3056
  • báttyó02
    #414
    hahó4

    "1GB Ram 333 Gforce FX 5950 ultra 256 ram"
  • koki44
    #413
    Tudnál segíteni, hogy hogy állítsam be, mert elég láma vagyok hozzá most így áll:
    Kezdeti méret 384
    Maximális méret:768

    A rendszer kezelje a lapozófájl méretét
    Ne legyen lapozófájl Ezek közül egyik, sincs bepipálva

    Lapozófájlok teljes mérete az összes meghajtón

    Maximálisan megengedett: 2MB
    Ajánlott 1533 Mb
    Jelenleg foglalt 384 MB
  • fitutufi
    #412
    hogyan lenne jo neki 256MB RAM-mal ???? lol
  • démonigyerek
    #411
    jah
    aszittem te vezetted a taxit
    vezetni nem lehet?
  • villar
    #410
    nem legfeljebb jegyezd meg mit állítottál át...
    nekem 2gigán,512 memórián picit szaggat..
    nálad jó lesz
    és még mindig ajánlom a
    speedswitchXP programot
  • báttyó02
    #409
    1giga ram
  • báttyó02
    #408
    bammeg kijött ez is.. :d
  • grebber
    #407
    256Ram az marha kevés lesz neki.
  • grebber
    #406
    Nemtudom én nem mászkálok semerre amerre nem kell csak a küldetéseket csinálom amig birom mert a gépem 10 percenként kékhalállal resetel.
  • villar
    #405
    kivitt a taxi, hát már egyből puska ropogás, blabla...
    arra mászkátam de egy kommandós csávó mondta hogy "hello" tovább, mert baj lesz.
    azt hogy maffiózós volt onnan tudom hogy ha elébe állsz egy tragacsnak nem gázolnak el(legalábbis eddig) hanem mondják húzzak el, de a kurzornál írja ki hova, melyk kilkhez tartozik és később láttam ezt a vsávót robbantották fel.



    számok a fegyverek,
    többinél f1-F12-ig a szitutól függően.
    (értsd: kocsilopásF1, kerékcsere=F2)
  • koki44
    #404
    Kérnék egy kis segítséget, még csak most töltöm, és mivel elég lassú a netem ezért max holnap este 8-9-re jön le. De visszaolvasgattam, és sokan írták, hogy akad a konfigom P4 2000 GHz 1GB Ram 333 Gforce FX 5950 ultra 256 ram. Szerintetek ezen fog futni normálisan? És a regedites megoldással működik. Ha pedig abba belepiszkálok, akkor nem tehet valami kárt a windowsban?
  • démonigyerek
    #403
    gerillák?
    ez kurva jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
    alíg várom hogy lejöjjön
    már itt izgulok
  • fitutufi
    #402
    hát nekem nem tetszik a game+még az akadás is rátett
    elment a kedvem tőle...
    ha nem adnak ki valami patchet rá akkor uninstall...bezony :\
  • villar
    #401
    HuH!
    kösz!
    nekem nagyon bejön, a gothic óta nem éreztem ezt a belső bizsergést)))
    jó hogy minden beszélgetést rögzít.
    a térképen bal gomb a nagyítás...
    ki taxiztam a városból és máris belecsöppentem egy gerilla-rendőrség összecsapásba mert a gerillák kivégeztek egy arra száguldó autóst, aki mit tesz a véletlen pont maffia tag volt.....

    lenne egy kérdésem. ahogy oda mentem a néhai maffiozós kiégett kocsijához, és ott nyomogattam a gombokat a baloldali egész alakos képem alatt megjelent egy csávó arca, maffia felirattal és felkiáltó jellel.
    Na ez mi a szösz?
  • démonigyerek
    #400
    10 perc 1db
  • Gabe18
    #399
    Hát nézd meg egy darab mennyi idő alatt jön le,aztán számold ki...
  • démonigyerek
    #398
    még 20 rész van hátra
    768-as netem van 80-100kb között jön
    5-ig lejön???
  • grebber
    #397
    Sajátgép-->Tuladonságok-->Speciális-->Teljesítmény-->Speciális és ott áttirod ahogy jónak látod muitán beirtad vidd arra hogy beállítás mert akkor irja be magának és utánna oké.
  • villar
    #396
    légyszíves: hol kell állítani a virtuális memóriát?
  • dardevil
    #395
    Na jó... ezt azért nem hagyom ki.
    Megyek vissza.
  • grebber
    #394
    A darázstámadást kihagytam :)
  • GrimReaper78
    #393
    Hmm, nem értem ezt az akadás parát sokaknál. Amikor betöltöm, nálam is beszaggat, mint állat, de úgy 5 perc után (amikor már a textúrák javát betöltötte) semmi gáz. Pedig a konfig elég hurka: AMD 1800, 512MB RAM @ 266Mhz. Na jó, a vidkari egész jó: GF FX 5900XT.
    Ezt a füves dolgot amúgy a játékon belül, az opciókban is lehet állítgatni, legalábbis úgy emlékszem, grass density van, a másik meg grass view distance, vagy ilyesmi. Szóval nem feltétlenül kell az .ini fájlt babrálni.
    Amúgy valóban: minden bizonnyal 1G RAM-mal már szépen elmenne ez, hiszen minden bizonnyal nem a csúcs gfx, hanem a sok betöltendő dolog miatt szaggat.
  • grebber
    #392
    Én csak ezt állitottam GrassDensity=0.500000.

    Bő 30 perc játék után azt mondhatom hogy a városban még akad a game de már elfogadhatóan , dzsungelben és vizközelben sehol máshol nem akad és nem dolgozk a vinyo ehhez az is kelett hogy a virtuális memória méretét megnöveltem.

    A game kurva jó most éppen ezeken mentem keresztül piranhák a vizben, kigyó a parton és gepárd a dzsungelben az eredmény totális halál.De halálkor a korházban kelünk fel és folytathatjuk tovább.
    Jó a game ,de azért jöhetne egy patch.
  • dardevil
    #391
    Nekem nagyon akad, játszhatatlan!
    Pedig bejön a game. Lehet ha beruháznék 1 kis memóriába...


  • villar
    #390
    GrassDensity ből is kettő van meg GrassRadius-ból is mind a kettőt egyformára állítottad?
  • grebber
    #389
    Na emberek én áttirtam ezt GrassDensity=0.000000 erre GrassDensity=0.500000 és már nem akad.Gondolom a másikat is ha áttirom akkor mégjobban megy.
  • villar
    #388
    ja értem, már láttam hogy vadkendert is lehet termeszteni)))
  • grebber
    #387
    0-án van épp erről van szó.
  • villar
    #386
    cheat:
    GAME.INI ->
    Bind1=god
    Bind3=allweapons
    Bind2=drawdobjects
    Bind4=set clip 0
    Bind5=set clip 1
    Bind6=printpointedchar
    Bind7=allmoney

  • grebber
    #385
    Nem tudok angolul de azthiszem az hogy a fű alapból kivan kapcsolva és ha áttirod 0.5-re az értéket akkor jó lesz mert 1.0-án nem ment.
    Vagy valami hasonló.
    Ha nem akkor tényleg nemtudok angolul.
  • M@TriX
    #384
    a fű megjelenítése, ha 0-ra veszed, akkor azt nem számolja.. gondolom az jelentős erőforrást szabadít fel.
  • villar
    #383
    ez mi lehet?

    There are a heck of a lot of option in this baby!

    so to start this thread, lets enable grass!

    Grass is disabled by default, to enable it, go into GAME.INI and edit the following:

    GrassDensity=0.000000
    GrassRadius=0.000000

    Changing the values to something higher than 0.0 - initially i went for 1.0....
    but performance nose dived so i reduced it to 0.5 and it's much better but i've
    not played with it beyond this.
  • grebber
    #382
    Itt egy fórum talán irnak 1-2 dolgot, én nemtudom mit mert angolul van.
  • villar
    #381
    nálam a cloned a reges bütyköléssel(kb 1 perc) gond nélkül megy.
    én is leírom:
    1. Start menü - Futtatás - Regedit
    2. Keresd meg a HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEM MountedDevices mappát
    3. Ezen a mappán kattints jobb gombbal -> PERMISSIONS (Jogosultságok – Engedélyek…)
    4. Kattints az ADMINISTRATORS (Redszergazda/ák) -ra
    5. A READ (Olvasás) bejegyzésnél válaszd ki a DENY (Megtagadás)-t.
    6. Okézd le, ennyi.
    7. Keresd meg a HKEY_LOCAL_MACHINE/Hardware/Devicemap/Scsi és itt az kell ahol a d347prt bejegyzés van (nálam scsi port 2) és ugyanugy engedélyek rendszergazda …
    8. Ezen a mappán kattints jobb gombbal -> PERMISSIONS (Jogosultságok – Engedélyek…)
    9. Kattints az ADMINISTRATORS (Redszergazda/ák) -ra
    10. A READ (Olvasás) bejegyzésnél válaszd ki a DENY (Megtagadás)-t.
    11. Okézd le, ennyi.

    ..és daemontools ban benne a játék

  • ChevyG #380
    ki milyen konfigon nyomja?
  • Csuhai G
    #379
    Most akkor melyiket érdemesebb leszedni?: CloneDVD vagy Reloaded
  • villar
    #378
    ja hogy miről beszéltem: http://www.diefer.de/speedswitchxp/index.html
    SpeedswitchXP -> itt lehet dinamikusra rakni a rendszert, nagyon jól optimalitálja a proci,alaplap,memória,vidkártya együtt működését.
    akinek erősebb a gépje az rakja max performancéra és örvendezni fog hogy milyen gyors lett a videókártyája)))
  • villar
    #377
    nos nekem is döcög, 2gigás amd de nem vészes mert dinamikusra raktam a rendzsert és így elég jó..egyenlőre, még nem nagyon nézegettem...
  • lwb
    #376
    hmmm... nekem 2.2-es amd procival és egy 9600 pro-n egész játszható highon. igaz, 2x512 ddr (400) van benne. szerintem nektek a memória miatt akad. néha (főleg betöltés után) nekem is szaggat, de aztán abbahagyja és totál játszható.

    az tény, hogy a grafika nem fog rekordokat döntögetni, de a deus ex óta nem volt ilyen stílusú játék, szóval sztem megéri leszedni. persze, aki szimpla lövöldékre vágyik, az inkább ne fáradjon vele. abból a stílusból van szebb és gyorsabb is a piacon.
  • grebber
    #375
    Másnak milyen gépe van akinek fut normálisan??

    Remélem sürgösen kidobnak valami patchet.