22
Saruman kiesett?
  • RacerZsu
    #1
    #1
  • Ch_Slater
    #2
    a mai Metro-ban (londoni) olvastam hogy az osszes olyan reszt kivagjak a LOTR:3-bol ahol Christopher Lee szerepel (Saruman)...
    "...scenes were dropped for artisric reasons. the filmmakers have to make a choice about the best way to cut the film..."
    nemtom kamu-e az egesz?
  • Ch_Slater
    #3
    ugyes vagy.
    egesz nap a gep elott ulsz es varod hogy valaki forumot nyisson?
  • Bandew
    #4

    És ugyan mi a fenének???
  • Bandew
    #5
    Félnek tőle a gyerekek? :P
  • SoDI---
    #6
    Lehet hogy túl sokat pénzt akart, ezért inkább szerződést bontottak a színésszel.
  • Dynamic
    #7
    Felesleges túlmisztifikálni,
    itt a magyarázat.
  • Ch_Slater
    #8
    Erre kell nezelodni az infok utan. en most nem tudok utana nezni, mert mindjart lejar a net berletem.
  • SoDI---
    #9
    Majd biztos rajta kesz a DVD-n.
  • Bandew
    #10
    Ez hülyeség! Akkor a néző azt sem fogja tudni mi lett Szarumánnal.
  • Cat #11
    a primitiv mozibajárókat ugyse izgatja... akit érdekel a dolog az már évtizede elolvasta könyvben
  • Sephi
    #12
    Kicsit durvan mondtad te oszinten nekem is a film nagy csalodas volt mert a konyvet olvasvan mar el van baszva az egesz. Nehez volt kihagyni nekik par haci jelenetet es renedesen befejezni a masodik reszt Frodo es Samu harcaval a Banyaszornyel? Pahh.... Csak hogy latvanyos legyen elbaszak a storyt. Most a haramadik resz elejen lesz a masodik resz vegso csattanoja? Nema...
  • Lteebee
    #13
    Ezek szerint az összes nemlotrbuzi primitív?
  • Crokin
    #14
    Nem kell lotrbuzinak lenni ahhoz, hogy az ember elolvassa.
    IQ 80 felett már érdemes
  • BaLeeX
    #15
    Ezek barmok.
    Így majd jól megszedik magukat a DVD eladáson.
    Már előre látom a nagy hirdetés szlogeneket: "Kibővítve a harmadik rész kimaradt jelenetével."

    Nevetséges.
  • Lteebee
    #16
    Lehet, hogy a 3. résznek 3 kiadása is lesz.

    És aztán a trilógiának is.
  • TheZsenyka
    #17
    Pedig a történet vége felé igencsak jelentös szerepet játszik a történetben. Azt hogy tudták kivágni??? Úgy értem, akkor nincs is benne a visszatérés Hobbitfalvára? Mert Szarumán nélkül nincs értelme a szétrombolt községnek...
  • PResident Evil
    #18
    sok a kérdés... majd megnézed moziban
  • Bandew
    #19
    A Megye megtisztítása részt kihagyják a 3. filmből.
  • Gladiator
    #20
    ja, azt teljesen kivágák, Peter jackson ár az első rész után mondta, hogy azt ikvágja. annyi lesz, oggy frodó hazamegy és befejezi a piroskönyvet. de legalább az benne lesz. láttam egy képet amin éppen a pioros könyvet írja, ugyanott mint bilbó az első rész bővített kiadásának elején. tök aranyos volt:) Samunak is megszületik még elanor.
  • Bandew
    #21
    kivágák?
    ikvágja?
    oggy?
    hmmm...
    Vannak még köztünk nyelvújítók. :D
  • Esrohnoil
    #22
    Ennél már csak az lenne jobb ha a piros könyv mondjuk kék lenne...