230
A teljesen értelmetlen és felesleges, de ennek ellenére igen tetszetős marhaságok topikja
  • FtranX
    #67
    Ez nagyon sexy!!
  • moni
    #66
    Végre!!Egy kivételesen néha még használható dolog, egy neon kulcstartó...10 fontért...hmm. ez még meg is éri, nem?
  • moni
    #65
    Alakított változat; itt már bátran balettozhatunk is!
  • moni
    #64
    Na ittvan amit mondtam; 6 féle torzítás, mindössze 15 fontért. Megkapom karácsonyra az angliai rokonaimtól, hát nem jó???
  • FtranX
    #63
    Ha nincs pénz, marad a találékonyság. Hülye amcsik! :)
  • RelakSfromhome
    #62
    Jenkik kifejlesztették ezt a cuccot jó drágán, ruszkik meg fogták, és föltoltak egy ceruzát
  • Match
    #61
    Ebbe a tollba a sztorija a poén :)
    Mikor az amerikaiak felmentek az űrbe, nem tudtak smemit se,m Írni, mert a legdrágáb parker tollakból sem jött kia tinta, mivel nem volt gravitáció. Aztán dollárok millióiért kifejlesztettek egy tollat amivel akár a falon is tudsz írni, akármilyen felületre, akármilyen hőmérsékleten, és teljes sulytalanságban.....az oroszok még mindig ceruzát használnak....
  • The Garrett
    #60
    Ezt már kipróbáltam 1x Hatalmas móka!
  • FtranX
    #59
    hehe, én is találtam egy jót: Asztronautáknak kifejlesztett toll amivel -30°-tól 250° F-ig, minden szögből, és súlytalanságban is írhatsz.



    -16.95 font
  • moni
    #58
    Az is jó, de nekem a legkedvencebb tárgyam, ez a kütyü ami 6 féle módban torzít, miket ki nem találnak...most nem találtam erről képet; viszont itt egy kizárólag 18 éven fellüliknek kitalált vibrálóó....
  • Jano
    #57
    Abszolút!

    Nekem kedvencem (a tűzőgépemen kívül ) a légyevő virág!
  • moni
    #56
    de az különösen jól jön, ha bunyózni mész...pl. a tesóddal
  • moni
    #55
    Szerintem ezek mind nagyon állatok
  • I.C.ram
    #54
    Ez marhajó!!! Ez vajon tényleg jól működik? :)
  • GregSB
    #53


  • GregSB
    #52
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ



    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Lacc
    #51
    Többet most nem tudok mert elszállt ez a tetves cselló külfdölre úgy látom :/
  • Lacc
    #50
    Távmikrofon, sokat sejtető taiwani fröccsöntöttműanyag-borításban :D



    17 font
  • Lynx_TWL
    #49
    basszameg ezek kurvajók, nekme is kell főleg tengeralattjáró:D fas*omér ilyen drágák:(
    ökorendszer meg hangyafarm is tök jó:)
  • cenobite
    #48
    Vízálló pingvin rádió! Nem is tudom, hogy lehettem meg eddig nélküle...? :D



  • PResident Evil
    #47
    ez fasza topic :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Eye-scream
    #46
    ilyen kéne, de beépített kamerával/radarral :D
  • Lacc
    #45
    Távirányítós mini-tengeralattjáró. Lehet terrorizálni a Vörös Októberrel az akváriumban a snecit.



    20 font
  • Lacc
    #44
    Ez meg egy motorizált, automata malacpersely. Pennyket lehet benne tárolni :P



    Mindössze 35 font, a hülyének is megéri :D
  • Lacc
    #43
    Hoarrgh, multifunkciós tv-videó-dvd-HiFi távirányító! ÉS nem kell bele elem, mert fel kell tekerni...




    Volt ilyen tekerős telefontöltő is, bár nem lett túl nagy sikere. Mondjuk nem rossz ötlet :)

    25 font, hosszútávon megéri, nem kell elem :)
  • Redfox
    #42
    Ja ezt már láttam. Milyen lehet vele kiugrani innen a hetedikről?:D
  • Lacc
    #41
    Ez viszi a pálmát. Hatalmas, 8 méter hosszú, fekete, felfújható GUMIRÚD.



    Ha hélium van benne, rákötheted a macskát és mehet a show :D Vagy ki lehet menni vele a Hősökre, aztán lehet fényképezni a járókelők arcát.

    Ja és csak 13 font.
  • Lacc
    #40
    Ilyennel lőttek vietnámban. Legalábbis ez volt odaírva :PP



    BB pelletet lő ki ez a csoda, potom 40 fontért.
  • Lacc
    #39
    Kéz ami mászik. Elengedhetetlen kelléke minden modern háztartásnak



    15 font
  • Lacc
    #38
    Hát ez meg... hmm... van ennek magyar megfelelője? :D Ez végülis guminő, csak bárányban :PP



    "
    If you can't drive past a field without drooling, you've got two options. One - seek professional help. Two - get your hands on Dolly, the sexiest inflatable sheep you'll ever see, (Okay, probably the only inflatable sheep you'll ever see.) She'll satisfy all your "animal" desires, without even a telltale "baa" to warn the farmer. Much more fun than an inflatable woman; after all, we've all been there and done that, haven't we? Or maybe that's just us. On second thoughts, maybe professional help is the only option...
    "

    Ez meg egy komment egy váráslótól:
    "
    It's great, the hole's too big though!
    Jeff Westwood, Surrey
    "


    8 font
  • Pempő
    #37
    Ilyen lehallgató, meg wireless kamera cuccost itthon is lehet venni.
  • Lacc
    #36
    Ez itt kérem egy lehallgató bizbaz :) Kémpalánták előnyben.



    Nem teljesen értem, hogy működik, de asszem rádión továbbítja a jeleket. Poén lehet, ha a szenvedő alany rádióján a kosút mellett begyün a telefon is :D
  • Buddy
    #35
    ti aztán ráértek :))
  • Pempő
    #34
    Nekem mindegyik KELL!!! :D
  • I.C.ram
    #33
    Ezek kibaszott jók! :) Kéne nekem is egy ilyen BIO-bizbasz dolog.
  • Jano
    #31
    Ez van a wheredidyoubuythat-en is! :D
  • Redfox
    #30
    Ja, ott is jó cuccok vannak.
  • Taranov
    #29
    Ez kb. olyan, mint a design center :-DD
  • Lacc
    #28
    Na mégegyet! Mechanikus vénusz-légyfogó (csapó mittudomén). Beleszáll a légy (van benne valami aminek olyan szaga van amire gerjednek), aztán ha beleszállt konyec :P



    Ez 20 font, hmm...
  • Lacc
    #27
    Ez majdnem ugyanaz, csak itt hangyák mászkálnak valami kék trutyiba (elvileg ebből fel tudják venni atáplálékot meg alagutakat tudnak bele ásni). Szintén a Nasa-tól (kivétték őket a zűrbe), meg szintén sokáig élnek :)





    Ez csak 25 font.