75
Armed & Dangerous
  • quakerman
    #75
  • Seth
    #74
    már 2x túl vagyok rajt. Eszement játék...:D
  • steweee
    #73
    no gyerekek, ideje felfuttatni a topicot ennek a méltatlanul elhanyagolt, ámde igazán nagyszerű játéknak. korábban meg volt, de akkor nem volt elég erős hozzá a gépem hogy szépen vigye, így ki sem írtam és letöröltem most egy 2800+athlon, 1.5 giga ram és radeon 9500 kártyával maximumon tökéletesen röccenés nélkül fut, és mondhatom gyönyörű és nagyon jó a játék. mivel nincs időm egy egy játékra sok, mert a jókat mind végig akarom játszani és egyre több jó jelenik meg, ezért csak easyn nyomom, így csak egy két helyzetben picit nehéz, de ha lenne rá időm akkor erősebb fokozatokon is szivesen végigjátszanám mert sok pályán ésszel kell menni hogy teljesíteni lehessen, pl a megfelelő irányban elindulva a kisebb ellenállást leküzdve hátbakerülsz egy ágyútornyot, megszerzed aztán azzal már könnyedén aprítod az ellent

    szóval aki teheti próbálja ki. vandú-n rajta van
  • abonyitomz
    #72
    kicsit késve de én is letesztelem ezt a gamet

    régen: Celeron 1.9GHz , 512 SDRam és Geforce 2 mellett emglehetősen szaggatott

    uj gépen: P4 2.4GHz , 713 DDR RAM és Xpert Vision ATI 9600Se 128MbRam gép mellet száguldva fogom letesztelni
    GL & HF
  • Hixer
    #71
    Na valaki?????
  • Hixer
    #70
    Na jó most már megvan hogy hol, de nem tudom megnyitni.... Valami BIG kiterjesztésben tárolja... Ki akartam bontani dragon unpackerrel, de csak 669 zenefájlokat bontott ki pedig, ha txt-be nyitom meg, látszik a szöveg...
  • Coco
    #69
    hát ha ez ennyire jó akkor én is leszedem!
    kár hogy nincsen benne multi...
  • Lacc
    #68
    Én nem tudom.
  • zaki
    #67
    nyugi. valószínűleg azért nincs válasz, mert nem tudja senki. meg különben is már éjjel van, majd holnap talán válaszol valaki
  • Hixer
    #66
    NANA!!!
  • Hixer
    #65
    Most valaszoljon valaki!!!
  • Hixer
    #64
    Nem tudja valaki, hogy az Armed and Dangerous hol tarolja a dialogus szovegeit???
  • Hixer
    #63
    NAAAA válaszolna valaki???
  • Hixer
    #62
    Olvasta valaki a gamestar előzetesét az AnD-ről, mostanában úgy látszik a játékokat a NAGYON BEBÜNTET és a BEBÜNTET kategóriákba sorolják (BadSector) ott azt írta naygon büntetős lesz a játék... Most hogy megvan és már csomót játszottam vele azt kell mondjam a LEGNAGYOBBBBBBB FLASH A HÁBORÚÚÚÚÚÚ!!! Jönek a dombon a muksik aztán bebüntetek nekik egy rakétával és az orrom előtt potyognak le!!!!! Rhohadtüberfantasztikkirály!!!! Meg a legelején jó még hogy rádobsz egy lapos aknát egy-két állatra (pingvin, birka) Azok elkezdenek futni majd ismét az orrod előtt landolnak!!!!!!
    AnD!
    AnD!
    AnD!
  • Augustus Gigo
    #60
    MI van snkei nem jáccik már ezzel ? én cskmost jutottam hozzá:(((
  • Hmuda
    #58
    Amúgy én már várom az AnD2-t. :D
  • Hmuda
    #57
    Nem rossz a tiéd, sőt király, de megint váltottam, mivel itt a karacsony. :DDD
  • zaki
    #56
    zsír az új logo-d (tom nekem is)
  • Hmuda
    #55
    Navégigvittem (tegnap kezdtem kb ezidőtájt, szóval sulit és alvást nem számítva volt úgy 6-7 óra. Maga a játék elég gyenge, de a filmek elég hajtóerőt jelentettek, hogy végigvigyem. DEATH TO THE SALAD EATERS!
  • Hmuda
    #54
    Szerintem maga a játék része elég béna de márcsak a videók miatt is érdemes tovább vinni, mert halálra lehet röhögni magunkat rajtuk. :D
  • Hmuda
    #52
    Az se volt semmi:

    -Tudod a mondást: Akkor támadj mikor a legkevésbé számítanak rá...
    -Igen...
    -Na ez az amit nem fogok csinálni...
  • Hmuda
    #51
    Hát ez egyre hatalmasabb! A kertész droidokon még mindig akkorákat röhögök, ha rájuk gondolok, hogy a ház széteséssel fenyeget. Kinek lehet ennyi beteg ötlete? :DDD
  • Hmuda
    #50
    Még csak most vagyok a heygek elején (mikor vmi bárányt kell kimenteni), de már most betegre röhögtem magam. Mikor a kiscsávó meggyőzte a két őrt, aszittem leesek a székről:

    - You are... uhmmm... You are... Your are French!
    - WE SURRENDER!!!

    Azért a hóhér se semmi:

    - Kiszedtük a nyelvét és nem beszélt semmit. A másiknak levágtam a fejét és brokkolit raktam a helyére és ez se mondott semmit.
    Ajtó becsap, tanácsadó beszól:
    - Még új.

    MEGAULTRAKIRÁYL LOL! :DDD
  • Pityuka Fővezér
    #49
    Kill the salat eaters!

    DDDDDDDDDDDDDD
  • switch
    #48
    meg a kertész robotok...

  • switch
    #47
    Gimme da kees...
  • Sephi
    #45
    Hat azon kivul hogy majd sirtam a rohogestol eleg jo gama :) Az a allat hent nagyon teccik nekem es fasza a story is :)

    Az a You are French szoveg :)))))))))))))
  • Lacc
    #44
    Hát meg kell hagyni őrült egy game :D Tele van poénokkal, majd' leestem a székről :)) Egy idióta történet idióta szereplőkkel és idióta fegyverekkel :P
    Csak egy baj van vele: RÖVID! Ma reggel szedtem le, és most fejeztem be... Ráadásul elég nagy megszakításokkal játszottam, de hát evvan :(
  • Sephi
    #43
    Ahm szal jo a gama? Most telepitem :)
  • CELL StormBird
    #42
    Na hallgatok rátok leszedem én is =)
  • Tikal #41
    vazze, mikor lőttem az egyik puskával, nézem ez nem csinál semmit, utána látom hogy vmi cápa szedi az ellent, mondom ez mi a pöcs, lövök megint utána látom hogy én lőttem ki a cápát, lol
  • piRAnNya
    #40
    Komoly game:D
  • EndreMan
    #37
    Vannak elég szivatós pályák nem gondoljátok??
    Ötezren nyomulnak az arcodba,figyelni kell hogy mit-hol-merre
  • EndreMan
    #35
    Bár még nincs meg de az összes screenshot widesreen-es
  • insp
    #33
    OFF
    Múltkor mászkáltam a Media Markt-ban. Egy Apuka és a gyerek a Force Commander-t nézegette erősen. Majdnem odamentem hozzájuk, hogy lebeszéljem őket, de szerencsére visszatették :)
    ON
  • Galadriel
    #32
    Akkor próbáld ki az FC-t.
  • switch
    #31
    rohadt nagy poénok vannak az átvezetőkben..
  • Sephi
    #30
    Ha' ami LucasArts az rosz nem lehet :)
  • switch
    #29
    Csak 1 dolog zavar a játékkal kapcsolatban:

    Az átvezető animációk minősége nem valami frankó,pedig micsoda durva poénok vannak benne
    Amúgy a játék elég szépen fut max details-ben GF4200-on.
  • Dynamic
    #28
    Még senki nem tesztelte?
    Nekem már lenn van, de sajna nem volt még időm kipróbálni:(