41
Katonai sisakot akarok venni
  • Zolivok
    #41
    basszus arc előre látta hogy milyen cucc kell neki 2006 okt. 23. zavargásokra meg mtv székházhoz
  • Pari94
    #40
    Sziasztok! Ha valakit érdekel van náci pénzem.
  • domtam
    #39
    Hy Emberek!
    Van egy 1884-es katonai végelbocsátó levelem.. nem tudom, mennyit érhet.. ha valaki tudja, vagy érdekli, az szóljon, legyen oly kedves:
    [email protected]
  • Lacc
    #38
    Ne félj majd elmúlik :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #37
    lol :)

    bilivétel topic :))

    nekem igazából katana kellene... de olyan amivel lehet rendesen működni (értsd disznóvágókés :)))
  • Random_
    #36
    kell lennie szerintem ez a lopott szajrék elpasszolásának egyik fő piaca :)))

    Vegyél egy Szabadföldet vagy valami kalendáriumot vagy vásárnaptárat.

    Itt Szegeden minden héten van valami. Persze most nics csak nyáron mert akkor van jóidő.
  • Lynx_TWL
    #35
    ok,d e előbb majd jól kinyitom a szemem a buszon, mert nem esik le, hogy hol van hirtelen:)
  • Lacc
    #34
    Hát elhiszem hogy ilyen vásárokra érdems kimenni, de itt Miskolc környékén nem nagyon tudok kirakodóvásárokról :) Vannak vásárok, de ott ilyesmit nem nagyon lehet kapni.
  • Random_
    #33
    Nekem van több sisakom is:
    Német, Magyar, Orosz és Amcsi. Mind 2. világháborús.
    Mi faterral piacokon vásároltuk össze. Itt alföldön megvan, hogy melyik vasárnap hol van kirakodóvásár és mindig járjuk körbe a falukat. Az utóbbi fél évben már nagyon kevés az igazi érték elötte csak a pénzünk szabott határt. Utoljára mikor venni akartunk egy 1. vh-s francia sisakot 10ezerért adták. ez legalább egy éve volt szóval azóta csak drágább lehet.
    A boldokban nem érdemes venni ilyen régiséget mert méregdrága legalább 4-szerese az ára. A kirakodóvásárokon is vigyázni kell mert ott is van olyan aki boltos főleg az árakból és az áróból derül ki.

    Nagyon jó szem kell a régiségek kiszűréséhez mert ilyen piacon a rozsdás szöget is árulják. Mi mindig alaposan végignézzük a portékákat van olyan, hogy örökös viszi ki a nagyszülő holmiját és fellelhető egy-két régiség amit "olcsón" adnak mert nem tudják a valódi értékét. A leggyakoribb régiség a lőszehüvely amiből egy mázsa van otthon, de van tőr is meg sisak.
    Ki kell tapasztalni melyik vásár a tuti hely.
    Mi nem veszünk military boltban cuccot mert fölösleges.

    Az utolsó tőrhüvelyt néhány hónapja találtuk szeméttelepen amikor vittünk ki szemetet és az őr megmutatta értékeit amiket kiguberált. Ingyen ide is adta a hüvelyt amigez megvolt az öv is csak a tőr hiányzott.
  • Carlos
    #32
    Persze eredeti, nem gagyi remake!
  • Carlos
    #31
    Nekem második világháborús náci cuccok kellenének!
    (HitlerJugend-es kés, sisak, vaskereszt, ilyesmik)
  • Shaman
    #30
    Te tucc valamit amit mi nem?
    megsúgta egy orosz cimbid,hogy visszajönnek,vagy mi?
  • csabawarchief
    #29
  • Hamed
    #28
    Én 4-5 éve vettem a Fe-Ho-Va kiállításon egy II. vh-s magyar rohambilit.

    Szvsz érdemes lenne kimenned, igaz csak jövő márciusban lesz...

    Az ilyen military-shopokkal meg vigyázni kell, többnyire a neten is megrendelhető ilyen-olyan minőségű cuccokat árulják jóval drágábban.
  • I.C.ram
    #27
    EZ LOL!!!! :D

    Military Shop
    katonai, rendőrségi kiegészítők
    >>>>>ajándéktárgyak<<<<<
    kések

    Kiváncsi vagyok milyen ajándéktárgyak lehetnek ott :D
  • Cat #26
    rakat katonai bolt van itthon is, üsd be altavizslába hogy "military shop"

    pl ez: http://www.westend.hu/uzlet.cmt?id=407
  • Lacc
    #25
    Meg persze nem csak a lövedékek ellen, hanem a repeszek ellen is (IC mester okosított ki hogy repeszekre vannak ezek tervezve :P).
  • Lacc
    #24
    Nyilván.
  • A nick nevem
    #23
  • A nick nevem
    #22
    A fejére fogja tenni, ha lőnek az oroszok! :)
  • Gladiator
    #21
    na, és mit fogsz csinálni a satyival ha megvan? kiállítod?
  • Lacc
    #20
    Figyu írtad, hogy téged is érdekel a dolog. Nem tennéd meg, ha minden nap arra jársz, hogy beugrasz és megnézed van-e egyáltalán sisak meg ilyesmi? :)) Mert nekem elég körülményes felmennem innen Miskolcról, de ha van akkor felmegyek.
  • Lynx_TWL
    #19
    ő izé! 242 az feljebb van szlovák út felé ugye?:)
    mindennapitt járok, de nem is tudtam,h goy van itt katonai bolt:D
  • cSuwwi
    #18
    Előbb nézz körül itthon, aztán rendelj az amcsiktól. Nem kell rá várni, és sokkal olcsóbb. ;)
  • Adi
    #17
    Külsejéről megismered!! Ilyen nagy zöld táblák vannak!
  • Adi
    #16
    Őhhh katonai cuccok... XVI. ker Csömöri út 242 asszem..
  • Lacc
    #15
    Woaah, frankó! Valami bővebb infot nem tudnál róla mondani? Vagy hogy hol lehetne utánakérdezni?
  • Augustus Gigo
    #14
    számtalan régiség boltban léehet ilyesmit kapni, szolgálati tőrtől kezdve vaskeresztig mindent
  • Gladiator
    #13
    magyaroországon is lehet kapni, minek rendelnél amcsiból?
  • Augustus Gigo
    #12
    LEsz most egy kaonai vásár, kiállítás BP-n novemberben még, nem tudom mikor, de régiségek/egyenruha, szurony, kulacs , sisak/adás -vétel lesz!
  • Lacc
    #11
    Na ha ebben nem tudtok segíteni legalább azt mondja meg valaki, hogy mennyiből jönne ki egy ilyen sisak méretű cuccnak a postázása az USA-ból ide Mo.-ra valami csigább módon? Fontos lenne mert ha elég olcsó, akkor még beleférek a 3 órág aukció lezárásába és megvenném :D
  • Taranov
    #10
    Mostmár értem :))
  • Lynx_TWL
    #9
    egyértelmű volt:D
    engem is érdekel a téma egyébként
  • PResident Evil
    #8
    LOL :DDDD
  • zaki
    #7
    ja, jó :)
  • Lacc
    #6
    Hogy védje a fejem ha lőnek.
  • PResident Evil
    #5
    frag vadász :)
  • zaki
    #4
    sok közöm nincs hozzá, de minek neked ilyen sisak? :)
  • Lacc
    #3
    Argh :D
  • Lacc
    #2
    Szóval arról lenne szó, hogy be akarok újítani egy katonai sisakra. Elsősorban valami ilyesmire gondoltam



    Tehát olyan, mint ami az amcsi bakákon volt a 2.WW-ben, Vietnam-ban. Ez pont jó is lenne, de az eBay-en 3 óra múlva jár le az aukció, aztán az nem elég idő a döntésre :D Tudna valaki segíteni nekem, hogy hol lehet ilyesmit venni még?