5
Szal...
  • sathanus666
    #5
    hi!
    én most a super castlevania 4et tolos snesen,de nem tudom hogy kell menteni! megcsináltam az 1. pályát,kinyírtam a főellenséget,utána abbahagytam a játékot,de nem tudom folytatni a 2. pályától...
  • Jinchuu
    #3
    Pont most nyomom a gamet én is. Nekem is mindig a kedvenceim közé tartoztak a Castelvania gamek, igaz ps-n még nem volt hozzá szerencsém, de snes-en mindig sokat játszottam az egyik résszel.
    Ez a ps2 rész nagyon jó, a grafika tényleg szép és 60fps mindig, ami azért nem rossz a szemnek. A zene isteni, erre nincs más szó, egyszerűen zseniálisan gyönyörű! :D A szörnyek tényleg visszatermelődnek minden szobában, de így legalább mindig jobb és jobb leszel a harcokban, és ahogy megfigyeltem, hogyha már pl. másodjára jársz egy teremben akkor nem zárja le a kivezető ajtókat mint ahogy azt tette az első alkalommal így nyugodtan elhagyhatod a szobát nem muszály megölni az ellenségeket.
    Az N64 verziót mindenhol csak lehúzták, de ez a mostani rész nagyon jó lett, eddig tetszik a zene pedig felejthetelen!
  • sigmavirus1
    #2
    A Megaman sorozat után ez a másik kedvenc 2D-s játéksorozatom!:)
    Sajos még csak az 1,2 és a PS-es Chronicles-hez volt szerencsém(meg is van) végigvinni!
  • Sephi
    #1
    Huhh nos SNES-rol es egyeb konzol-rol megismerhettuk eme remek jatekot. Szmatalan reszt vegig is vittem de most jutott a karmaim koze a Lament Of Innocens es kerva jo.

    Ez az elso olyan amit 3D-ben jaccok bar N64-en mar volt aszem ket rezsz is de azok kimaradtak :(

    Jaccot mar valaki ezzel a reszel? Kicsit idegesito hogy mindig ujratermenek az ellenfelek ha elhagyunk egy szobat es kesobb viszateruk de azonkivul gyonyoru szep a jatek!