112
  • Pianista
    #112
    rá kell kattintani az autóra, és onnantól a nyilakkal irányítod.
  • Waterhorse
    #111
    Valaki meg tudná mondani mivel irányítom az autót? mert nem reagál semmire, beszállnak az ürgék és nem indul se egérre, se semmilyen bilenytűre csak ott áll.
  • Pianista
    #110
    ott kerestem 2 óráig de amit találtam az vagy nincs már fenn vagy nem működik...
  • huntofa
    #109
    google...
  • Pianista
    #108
    Hy!

    keresném a 1.0.2 -es patchet mert kell az 1.4 eshez. thx.
  • Thomaskill
    #107
    Hy all!
    A gangland szerintem egy cuki kis game lenne ha valaki tudna nekem adni magyarosítást!
    Jó játék csak nemtom mi a lényege az rendben van hogy gyilkolok mint állat de könyörgöm én nemlehetek főnök aki az asztalnál ül és csak jön a lóvé?
    Segítsetek!
    Előre is köszi puszi!
  • Colton
    #106
    Hello hogyan lehet az autóba beszálni a ganglandben???

    Én akárhogyis kattintok az autóra nem akar beszszállni

    mit tegyek???
  • Go4gold
    #105
    Peace
    Letöltöttem az 1.4 pachot,de kell hozzá crack is amit sehol nem találok !
    segítsetek please
    béke
  • tard
    #104
    hi all
    M.A.D tudsz adni egy linket ahonnan letudom szedni a crackot a patch-hez?
  • M.A.D.
    #103
    Na, én pár napja vittem haza ezt a problémás gammát. Direkt kivártam, hogy legyen hozzá patc. Nos, a legújabbat felnyomtam (50MB), de hhez nincs crack. A második kiadás tört krekkjét másoltam rá, és elindult. Amúgy, olyan szinten fagy, ha nincs krekkelve, hogy reset-elni kell a gépet. :)

  • Clava
    #102
    Nah végre megy a gammma. neked meg azt tanácsolom hogy a videókártya beállításnál variáld az OpenGl meg a D3D között v.mit.
  • BADE
    #101
    Fegyvert ill. lőszert lehet venni vagy azt kapod?
  • Sydious
    #100
    Ha van vkinek egy ures tarhelye akkor oda feltolom ha kell a crack,mert nekem nem ment:(
    Syd
  • Sydious
    #99
    Jah... maj elfelejtettem:)
    A csavar meg a gyuru meg a kaja meg az az olaj vagy mi a rka ...az mire jok????
    mert ha befoglalok egy muhelyt vay ekszeruzletet akkor az gyulik-gyulik csak nemtom mire felhasznalni:(((
    Soha sincs eleg penzem es epp szopok vele szal vki dobhatna nehany infot a cuccokrol ,hogy mire lehet felhasznalni oket.

    Sydious
  • Sydious
    #98
    Na! nekem mar megvan a game es megy is rendesen!!! nem all le,semmi baja sincs. Megprobalom felrakni vhova azt a crackot amivel en jatszom es kilinkelem ide ha sikerul.

    Sydious
  • BlackShadow
    #97
    van már normál krekk a gémhez egész zsir kis game csak kb 10-15 percenként leáll runtime errorral...kicsit idegesítő mert save pályák közepén nincs csak a végén van...
    szal egy hosszú pályánál elég idegesítő tud lenni
  • Sephi
    #96
    Ezt hogy erted?
  • Fireblade7
    #95
    Már hogyan jáccanék ha nincs a játékban normális mentés??? Ekkora f***ságot, h lehet ilyen játékot kitalálni...
  • Sephi
    #94
    Na ha' mivan? Senki sem jaccik vele?
  • Coolfire
    #93
    Most néztem ez a demóé.
  • Coolfire
    #92
    Vigyázkodj vele,mert asszem az a demó indítója.Egyet én a megagamesről szedtem le,és mikor indítom gyönyörűen írja a jobb sarokban,hogy demo version.A nogrp verziónak meg frankón megy a crackje se fmod.dll,se gangland.dll nem kell.
  • Coolfire
    #91
    A nogrp-s az jó,de tényleg elég szar,hogy még nincs az 1.2.1 patchez crack.
  • gvarga12
    #90
    http://www.playground.ru/cheats/2188/

    Innen szedtem le egy crackot kiváncsi leszek jo lesz-e ???
  • Atika :o)
    #89
    melyikhez nem kell lehuzkalni a cdromot???Gangland.AlcoholClone-FTFiSO vagy a Gangland-NOGRP ??
  • Fireblade7
    #88
    Hi! Van már valahol crack az 1.2.1 patch-hez? Nem találom sehol. Így pedig nincs értelme játszani, h mindig újra kell kezdenem a pályát ha a vége előtt meghalok. Amúgy jó játék lenne.
  • Adi
    #87
    Mi a külömbség a Gangland.AlcoholClone-FTFiSO vagy a Gangland-NOGRP között? Mind a kettő iso? VAgy a GPR rip lenne?
  • Cepheus
    #86
    Aha, elindul rendesen, nem kell kihúzni semmit
  • FrezeR
    #85
    ez már elindul cd kábel kihuzása nélkülis?:)
  • Cepheus
    #84
    Hi!!

    Megvan ez az új verzió. Műxik rendesen, minden oké, csak az a baj vele, hogy multiban nem enged joinolni lanon, mert invalid serialt ír ki. Ha valaki tudna bedobni pár serialt, nagyon megköszönném!!
  • grebber
    #83
    Hát én a képek alapján "megveszem" azt egyszer megéri végigtolni szerintem.
  • tomasz
    #82
    csőztök nem tom érdemes letölteni a gamest igen v nem???
  • zaki
    #81
    2004-05-02
    Gangland (c) MediaMobsters
    31x15 MB
    NOGRP
    8.6
  • Clava
    #80
    ya
  • FrezeR
    #79
    ja kevesen irunk, mert csak neked indul el a játék szerintem
  • Joey
    #78
    desokan írtok..
  • Joey
    #77
    pedig tök ász lenne....
  • Joey
    #76
    De mérnem működik a crack a multiplayerrel????
  • Joey
    #75
    Fú de kész gamma..beszálltam a kocsiba, nem tudok egy fél utcát úgy előre menni,hogy ne menjek vminek neki..azért egy rögzített kamera ide nem ártott volna..összevissza mozog a játékban a kamera..
  • Joey
    #74
    annyit írtam be,hogy Gangland crack..aztán egy 7 megás zipet szedett le..
  • Joey
    #73
    dc++ on