3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • PeeTeR
    #1778
    ezt a matricat honnan szervaltad ?
    mert en mar total vegigvittem es mar semmit nemtok kapni.
    vagy sajat ?
  • Redfox
    #1777
    Bazzeg, ez nem igaz, mióta fenn van a peccs, minden egyes mentés után kilép. És most egyszercsak eltűnt a mentésem, tök nullán van. Vissza hoztam egy régebbi archívot, de ez nem jó így, a fenébe....
  • Hmuda
    #1776
    Nem gáz, hogy pont egy ilyen játékból hagyják ki az egyik legfontosabb funkciót?
  • Clava
    #1775
    huh hát azt hogy hogy csináltam 1szerü érezni kell nemtom én a képeket a print scrrenel de az tény hogy tlleg fárasztó 1 picit
  • Hmuda
    #1774
    Ez engem is érdekelne, hogy van-e vmi gyorsabb módja, mert kicsit fárasztó egy idő után a PRNTSCR-t nyomogatni és alt+tabbal kilépegetni a photoshopba.
  • Stranger
    #1771
    Ti dragen milyen időt szoktatok menni? Én most csak gyakoroltam quick racen és ez jött össze.

  • Clava
    #1770
    nah született még jobb is még magam is alig hiszem el.méghozzá nem kevesebb mint 286978 pont.
  • Pyx #1769
    szépek! probáld meg a kettes páján! :)
  • Clava
    #1768

    nemtom hogy jol berakta -e a képet de remélem
  • robotnyk
    #1767
    need for speed underground topik 8662-es hozzászólás
  • olasz
    #1766
    Honnan tudom letölteni az 1.2 eset?
  • Hmuda
    #1765
    Aktuális verda:

  • olasz
    #1764
    Honnan tudom letölteni az 1.2 eset?
  • LezLee
    #1763
    Ezt már sokszor leírták. Olvass vissza, nem kell sokat. Töltsd le a patchet, ha jól tudom van már 1.2-es is.
  • olasz
    #1762
    Please help!94-nél vagyok és el akarom indítani a sprintet, de ekkor kilép a játék!MI lehet a hiba?Légyszi segítsetek!
  • mukika
    #1760
    Itt van pár kép a "kezdetleges" kocsimról:



  • Pyx #1759
    teganp=tegnap, de lehet hogy már ma volt..
  • Pyx #1758
    háj! veled drifteltem teganp! :D
  • Crazyn
    #1756
    Sztem elég vad a festése, de ettől még tetszik
  • zaki
    #1755
    hááát én sajna nem tom leírni, hogy hogy győzd le... én úgy csináltam +, hogy amikor le akart előzni, akkor mindig nekib*sztam vminek, így jól lemaradt, gy kis ideig elég az az elény, ja és term. hibátlanul kell megcsinálni azt az 1 kört
  • olasz
    #1753
    Most vagyok 90 nél és egy Subaru Imprenzával nyomom!Később ad még valamilyen Subarut vagy csak ez az egy van?
  • zaki
    #1752
    jaja, nekem harmadszorra sikerült hardon :) crack-et a gamecopyworld-on nézd meg, ott biztos lesz
  • zaki
    #1750
    az igen.... képet! :)
  • Clava
    #1749
    Szevasztok. Szoktatok Driftelni nekem 1xeri csúszásra a rekordom 194007.
  • KG21
    #1748
    Mostanában keveset játszottam vele, de itt van az új kedvencem
  • [NST]Cifu
    #1747
    A probléma csak az, ha haverokkal akarsz játszani. Nálunk tisztára ez ment:

    Belépünk egy üres szobába (bevárjuk egymást), az egyik indít gyorsan egy játékot (ekkor jellemzően már van 1-2 idegen emberke is a szobába), ha valaki idegen belép a host-ra, akkor vissza a lobby-ba, és újra indít a host (lévén ugye kickelni nem tud...), ha mind a 4-en bent vagyunk, indul a game. Lefutása után ugye ismét keresni egy szobát, újra eljátszani azt, hogy 4-en egymás ellen mehessünk - ez olyan 5 perc szenvedés.

    Bármely más játéknál (NFS:HP2-nél is!!!) a Host kickelheti a számára nem szimpatikus emberkéket, jobb esetben kilépés nélkül választhat új pályát, de legalábbis újraindíthatja az előzőt.

    Itt semmi ilyesmi nincs. A legszebb viszont az, hogy a (sajnos álltalános) tender szerint nincs standalone server. Egyszerűen nem értem miért nem, nyilvánvalóan a lagolást is drasztikusan csökkentené.

    Szomorú, mert jó netkóddal, normális lobbyrendszerrel, rendes hostolási rendszerrel, 'ne adj isten standalone server támogatással hetekig-hónapokig el lehetne lenni vele...
  • robotnyk
    #1746
    "5 perc üresjárat van a lobby ki/be lépkedés miatt"
    én nekem nem 5 perc, a belépés elsőre egy perc, és egy percen belül találok egy olyan játékot ahova érdemes belépni.
  • [NST]Cifu
    #1745
    Ami azt illeti, sajnos ez a helyzet, egyedül a multi jelentene felüdülést, de nem jelent, mert lagos és mert élvezetromboló, hogy két játék között 5 perc üresjárat van a lobby ki/be lépkedés miatt.

    Szvsz innentől a fan-made dolgokra lehet már csak számítani, de egyenlőre semmi komolyabbról nem hallottam...

    Ez a nagy helyzet...
  • ShaiHulud
    #1744

  • DJ Skyline
    #1743
    Én Dragezni meg Driftelni szoktam
    djskylinehun néven találtok meg a NA Center szobában...!
  • Pyx #1742
    3: NA-ban szoktam lenni néha, HUNPyx
  • Redfox
    #1741
    Nekem több kérdésem is lenne:
    1. Van pár olyan kép, amin a nitrózsnál "világít" a kipufogó, ez a játékban mikortól elérhető, vagy hogyan?
    2. Fenn van a peccs, és minden mentés után kilép windowsba, aztán viszalépek, és ott van elmentve. Előtte nem csinálta, van rá valami gyógymód?
    3. Online, driftben szokott valaki szobát csinálni? Egyébként Redfoxhun néven vagyok.
    Csak ennyi, előre is köszi.:)
  • DJ Skyline
    #1740
    ja....ajánlanám neked,hogy szüntesd meg ezt a fórumot...és hagyd hogy az emberek a need for speed underground fórumba nyomassák a cuccaikat........a legutolsó komolyabb hozzászólás ma reggel 10 körül volt...azóta nem jött semmi...fontold meg...
    Üdv,
    Skyline
  • robotnyk
    #1739
    a garage már nem sok újdonságot tartogat, azért a sima nfsu fórum pezseg :)
  • zaki
    #1738
    max payne 2-vel pl ugyanez volt, mindenki végigtolta, és már alig él a fórum
  • DJ Skyline
    #1737
    ja....de akkor is egy ilyen játéknak mint a NFS nem egyhetesnek kéne lennie
  • zaki
    #1736
    gondolom mindenki végigtolta már a játékot, vagy már nagyon a végénél jár...
  • DJ Skyline
    #1735
    saját észrevételem szerint kezd kihalni a topic...
  • Redfox
    #1734
    Én is szedem, remélem működik, köszike!
  • Pyx #1733
    nahát ehh! Miata is rulzik! ;P