71
Championship Snowboarding 2004
  • Extracsaba
    #71
    hello!
    Nekem kéne ez a játékde ha tudzok mondani olyan oldalt ahonnan lelehet szedni nagyon hálás lenék köszi.:)
  • Taranov
    #70
    jó game!
  • Chaos Mad
    #69
    ohh yeahhhhhh
  • Chaos Mad
    #68
    cd-re:)
  • Chaos Mad
    #67
    csö, na végre egy játék ahol ki lehet irni zene számokat cs-re! ezt szeretem hehe
  • Taranov
    #66
    Sziasztok!

    A fotós küldetésnél nektek hány ponttal sikerült átjutnotok?
    Nekem eddig úgy 14-15 ezer volt a maximum, de még mindig nem fogadta el.

    Köszi a segítséget.
  • gyraph
    #65
    Ne szívd már a vérem...tönkrement a gampad-em... :)
  • Ramore
    #64
    max paine 1-2 is támogatja :)
  • gyraph
    #63
    De én nem csak a sportjátékokat számoltam...mert gyakolatilag a sportjátékokon kivül viszont szinte semmi nem támogatja a gampad-eket. De direkt ezért írtam azt is, hogy: "mondjuk egy ilyen tipusú játékhoz tipikusan jó lett volna"...
  • Ramore
    #62
    részben cáfolnám, hogy gamepaddal nem lehet játszani, én úgy tapasztaltam, hogy a többségével lehet, a sportjátékok terén 99% az arány, de csak emiatt nem 100%.
  • gyraph
    #61

    Szerintem a játékok többségét nem lehet gampad-del játszani...mondjuk egy ilyen tipusú játékhoz tipikusan jó lett volna, dehát ez van. Látod!-még a billentyűzetet sem lehet bekonfigurálni, de minden info benne van a readme-ben az irányitással kapcsolatban.
  • Ramore
    #60
    ezt csak a düh hozta ki belőlem, de fel nem foghatom, hogy nem lehet paddal játszani
  • gyraph
    #59
    Te tudod....egy jó kis játéktól fosztod meg magad. Egyébként szinte csak a nyilakat és a rightcontrolt kell nyomni és kib@szot jó pályák vannak benne.
  • Ramore
    #58
    ha csak billentyűvel lehet játszani, amin mellesleg megdöbbenek, akkor nekem a játék megy a kukába.
  • gyraph
    #57
    Nekem simán felkúszott a játék...pasz.
  • gyraph
    #56
    Ezt írtam is korábban...de az irányításra használt billentyűk elég jól kézre esnek...
  • Ramore
    #55
    Nem mondjátok komolyan, hogy nem lehet gamepaddal játszani, mitöbb egyszerűen nincsen semmilyen beállítási lehetőség???
  • And5
    #54
    hi az a problémám hogy megnyomom az install gombot amikor bejön az autorun de nem történik semmi vki találkozott ezzel a problámval ha igen plz írjon ha tudja a megoldást
  • Gary
    #53
    Kicsit a görgős deszka van eszemben, ezért is írhattam ekkora baromságot: "Skate Park Tycoon" holott a Snowboard Park Tycoon (vagy mi a csodás neve) van rajta a CD-n.
    Bocs' a 'nyelv' botlásért! :)
  • Gary
    #52
    Itt csücsül a vinyómon ISO-ban, de még nem próbáltam, de nem hagyom ki!

  • gyraph
    #51
    Én már a 2. pályát nyomatom és ez már elég meredek...jégtenőkkel, gleccserekkel stb., hja és itt már kicsit mélyebb is a hó, tehát szépen pórzik. Ez tipikussan az a játék, aminek adni kell egy kis időt és rájösz, hogy kimondottan király filingje van.
  • Ramore
    #50
    Gary

    Te sem próbáltad ki még a Kelly Slater surfer-t?
  • Gary
    #49
    Megnéztem én is tegnap, mentettem pár képet, de megelőztek, mind1 :)
    Nekem sem sikerült átállítani az írányítást :(
    Első nekifutásra kiröhögtem, le gagyiztam, már majdnem uninstalltam... aztán mégse. Elég egyszerű az irányítása. Játék közben az F1-re megmutatja a lehetséges trükköket, assz'em az INSERT gombra MÁTRIX-szerű effekttel lelassul és körbemozgatja hősünk körül a kamerát.
    Találkozol Yetivel is, sőt!

    A CD-n valójában rajta van a Skate Park Tycoon is, de nekem nem megy, település után sír az eredeti CD-ért...
    A READ ME-ben benne van, hogy nem szereti a DVD-t, nekem csak az van, CD-rom lecserélve...
  • gyraph
    #48
    OK, köszi!
  • Ramore
    #47
    ja és ne használd a nocd cracket, mert azt hiszem hibás és nem a játék elején mutatkozik a hiba
  • Ramore
    #46
    Nem vészes, 531Mb
  • gyraph
    #45
    Itt van a gépen, mindenképpen kipróbálom. Olyan ritkák az ilyen játékok pécére, hogy nem hagyhatom ki.
    A KSS-nek mennyi hely kell a vincsin? Alig van szabad helyem....
  • Ramore
    #44
    nekem már csak órák kérdése, de Te is kóstold meg a surfert, mert nekem nagyon bejön, szerintem neked is tetszeni fog
  • gyraph
    #43
    Érdemes kipróbálni szerintem rögtön a slalommal....
    Egyébként pedig ennyi játék után ki kell hogy mondjam, hogy jó a géééém :) .
  • gyraph
    #42
    Ja... és van benne bullet time :) .
  • gyraph
    #41
    Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni, mert tényleg nem rossz és viszonylag hosszú játékmenetet igér, de senki ne számitson ultrarealisztikus snowboargémre. Egyébként első sima lesiklás után én is kicsit elbizonytalanodtam, de ahogy sorra próbáltam ki a külömböző verseny tipusokat, hát egyre jobban bejön a játék.....egyenlőre marad a vincsin és tolom is.
  • gyraph
    #40
    Bocs ez 2X ment el...
  • gyraph
    #39
    Még nem próbáltam, de tervbe van véve...csak most a Broken Sword 3-ra fenem a fogam...egyébként már itt van a gépen a Kelly Slater Surfer...holnap meg is nézzem.
  • gyraph
    #38
    Még nem próbáltam, de tervbe van véve...csak most a Broken Sword 3-ra fenem a fogam...egyébként már itt van a gépen a Kelly Slater Surfer...holnap meg is nézzem.
  • PTW
    #37
    szerintem az egyetlen igazan jo snowboardos jatek az XGames Pro Boarder volt...eddig.....en mar feladtam a remenyt pedig nagyon nagyon kene egy...
    minden szarbol csinalnak 50 et.. nemtom miert pont a snowboardot hanyagoljak ennyire... na mind1
  • Ramore
    #36
    nem próbáltad még ki a Kelly Slater surfert? én azzal nyomom, nagyon jó gamma!
  • Ramore
    #35
    az idei Tony Hawk egyes feladatai is inkább poénosak, nemigaz? de várom már, hogy kipróbáljam! talán holnap...
  • gyraph
    #34
    Van humor a játékban...most éppen írta az egyik feladatban, hogy a Mamám már megmondta, hogyha ilyen magasról fogok ugrálni és trükközni stb., akkor ripityára fogom törni a csontjaimat...és most itt az alkalom, mert 208 csontomat kéne eltörni 50 másodperc alatt... :).
    Én jól elvagyok a gammával...sokkal inkább poén, mint komoly játék...nekem tetszik.
  • magus
    #33
    ezert lenne jo egy ps2, de vagy gep vagy ps2 es ps2-t meg nem biztos hogy megeri meg venni.
  • Ramore
    #32
    A THPS évről évre fejlödő játékstílusát örökölte ezek szerint a játék.