18
Magic the Gathering: Battlegrounds
  • antijedi
    #18
    honnét lehet leszedni az ucso magic the gatheringet (ami még rndes votl nem ez a battlegrounds csak ezt az egy topicot találtam...) ami az underdogson van az az ucso verzio?
  • Hellhammer
    #17
    Ez a játék egy f0s :(
    Játszottam sokáig MtG-t IRL, és sztem ez a játék a Magic the Gathering név megcsúfolása.
  • SkunkliX
    #16
    hát igen én is azon felhasználók táborába tartozom akik felrak játszik óra után uninstall. igaz telepítés közben imádkoztam ne ilyen l1en ami a trailerből is leszűrődött. és én sem értem hogy adhatta a wizards ehhez a nevét . többet magicet a kezembe nem veszek.
  • kHares
    #15
    http://www.the-underdogs.org/

    A név most nem ugrik be, de esetleg Magic the Gathering?
    Ja, ez egy rip

  • Cat #14
    hm, mi az előző rész pontos neve, illetve honnan szedted le? (már oldgames kategoriában van, azaz free?)
  • balty
    #13
    Kéne nekem a mqagic of the gathering 2 és kiegészitője ha fut xp-n. Annyira jó volt az a játék szívesen játszanék újból vele. Ez a mostani játék elég bénára sikerült sajna.
  • kHares
    #10
    nos igen. Sajnos teljesen igazad van. Ezért is töltöttem le az előző részt, de nem nagyon akar elindulni. Próbáltam kompatibilitást állítani, de azt sem akarja. Esetleg tudja valaki xp-n futtatni a régit?
  • Cat #9
    töröltem 1 ora után
    nekem a kártyajáték logikai/szellemi kihivás, nem pedig gyorsasági, illetve "ki tudja eltalálni a botjával az ellenfél elfjét" játék
    nevetséges ügyességi konzoljátékot csináltak egy szellemi sportból :(((((((
  • Gary
    #8
    Na, tegnap teszteltem, nekem tetszik, bár okozott pár dühkitörést! :)
    Nah, képzeld el a kártyajátékot 3d-ben és realtime-ban. Van 1 osztott játéktér, 1 varázslód, amelyik mana gömböket és mana kristályokat szedeget (persze Te irányítod), azok szépen lassan töltődnek. a "paklidban" max 10 varázslat lehet, ezeket tudod elsütni.
    Idézel 1 lényt, az elindul az ellenfél varázslója felé és itt bejönnek a lapok tulajdonságai (Pl. first strike). A legközelebbi lényedre tudsz erő/védelem növelő lapot "kijátszani", többször is (mana függő). Ugyan így az ellenfél legközelebbi lényére tudsz pl. sebzést varázsolni.
    A varázslód is tud ütni, ha 1 lény sebesül vagy sebzést vitt be, és még van életpontja, az visszakerül a saját térfelére és onnan indul újra, míg le nem csapják végleg.
    Nagyon kellemes tanító része van a programnak, lépésről-lépésre vezet rá a dolgokra.
    Bár nekem tévedett 1x és még csak a 3. lapomat kellett volna használni, mikor berakott a 6. csatába... :)

    Háát, így biztosan zavaros, de nekem megtetszett. Főleg, mikor az ellenfél 1 giant spider-rel és 1 3/3-as elf-fel kezd és van 20 másodperced legyalázni. :) Hát itt nincs sok időd gondolkozni, kombinálni, gyakni kell és kész! :)
  • Eye-scream
    #7
    Nah töltöm le remélem az etherlordshoz hasonló valami lesz:)
    Az nfo alapján vmi ilyesmit várok...
  • antijedi
    #6
    kártyás game, akcio-kaland irányitásal...
    szal enyhén szolva is "érdeekes", bár biztos lesz akinek bejön, én még hétvégén belenézek jobban és ha az alattt nem tud meggyőzni akkor delete :P
  • Wanted
    #5
    :(
  • lwb
    #4
    Akció-kaland. Legalábbis az nforce szerint... Nem kártyás, pedig a neve alapján én is arra tippeltem volna. Min1, én holnap szedem le.
  • Wanted
    #3
    Mindkét cd lent van. :)
    Remélem kártyás gamma lesz, nem pedig kaland.
  • antijedi
    #2
    én csak azt tudom hogy kijött! és 1es cd már lentvan, többit majd meglátjuk :P
  • Wanted
    #1
    Kijött!
    Tud valaki valamit róla?
    Olyan, mint a Microprose féle Mtg?