15
Monitor vibrál, fehér csíkok látszanak
  • fearfan
    #15
    Az egyik ismerősömnek 19" crt monitora van és sötét helyszíneken eléggé sötét a kép.Filmnézésnél is,ha sötét helyszínen játszódik,akkorsem lehet belőle sokat látni.Ez mitől lehet?A fény és a kontraszterősség is maxra van húzva.
  • Matthewpamer
    #14
    na jó lett a szín,kikapcsoltam meg vissza a monitort azt jó volt,de most olyan bajom van hogy rezeg a képernyő.mi lehet a baj?
  • Matthewpamer
    #13
    hi,olyan gondom van hogy ma hoztam el egy LG F700B típusu monitort és egy-két helyen nagyon szar a szín,de nemtudom beállítani.pl a start-nál is nagyon rossz.esetleg vmi ötlet?
  • vaklo
    #11
    P3 900 MHz, 640MB-RAM, Riva TNT/TNT2 32MB
  • Aquli
    #10
    Fam: degaussal megjavult a dolog, nagyon koszi a helpet.
    Egyebkent mitol lehetett ez. Tenylegesen mi az a degauss? mi tortenik amikor degaussolom a monitort? Valaki leirna ezt nekem?
  • Fam
    #8
    degauss nem oldja meg? nincs hangfal a környékén?
  • Borg
    #6
    A videokártyáé, meg processzoré általában.
    Miért, milyen géped van?
  • vaklo
    #5
    kérdésem az lenne, ha egy monitor beállítását növeljük pl. 1024x768-ról 1600x1200-ra, ebben az esetben a videókártya vagy a processzor terhelése nő? ugyanis az első esetben filmet folyamatosan játszik le, a nagyobb felbontásnál viszont szaggatott a lejátszás.
    választ előre is köszönöm
  • Jóska Kapitány
    #4
    Szevasztok.!

    Az lenne a gondom, hogy szereztem egy Sony Trinitron Multiscan 17sfII monitort a Samtron 75E monitorom mellé. Agondom az lenn, hogy a sony monitor képe határozottan homályos a másikhoz képest. Lehet-e ezen segíteni valahogy?

    ATI Radeon 9700 PRO kártyával használom őket.

    Szevasztok!

    Előre is köszi.
  • barret
    #3
    a fehér csikok arra utalnak,hogy sürgősen javitásra szorul! nézd meg,hogy ballra húzod a monitoron a képet,akkor a csikok a háttérben ellenkező irányba mozdulnak! néhány kondi cserével javitható a csikos kép.
  • Astaroth
    #2
    Nálunk konnektorok vannak a monitor mögött.És vibrál...
  • Corey
    #1
    A monitorom folyton vibrál, villog, és hátul (pl egy fekete háttérben) jól kivehetően fehét csíkok látszanak... a monitoromon belül lehet a gond? PLZ help!!!