2121
Mit nézel a TV-ben?
  • zaki
    #2081
    REKLÁM
  • b-type
    #2080
    jójám...csak mindig berágok a gyáva csákón, akinél a lőszer lesz majd a végén.
  • Serpa
    #2079
    jó is az.
  • zaki
    #2078
    Ryan közlegény megmentését. 1ik kedvenc filmem
  • Serpa
    #2077
    Haláli fegyver
  • Seth
    #2076
    Top Secret--a barom,idióta filmek között alapmű...:D
  • zaki
    #2075
    hüle :D
  • Tsityu
    #2074
    helyesen: hátulját.

    Bocsesz.
  • Tsityu
    #2073
    Leginkább a hátúlját nézem.Áramköröket. Maszekba tv szerelő vagyok.
  • Serpa
    #2072
    Forrest Gump
  • zaki
    #2071
    sport1en pókerdöntőt
  • zaki
    #2070
    mingyá jön nba meccs, majd azt :)
  • Serpa
    #2069
    Man :)
  • Serpa
    #2068
    Running Men
  • Seth
    #2067
    kedvenc ;D
  • Serpa
    #2066
    Arachnophobia
  • jointeer
    #2065
    én csak a dvd-ket szoktam nézni a tv-ben:o
  • zaki
    #2064
    olasz-magyar u21-es meccset a sport2n
  • ZsirosKenyer
    #2063
    szóval ittvan:
  • ZsirosKenyer
    #2062
    éppen?

    A Lény 2.

  • Laffite
    #2061
    a profi rendezők által elkészített filmeket az önkéntes (és agyoniskolázott) lélekmentőink rendre megvágják, de az nem baj ha a valóságsókban ku*vaanyáznak vagy lesz*pják egymást... - zseniális hozzáállás
  • zaki
    #2060
    lál, jövő hét szombaton lesz az utolsó cserkész a retekklubbon. na abból a filmből lez mit kivágni :DDDD

  • b-type
    #2059
    Ha tudod, nézd meg az 5. sebességet a Viasat Explorer-en..A legjobb autókkal foglalkozó műsor szerintem, az a Tiff Needel az egyik teszter, aki McLaren F1-l tartja a közúti sebességi rekordot..nagyon jó versenyző volt, és rém szimpatikus figura...elfogulatlan, lehúz bármit ha nem jó, de mindenekelőtt kipróbálja a versenypályán, ha keveset megy vele, az a legnagyobb kritika a részéről.
    egy Enzo, és egy M5 tesztet találtam töle, sajnos pont nem a legjobbak közül valók, de azért bőven klasszak:
    -Enzo
    - M5

    de ha használsz torrentet, akkor ezt nagyon ajánlom:
    Final gear/fifth gear episode
  • zaki
    #2058
    ez a való világ
  • Laffite
    #2057
    sport1-2, eurosport, viasat, n.geographic, discovery, és kb ennyi

    falramászok az összes kib.szott showtól, aktívoktól, fókuszoktól, találkozásoktól, szeress mostoktól, barátok köztöktől, vásott kölyköktől, győzikéktől, bajkeverőktől és a legidiótább telefonos "játékoktól", amik már mindenhova betették a seggüket, és csak egy szót kell kitalálni, amiben 2 rohadt betűt felcseréltek, de mégse telefonál be "senki", miközben áljátékosok foglalják a helyet vagy be se kapcsolnak senkit, hogy még azt a piti 20-30 ezret se kelljen kifizetni amit egyáltalán nyerni lehet...

    Kérdem én:
    Ilyenkor bezzeg hol van az a nyavalyás ORTT...?????????????????
    Nem az lenne a feladatuk, hogy szabályozzák ezt az egészet????????? De amit eddig elértek, az csak az idióta sárga karikák a sarokban, amin fél Európa röhögne, mert sehol nincs ilyen, csak nálunk...

    kiábrándító a helyzet
  • b-type
    #2056
    Ezen én is ledöbbentem..:(
    A Discovery is sok csalódást okozott már a túlzással kommentált helyzetekkel, a hüllőket nyagyüzemi módon sanyargató csávóval, és a horgászműsoraival.
    Viszont én egyáltalán nem nézem az Rtl klubbot, sem a Tv2-öt, nálam most:
    - Viasat Explorer (főleg az 5. sebesség)
    - Spektrum (River Cottage)
    - Eurosport (technikai sportok, tenisz, bringa)
    - Sport1 (póker, Nascar, jófoci..)
    - National Geographic (ha van vmi érdekes)
    Nálam ez van ha tv előtt vagyok, mást nem használok.
    Ha tud még vki érdekes vagy jó dolgot, írja... :)
  • zaki
    #2055
    ja, bezzeg a győzikét, valóvilágot, bajkeverőket, meg ilyen faszságokat leadnak mindenféle undorító jelenettel... szánalmas

    tudom, azt nézem a sport1el (póker) felváltva :)
  • Seth
    #2054
    olyan brutális jelenetek vannak benne,hogy muszály kivágni,mert visszamaradsz a fejlődésben, esetleg leáll a szíved....amúgy batman visszatér a via3-on
  • zaki
    #2053
    gondoltam fél szemmel nézem a retekklubbon az oroszlánszívet, igaz, már kb 20X láttam. első két percben kb 5 1percnyi jelenetet kivágtak, gondoltam ennyi ebből elég vót :c

    MI A F@SZNAK KELL MEGVÁGNI A FILMEKET????
  • Zoleeca
    #2052
    Én nem telefonáltam, de végig ültem mert felb*sztam magam
  • jointeer
    #2051
    jaj, ma is rágógumik lesznek főműsoridőben:|
    na majd holnap fegyverek szava>:Ð
  • winnie
    #2050
    ez benne a tükk, de hát, úgy kell annak, aki telefonál...
  • Zoleeca
    #2049
    Igen, erre én is gondoltam. De a nőci hangsúlyozta hogy csak a következő számokat kell összeadni, és felolvasta ezt a négyet. De persze a végén nem mondták meg hogy miről van szó...
  • winnie
    #2048
    nem csak ezeket kell összeadni, hanem mondjuk a telefonszámot is - és az írottak azok betűk.
  • Zoleeca
    #2047
    ááááááááááá ilyen nincs. Undorító műsorok vannak a tévében, az emebereket teljesen hülyére veszik, szivatják agyba-főbe, és még az esélyt sem adják meg hogy ne így legyen.
    A spektrumot néztem (!!!!!!!!!!) és bakker egy hülye telefonos "játék" volt. Biztos láttatok már ilyet:
    -Jajj nem hiszem el hogy nem tudja a megoldást, pedig olyan egyszerű, hívjon most!
    Persze 300ft-os hívásért én is könyörögnék a parasztnak ennyiért.
    Na itt a feladvány:
    _________________
    tizennyolc
    75
    harminckilenc
    6
    _________________

    Feladat: Adja össze az ábrán szereplő összes számot!
    Megoldás: 349

    Ezt magyarázza el nekem valaki...
  • zaki
    #2046
    pókert a sport1en
  • mrzed001
    #2045
    Az, a Rice k.rvát egész jól eltalálták, de Dick a f.szfej Chaney már nem jött össze nekik :)
  • Davidus
    #2044
    hasonmás show:P
  • mrzed001
    #2043
    De annyira álinteligens, de olyan bugyuta ááááááááá
    Már csak ez alapján is azonnal lecsuknám Bush-t, egyértelműen bűnös :))
  • Seth
    #2042
    ez annyira szánalmas film szerintem, tipikus amerikai, "minket nézzetek, mi vagyunk amerika, ja meg én vagyok George Bush és jó színész vagyok...."