3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • [Walaki]D`Lair
    #914




    Nájsz....:)
  • [Walaki]D`Lair
    #913
    Hát szebb mint a tieid...
  • CSOCSO
    #912
    most van az IGN insiderban összehasonlítás.. ugy meglesném melyik platformon a legjobb a gamez
  • CSOCSO
    #911

    nyahmilyeeeeen??
  • KG21
    #910
    úgy, hogy a menürendszert idétlen konzol gamepadra optimalizálták
  • I.C.ram
    #909
    Ezt hogya francban nem vettem észre???
  • TTomi
    #908
    Beirom ide is, hátha:
    Hali! Van egy kis problem...
    A game elindul faszán, de amint versenyezni szeretnék a verseny töltése közben kivág a desktopra. Mitől lehet? Bocs, hogy nem olvasok vissza, de az uccso 2 oldalon nem találtam semmit. A vas asusp4p800, 512ddr, shappire 9600pro, 80gb sata maxtor. A válaszokat előre is köszi...
  • CSOCSO
    #907
    bemész a paintban és fent 2-3 cm el a kis festékeskockák felett van a festék neve.. oda egérrel katt.. van jobra és balra kacsacsőr
  • I.C.ram
    #906
    Meg kell elöbb venni őket :D Ramész egy lakatolt festékre, és kiírja az árárt, majd nyomsz egy entert.
  • mustar
    #905
    Na lehet találtam egy hibát, de nem tudom ez csak nálam van-e!
    A gond a következő: már 66/111nél járok és most nyertem meg a level 3 paint-et, és ezeket nem tudom felrakni mint BASE, mert ott van rajtuk a lakat, szal nem tudom mi van.
  • savafan
    #904
    Fő tuningerek!

    Az lenne a kérdésem, hogy van valamilyen hatással a kocsira, hogy melyik gyártótol teszek be valami cuccot vagy tökmindegy? Lehet keverni a gyártókat vagy kéne figyelni, hogy lehetőség szerint egy cégtől pakoljak az autómba?

    THX előre is!
  • I.C.ram
    #903
    Valaki mondja már el, hogy a gönygházas szineket hogyan lehet behozni????
  • CSOCSO
    #902
    nyah itten van az eminyé.. kicsit cseréltem a festésen... csak sajna a Paint nagyon lerondította a képet:(
    :

  • KG21
    #901
    ne mondjátok már, hogy pl a 887-es szép!
  • KG21
    #900
    na és aztán... nem igaz, hogy csak azt az egy Subarut találjátok rondának, amikor itt lejjebb vannak más ocsmányságok is
  • mustar
    #899
    Na lehet találtam egy hibát, de nem tudom ez csak nálam van-e!
    A gond a következő: már 66/111nél járok és most nyertem meg a level 3 paint-et, és ezeket nem tudom felrakni mint BASE, mert ott van rajtuk a lakat, szal nem tudom mi van.
  • seAke
    #898
    Az a Subaru tényleg kurva ronda!
  • Gunner
    #897
    g - k
  • Gunner
    #896
    Az embereg többségének szeretném ajánlani, hogy akik még nem játszották ki a játékot, addig ne próbálkozzanak semmilyen kérdéssel, mert mi se tudhatunk annyi mindent. Esetleg lökjétek be magatoknak PizzaDox savejét, ha nem tudtok várni. De könyörgöm, ne azzal szennyezzük ezt a topicot, hogy "most ezt mikor kapom meg, meg ezt mikor kapom meg..." majd akkor, ha eleget nyertél. Csak ennyit kérek, remélem nem sok.
  • KG21
    #895
    nekem csak az alapra enged matricát rakni, akármilyen módosítottra már nem.
  • mustar
    #894
    Nem egyedi hanem nem alap!
  • KG21
    #893
    egyedire sztem nem lehet
  • mustar
    #892
    Hányadik versenytől tudok egyedi level 1-3 motorháztetőre matricát rakni?
  • KG21
    #891
    nem, azért csináltam, hogy az ilyen kis köcsögök beleköthessenek
  • [Walaki]D`Lair
    #890
    Ezeket a kocsikatte komolyan gondolod?
  • T-boy
    #889
    Szegény topiclakók megy szívhatnak a képeim miatt... SORRY!
  • T-boy
    #888
    Egy ilyet már láttam!
  • T-boy
    #887
    És a végén egy kiadós Inger!





  • T-boy
    #886
    A véres szem MÁR AL^ miatt van!
  • T-boy
    #885
    Tessék matrinyák!



  • al^
    #883
    de gustibus non est disputandum
    izlesrol pediglen nem vitatkozunk
  • al^
    #882
    Loszart szamit unicumnak...
    Suprad van de a matrinyat enm tod szinezni? Matrinya kivalaszt es alatta van, hogy color, arra kattints, egeszsegedre...
  • CSOCSO
    #880
    hmm.. talán nem gázak de nem rakom fel mert midnen második embernek ez van.. nah és inkább ez a gáz... a matricsák csinét pedig tudod szinezni... bemész a vinyl be.. és ott nem a felső jobbra-balra görgő menüben hanem az alatt lehet egérrel ráklikkelni..csak keresd a vinyl feliratot... azhem a layerek alatt van.. de nem biztos..
  • T-boy
    #879
    Na te SUPRAVEZETŐ! Nem gázak!
    Szerintem Unicumnak számítanak főleg azért, mert még nem tartok ott, hogy a matricák színét állítani tudjam!
    DE, ha elmondod, hogy hogyan kell, és hogy hanyadik verseny után...
  • CSOCSO
    #878
    szvsz ezeka junikuev festések nagyon gázak...
  • T-boy
    #877


  • CSOCSO
    #876
    nana!!!:.. neszojjábe!!! van neked 6 milla styl pontod?
  • T-boy
    #875
    Még egy proba!


  • CSOCSO
    #874
    már minden cuccot megszereztem csak a szélesítést nem.. ugyhogy megnéztem más nevével.. de nem nagy szám..:(
  • T-boy
    #873
    Én sem!