de honnan tudhatnam meg, hogy mit kell beszereznem?
    Beleneztem a jatek konyvtaraba es minden media fajlt (hangokat, videokat) kivaloan le tudtam jatszani, ezert sem ertem mi a gond.
    A jatek ReadMejeben olvastam, hogy Windows Media Player 7.1 szukseges a futtatashoz, de en azt baromira utalom (eroforrasigenyes, raadasul ugy emlexem uninstallalni sem lehet).

    Van valami otletetek, hogy milyen codecet szerezzek be??