3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • Instict
    #220
    :DD
  • ShaiHulud
    #221




  • Benő
    #222
    Nem de ezek a festések szörnyűek!I think.Mindent mindenre???+ a karbon motorháztető???Elég szarul néz ki ha van egy kék autód és fekete a motorháztető, vagy a szárny.Na meg a festett felnik?vagy fehete vagy alumínium.De lehet hogy ezt csak én gondolom így.Bár nem hiszem mert ismerek másokat akiknek ugyanez tetszik.
  • Hmuda
    #223
    Poén, hogy pont ezekkel értek egyet. A dísztárcsákat én már elvből nem festem. A fekete motorháztetőket messziről kerülöm, azok tényleg rondák. A spoilert is mindig ugyanarra a színre festem mint a kocsi főszine. Szóval amiket lírtál az okés, de a matricákkal gondolom te is ki vagy békülve. :-)))
  • Hmuda
    #224
    Pl ehhez mit szólsz?
  • Benő
    #225
    Jah azok okék de csak mértékkel!
    Te arc vagy!
    Rakd be a kocsid!!!
  • Hmuda
    #226
    lol
  • Benő
    #227
    Nem szeretem az mx5 öt!Ez még nem is csúnya.:)
  • Benő
    #228
    Nálam ez érte L a csúnyaság leg leg leg jét de lehet hogy ezt is tudják űberelni(a felnit külön ajánlom)
  • KG21
    #229
    sztem meg jól néz ki:) nekem tetszik!
  • Benő
    #230
    de ez is gyönyörű!386-os IBM en fejlesztették!csúcsmodell
  • Benő
    #231
  • CSOCSO
    #232
    ez bejön?
  • CSOCSO
    #233
    élőben egy ilyen autotol a okámat lefosnám.. persze a felniktől is... baromira egyedi.. egy ember ha életében egyszer lát iylet élőben az már megváltás:)) de ez is inkább Show autonak hívnám..
  • DJ Skyline
    #234
    "Nem de ezek a festések szörnyűek!I think.Mindent mindenre???+ a karbon motorháztető???Elég szarul néz ki ha van egy kék autód és fekete a motorháztető, vagy a szárny.Na meg a festett felnik?vagy fehete vagy alumínium.De lehet hogy ezt csak én gondolom így.Bár nem hiszem mert ismerek másokat akiknek ugyanez tetszik."
    Benő! Ezekkel én is egyetértek....
    Amiket beraktál képek! Az az Eclipse egyszerűen undoríró
    A Toyota Supra még valamennyire jó de a fehér lámpák nem tetszenek....
  • CSOCSO
    #235
    a supra az eminyé és azért fehérek a lámpák mert feketén nem tetszenek.. neked se tetszene!... fehéren nagyon zsír!!!amugy most piros.. de megmutatom.. pill
  • DJ Skyline
    #236
    Ez nem jó??
  • FRenkie
    #237
    lökjetek már léci cd kulcsot!
    amugy faszák a verdák!
  • DJ Skyline
    #238
    Na szal ez?
    http://www.gportal.hu/picview.php?prt=992&gid=2492&index=6
  • DJ Skyline
    #239
    Vagy ez?
    http://www.gportal.hu/picview.php?prt=992&gid=2492&index=2
  • DJ Skyline
    #240
    De ennyit mondok:
    http://www.gportal.hu/djskyline
  • DJ Skyline
    #241
    Nézzétek meg....még nincsen sok kép fenn....
  • DJ Skyline
    #242
    Egyébként bocs a Supra miatt CSOCSO...nem tudtam hogy a tied...De nem tom szerintem akkor se néz ki jól fehéren!
    Miért nem hagytad fönn az eredeti lámpabúrát? Miért cserélted le egy ilyen "izére"?
  • Marcell
    #243
    Ti hogy hasonlitjatok ossze a kulonbozo jarganyok adatait? Mert nalam mindegyik autonak ugyanakkora a tulajdonsag-csuszkaja mindenhol. :(
  • gyraph
    #244
    Nem értem mi baja van annak a suprának, de te tudod.
  • Lazarus
    #245
    kattincs rá kétszer és akkor összehasonlítja
  • gyraph
    #246
    Akarom mondani...skyline-nak. :)
  • Rincewind
    #247
    LOL :D
  • DJ Skyline
    #248
    Csak annyi,hogy nem jön be a fehér lámpa meg a fehér alsó rész...de ebből ne nyissunk vitát! ez csak az én véleményem semmi több....majd holnap nekem is meglesz a full game...és majd én is teszek fel kocsimról képet! majd azt is lehet fikázni...ennyi..
  • gyraph
    #249
  • 2XP
    #250
  • KFeri69
    #251
    VEGE!!VEGE!!!El sem hiszem hogy sikerult vegigvinni.3 atvirrasztott ejszaka:)Nagyon kemeny vege fele.
  • Marcell
    #252
    Na megtalaltam, koszi!
    De miert van az, hogy minden mas auto, ami eddig megvan, gyengebb az Mx-5-osomnel?
    Pedig a tuningot elvileg atviszi a masik verdara is..
    Megis a kiirasok szerint minden szempontbol gyengebb a Golf, a Micu, a Focus, az Impreza, a Dodge, stb...
  • DJ Skyline
    #253
    Nya....akit érdekel!
    Tettem fel a Supráról képeket...eredeti,valós supráról...
    http://www.gportal.hu/djskyline/
  • Hmuda
    #254
    Ez engem is érdekelne. Márcsak azértis, mert az MX5-ömmel nem tudtam megverni Josét a 20. menetben se, erre egy golfra lecserélve másodikra megvolt.
  • CSOCSO
    #255
    Itt van az en Supra képem.. annyi hogy elég lesz egy hétnyi nézegetsére.. de van még két cd nyi videom is...
  • CSOCSO
    #256
    és itt egy driftelés is:
  • CSOCSO
    #257
    itt a mostani suprám.. nekem ez tetszik. lehetne rajta valami szines krix krax.. de az nem tetszik annyira... tehetnék rá nonfiguratívot is.. de most az se tetszik annyira... nekem most ez jön be...
    és LFS ben is vagymár fél éve piros/fekete autom van....
  • Benő
    #258
    ez szerintem annyira nem gáz...
  • [Walaki]D`Lair
    #259
    Hogy a picsába festetted be a lámpatestet és a visszapillantót???